• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Miért hazudik és csusztat egy moderátor?!

Szabad-e egy moderátornak hazudnia?

  • Persze, ha az érdeke úgy kivánja!

    Szavazatok: 0 0,0%
  • Ez nem is hazugság, tiltsanak mindenkit ki a forumról, aki mást állít!

    Szavazatok: 1 100,0%
  • Ez felháborító, a jövöben csak az írhasson a forumra, aki InnoGames alkalmazottja!

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    1
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Az alábbi témában esett meg:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/bajnokság-ne-kelljen-éjszakázni.968/

Hoshi írta:
"Tény és való, hogy szombat 4:00-re esne az utolsó csata... viszont a bajnokság estig tart, így van 15-16 óra még talonban, amit oda lehet osztani, ahova akarja az ember (pl a hajnal 4-es időpontokat elcsúsztatni, mondjuk 8-ra, így máris nem olyan hajnal az a hajnal, és ezzel még mindig be lehet fejezni mindent időben)

Másrészt: aki el akar érni valamit, az igenis legyen hajlandó lépéseket tenni érte. Ne várjuk a sült galambot..."


Nézzük az időpontokat újra, mert ugye Hoshi szándékosan a szombati hajnal 4-iet írta, nagy kegyesen átcsúszott a csütörtök hajnal 4 felett.
Eredeti időpontok:
1. Kedd 20:00,
2. Szerda: 12:00 (dél),
3. Csütörtök: 4:00(hajnal),
4. Csütörtök: 20:00,
5. Péntek: 12:00,
6.Szombat: 4:00(hajnal)

Nézzük meg, ha a csütörtök hajnal 4-et elcsúsztatjuk reggel 8ra? Akkor csúszik az összes azt következő időpont 4 órát. Rögtön a 4-ik csütörtök este 8, csütörtök éjfélre.
Csúsztassuk el ezt is reggel 8-ra! Akkor az 5-ik időpont csúszik péntek délről, péntek éjfélfélre.
Ha ismét nem éjszakázunk, akkor a az 5-ik időpont szombat reggel 8, és nincs idő a 6-ikra.

Megkérem az igen tisztelt moderátort, hogy NE HAZUDJON!,mert a jelenlegi bajnokság szabályokkal olyan nincs hogy megcsinálja mind a 6 bajnokságot éjszakázás nélkül.
 

DeletedUser19

Vendég
Lehet, hogy Hoshi tévedett, de semmiképp nem "hazudott" az egy más kategória. De hogy e eltérő véleményért szavazást kelljen indítani, számomra nonszensz, pláne hogy az alternatívák egyike eleve okafogyott és amúgy sem adekvát.
 

peltar

Felderítő
Azért az éjfélt ne nevezzük már éjszakázásnak, nem kisgyerekek vagyunk, akinek este 8-kor takarodó van.
 

DeletedUser3

Vendég
Lehetséges, hogy túlegyszerűsítettem a példát, de az is biztos, hogy lehetőség van minden szint teljesítésére. Ahogy írtam, 15-16 óra pluszban van, ezt oda lehet tologatni, ahova bárki szeretné.
Az, hogy hazudtam vagy csúsztattam volna érdekes, jó lenne megindokolni, vagy a fogalmakat tisztázni.
A szavazásnak én sem látom értelmét, az egész topik egy hisztirohamként jön le.

Itt kérném meg @Cacaoo-t, hogy a témában ne nyisson új topikot, ugyanis a válasz nem fog változni.

A témát lezárom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent