• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Medvés verseny

DeletedUser5193

Vendég
Kedves rendszergazdák, meg jelent a medvés küldetés, és ahogy át akartam helyezni a pandás épületet, úgy abban a pillanatban kitöröltem véletlenül, hogyan tudnám visszaszerezni, mert így nem fogom tudni meg sí alni s küldetést, szeretnék ebben segítséget kapni és visszaszerezni ezt sz épületet. Köszönöm
 

SirSmithy

Veterán
Kedves rendszergazdák, meg jelent a medvés küldetés, és ahogy át akartam helyezni a pandás épületet, úgy abban a pillanatban kitöröltem véletlenül, hogyan tudnám visszaszerezni, mert így nem fogom tudni meg sí alni s küldetést, szeretnék ebben segítséget kapni és visszaszerezni ezt sz épületet. Köszönöm
Írj a Supportnak. Jobb gomb a játékban és ott a Support menüpontot válaszd ki.
Alkalmazásban a fogaskerék alatt találod meg a Supportot.
 

DeletedUser5202

Vendég
Hello. Van a medvés versenyben egy küldetés, ahol 3 márványmozaikot kell készíteni előrehaladási szintemnek megfelelő helyen. Ez mit jelent?
 

DeletedUser3108

Vendég
Hello. Van a medvés versenyben egy küldetés, ahol 3 márványmozaikot kell készíteni előrehaladási szintemnek megfelelő helyen. Ez mit jelent?
Szia,
Mivel tündér korban jársz, 16. szintű márványmanufaktúrákban tudsz a küldetésnek megfelelő termelést előállítani. :)
 
Fent