• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Magyar nyelvű képeket a fórumon

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Nagyon örülnék, ha itt a magyar fórumon magyar nyelven látnám az ilyen képeken a szövegeket.
http://kepkezelo.com/images/xqtoy654csnsi6aefn2w.jpg
xqtoy654csnsi6aefn2w.jpg


Így:
http://kepkezelo.com/images/uxw6ynwuspx7c5u9zwrq.jpg
uxw6ynwuspx7c5u9zwrq.jpg
 

Xenia

Veterán
Kedves Corvo!

Nem Vanek képeire gondolok, hanem a fórumon a Vendégfajoknál lévő képekre.

A többi Vendégfajnál is vannak vegyesen angol és magyar nyelvű képek. :(
 

DeletedUser434

Vendég
Kedves @Xenia! :)

Vigyázz, ne keverd, a WIKI, nem azonos a Fórummal, ez a kettő egymástól, teljesen független!!!

Majd ha lesz magyar fotójuk már, akkor ki fogják cserélni ott is, ahogy eddig is tették!
Mivel a Wiki szerkesztőknek, magyar fotók csak akkor állnak rendelkezésükre, ha Önmaguk készítenek, és ennek az az előfeltétele, hogy eljussanak Ők is, játékosként az adott korba, kikutassák az adott építményt/épületet, megépítsék az adott csodákat, stb.., ezért addig is, "hozott anyagból" dolgoznak, a semminél ez is sokkal jobb! ;)
 

DeletedUser434

Vendég
Kedves Macipiri!

Most is tanultam valamit. Köszönöm.
Én eddig azt hittem hogy a Wiki az a fórumhoz tartozik, mivel a fórumon jelenik meg, ugyan "Gyorslink"-ként.
Kedves @Xenia ! :)

Be kell valljam, hogy Én még innen, a Fórumról, soha nem léptem be a Wikire! :p
Szoktam ajánlgatni, az 1-2 napos kezdő szomszédoknak, hogy a leggyorsabban plusz infóhoz úgy jutnak, hogy bárhol a játékban nyomnak egy jobb klikket, a felugró (Flash Player) menüből kiválasztva, egy kattintással eljutnak a Fórumra, és onnan a Gyorslinkekből azonnal eljutnak a Wikire is, de Magam sosem használtam! :)

Az első napon, miután végigjátszottam a Tutorialt, rögtön nyitottam egy új weblapot, és rákerestem, hogy van -e a játéknak Wikije!?!?
Nagy megkönnyebbülés volt, hogy igen, ráadásul magyar nyelvű is akad, és igazán profi munka! :)
/Amivel előtte játszottam, angol online játékkal, annak - a több, mint 10 millió aktív felhasználó ellenére - nem, hogy magyar nyelvűje nem volt, de még angol is csak amolyan "szedett-vedett", amit a játékosok szerkesztettek, egymásnak-; egymásért! /
Rögtön könyvjelzőztem is a linkeket (a magyart, és angolt is, zömében inkább, ez utóbbit használom, mivel az "közelebb van a tűzhöz", így legalább 2 héttel előrébb jár)!

Annyi az összefüggés csak, az itt Gyorslink-ként feltüntetett, független weboldalak, és a Fórum között, hogy ugyanaz a csapat felügyeli-; szerkeszti a zömét (a Facebookost például nem, mert az a "központi", angol nyelvű Facebook oldalra visz ki).
___________________________________________________________________________________________________________________________
Link (Hivatkozás)
Az interneten összekötött számítógépeken tárolt láncszöveges (hiperszöveg, hipertext) dokumentumok jellegzetes kapcsolódási módja, hivatkozása. Ilyen szövegekben az utalások címén elérhető információ egy kattintással megjeleníthető. Böngésző- vagy levelezőprogramok ezeket az utalásokat gyakran például kék betűkkel és aláhúzással emelik ki. A kapcsolt (láncba fűzött) tartalom lehet szöveg, kép, hang vagy videó, vagy egy újabb ugrópont is, további utalásokkal.
 
Fent