• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

Tyuri

Felderítő
Hali,
A játékkészítőknek van humorérzékük - akinek nincs holdkőtára, a varázsakadémiáját nem fejlesztette fel, a toronyba nem tud felmenni a tetőre az gyakorlatilag nem tud druida pálcát termelni. A Bétán másik két jelvénynek emelték meg a megszerzési szintjét - ezek szerint nem azt az eredményt hozta amit vártak.
Szerintem erősen - NagyoN erősen - csorbult a kisebb testvériségekkel szembeni egyenlő esélyek elve.
 
A játékkészítőknek van humorérzékük - akinek nincs holdkőtára, a varázsakadémiáját nem fejlesztette fel, a toronyba nem tud felmenni a tetőre az gyakorlatilag nem tud druida pálcát termelni.
Hali.. a holdkőtár..nem túl sokat dob rajta...., max naponta 1 golyót hoz.. gyorsítót nem lehet bevetni.. a többit meg csak szándék kérdése.. valamit..valamiért... .
 

Deathfolk

Veterán
Kár hogy nem lehet tudni az utak jelvény szükségletét, így kevésbé lehet felkészülni.
Külföldi fórumokon, vagy facebookon ezek mindig napokkal korábban fent vannak.
facebook csoportból lopva, remélem ha a készítője látja nem haragszik hogy ide másoltam :) (A béta szerveren ezek voltak, de ez nem jelenti hogy 100% ra ugyanez lesz, de eddig még soha nem változtattak :) )
276120215_5003883969676816_6346594105441307281_n.jpg
 

Laci0212

Erős harcos
Hali,
A játékkészítőknek van humorérzékük - akinek nincs holdkőtára, a varázsakadémiáját nem fejlesztette fel, a toronyba nem tud felmenni a tetőre az gyakorlatilag nem tud druida pálcát termelni. A Bétán másik két jelvénynek emelték meg a megszerzési szintjét - ezek szerint nem azt az eredményt hozta amit vártak.
Szerintem erősen - NagyoN erősen - csorbult a kisebb testvériségekkel szembeni egyenlő esélyek elve.
Szia
Tudod,a torony nem mindig ad katalizátort,ha 6-ot szerzel,akkor szerencsésnek mondhatod magad.(néha 0)
Nem tudjuk mennyi pálca kell,de ha sok, akkor bizony sok akadémia,csak katalizátort fog termelni.Na meg hátha a barkács is ad 8-as lehetőséget (az már 4 az új begyűjtés szerint).
Az akadémiát pedig muszáj felfejleszteni,mert elengedhetetlen a haladás érdekében.
Viszont a nagyobb létszám,mindig előny kalandnál,de szerintem 12-13 fővel simán hozható a 3 láda.Termeljetek előre 1,és 2 napos cuccokat, akkor szerintem nem lehet gond.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia
Tudod,a torony nem mindig ad katalizátort,ha 6-ot szerzel,akkor szerencsésnek mondhatod magad.(néha 0)
Nem tudjuk mennyi pálca kell,de ha sok, akkor bizony sok akadémia,csak katalizátort fog termelni.Na meg hátha a barkács is ad 8-as lehetőséget (az már 4 az új begyűjtés szerint).
Az akadémiát pedig muszáj felfejleszteni,mert elengedhetetlen a haladás érdekében.
Viszont a nagyobb létszám,mindig előny kalandnál,de szerintem 12-13 fővel simán hozható a 3 láda.Termeljetek előre 1,és 2 napos cuccokat, akkor szerintem nem lehet gond.
Bocs, Termeljenek előre, nem termeljetek,a tanács a "kisebbeknek"szólt, szerintem Te nem szorulsz tanácsra egy kalandnál.
 

Rikari

Veterán
facebook csoportból lopva, remélem ha a készítője látja nem haragszik hogy ide másoltam
Mielőtt közzétetted más munkáját, meg kellett volna vele beszélned és ha rábólint, akkor minden gond nélkül mehetnek az ilyen mókák. Az a mosolygós szmájli a sor végén igen sovány ehhez. Előzőleg volt itt egy event feladatsor, ami vitát váltott ki, mert a készítőjével nem beszélték meg, hogy propaganda lesz a közösségnek szánt feladatleírásából. (Ő kilépett a közösségből és az itteni bejegyzést töröltette.) Inkább figyeljetek erre oda, és beszéljetek erről még a közzététel előtt, mert sosem lehet tudni ki mennyire reagál érzékenyen az ilyen viselkedésre.
 

sleeky41

Veterán
Külföldi fórumokon, vagy facebookon ezek mindig napokkal korábban fent vannak.
facebook csoportból lopva, remélem ha a készítője látja nem haragszik hogy ide másoltam :) (A béta szerveren ezek voltak, de ez nem jelenti hogy 100% ra ugyanez lesz, de eddig még soha nem változtattak :) )
3545 bővítmény megtekintése

Deat a készítője én vagyok ;) de majd kitalálom mit is kérjek érte tőled :D max te gyűjtöd be az arkán maradékok felét a kaland alatt :D:D:D
 
Vagy a felirat rossz, vagy a számláló. Bajnokiból is 4 után adja a jelvényt, bár 3 van kiírva
A nyakláncra gondolsz? mert ugye az eddig csak 3 volt! Nálam a kalandor tárgyainál is négyet ír ki.

Milyen jó, hogy a változásokat ilyen pontosan leírták:

"Jelvényekkel kapcsolatos módosítások:
  • Csodacsapat kitűző - Fektess be 10 20 Tudáspontot bármelyik Ősi Csoda fejlesztésébe
  • Druida Pálca - Gyűjts 1 2 Kombináló Katalizátort"
 
Valóban van humorérzékük a fejlesztőknek a kiscsapatok kalandozási kedvének letörését illetően. Bár én nem a druida pálcára gondolok.
Ha netán szeretne bárki helyezést is elérni esetleg, nos ezt a az álmot kár dédelgetnie, mert a szellem jelvényhez tartozó csaták számának megemelése kb. el is dönti, hogy kalandot a testvériségek közül csak olyan nyerheti (érhet el valamit érő helyezést), ahol fejlett nagy játékosok vannak a csapatban. A torony ugyanis mindenkinek ugyanannyit ad. De hogy ki hány tartományt harcolhat le a bajnokiban, azt (nyilván a katonai képességek mellett) elsősorban a fejlettségi szint dönti el. A felderített, elfoglalt tartományok száma. (A 10. - varázsló kor körül optimális esetben van mondjuk 30 tartomány 6 körre és persze sehol még a D111-es csoda se. Ahol a többség pedig már mondjuk legalább a 15. fejezetnél jár, ennek akár a dupláját is harcolhatja)
Jöttek jó újítások a kalandba most is, korábban is, de valahogy nem akar kikerekedni az esélyegyenlőség. Pedig alig több mint 2 éve mi 187. kiscsapatként (teleport nélkül, mert az se volt még) tudtunk a legjobb 20 közt, majd 6.-ként szerepelni....
 

MoonlightAnnis

Felderítő
" - Egy új szekciót hoztunk létre a jutalmak begyűjtésénél. Ebben az ablakban jól látható, hogy hány játékos járult hozzá az adott szinthez és még hányan nem. "
Ezt a részt hol is kellene látnom?
 

w.Joe

Felderítő
" - Egy új szekciót hoztunk létre a jutalmak begyűjtésénél. Ebben az ablakban jól látható, hogy hány játékos járult hozzá az adott szinthez és még hányan nem. "
Ezt a részt hol is kellene látnom?
Ez fent van a ladaknal, legalabbis mobilon. A nyitott szint ladaja alatt van egy szam, arra menve kiirja 2 blokkban ki tett es ki nem.
 
Na szépen lassan jönnek elő a módosítások.....
Az újításoknál még mindig nem tüntették fel a nyaklánc 3 helyetti 4 igényét.
Látszik, hogy ez nem lett eléggé átgondolva bevezetés előtt.
A bétán még csak 2 terméket növeltek meg, amit végig is követtek, az újabbakat már nem:(
Nem tudom, hogy programozók miért nehezítik a feladatokat, egy kis könnyebbségért cserébe.
 
Fent