• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Melyik épület a legszebb a játékban ?

DeletedUser60

Vendég
kinek melyik épület tetszik a játékból
nekem az elf márvány 9 . szinten
eszméletlen ütös ahogy a márvány lebeg felfelé , nagyon jol megcsinálták
 

DeletedUser151

Vendég
Nekem Elfeknél, a Lebegő szigetek kútja, míg az Embereknél, az ifjúság forrása, vagy a sárkányerőd tetszik a legjobban.
 

DeletedUser240

Vendég
Az elfek épületei, abból is a kaszárnya,acélmanufaktúrájuk 10-es szinten,a selyemmanufaktúra,elixírmanufaktúra 14-es szintje,varázspor manufaktúra. A drágakő manufaktúra is csodás lehetne, ha fényes volna, mert a színek nagyon szépek.
 

DeletedUser198

Vendég
Az elfek épületei általában sokkal szebbek, ment az embereké:(...a városaik egész látvány izgalmasabb, varázslatosabb....
 

DeletedUser248

Vendég
Az emberekében is nagyon szép a 15-ös műhely,bár már a 14-es is. Az elfeknél nekem a kaszárnya tetszik legjobban.
 

DeletedUser256

Vendég
Szerintem a kereskedo, a hatodik szintu kaszarnya, es az otodik szintu fegyvertar(persze elfek!;))
Es en is szivbol gratulalok a keszitoknek:)
 

DeletedUser256

Vendég
Az elfek épületei általában sokkal szebbek, ment az embereké:(...a városaik egész látvány izgalmasabb, varázslatosabb....
Majd a kovi jatekvilagon legyel elf!
Vagy ma jott ki a 2. nemet jatekvilag, a Winyandor, ott is jatszhatsz, ha egy kicsit is otthon vagy a nyelvben:)
 

DeletedUser240

Vendég
Sziasztok!
Én nem rég kezdtem, és elfek vagyok.
Csak gratulálni tudok a készítőknek, ahogy fejlődök, szebbnél szebb épületek jönnek. Nekem összességében mind tetszik!
Nem elfek vagy, hanem elf. Az elfek többes szám, mint pl. a tünde, tündék. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Számomra : ha a Fák Védelmezőjét a Főépület mögé helyezzük. Olyan mintha a madár az épületen fészkelne.
Sajnos már nekem sincs így...
 

DeletedUser

Vendég
Gyere nézd meg, megcsináltam, de siess mert nem hagyom így.
 

DeletedUser

Vendég
:D Szerintem azt költi, ha kikel elmegy nyugdíjba. Nem tudom mennyi idő, de nem tűnik szapora állatnak!:D
Mögötte, meg a vibráló kék fényecske egy beállítatlan televízió:oops:
 
Fent