• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Magasságosok Trónja (Ősi Csoda) kibeszélő

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok

Néztem így, néztem úgy, néztem innen, néztem onnan, de nem jöttem rá, hogy mire is jó, mi is lesz attól, hogy ad Ranglista Pontokat - a Kultőra amit ad, nem sok, máshonnan pillanatok alatt beszerzem.

Segítsetek kérlek a Magasságosok Trónja megértésében.

Köszönöm.
Alma
 

Xthor

Tag
:) Tobb pontot kapsz h az elre torj! Hogy te lehess az elso! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
:) Tobb pontot kapsz h az elre torj! Hogy te lehess az elso! :)
...és ez még mindig nem elég arra, hogy első légy!! Nem attól leszel "csak" ranglistás, hogy megépíted a Magasságosok Trónját. Viszont ha ékezetet használnál a hozzászólásaidban, nem csak olvashatóbb, de értékelhetőbb is lenne.
Sziasztok

Néztem így, néztem úgy, néztem innen, néztem onnan, de nem jöttem rá, hogy mire is jó, mi is lesz attól, hogy ad Ranglista Pontokat - a Kultőra amit ad, nem sok, máshonnan pillanatok alatt beszerzem.

Segítsetek kérlek a Magasságosok Trónja megértésében.

Köszönöm.
Alma
Szia
Minden játékos a saját városát úgy alakítja, tervezi, ahogyan az szeretné. Nincs kritérium. Ha tetszik az a csoda tedd le, hanem válassz mást. Sok csoda nem hoz hasznot a városnak, még is van aki mindet leteszi, mert szép. A csodákat nem megérteni kell, hanem alkalmazni,(kedvelni) hiszen hidd el, van olyan amiben zéró logika van.
 

Calyr

Veterán
Sziasztok

Néztem így, néztem úgy, néztem innen, néztem onnan, de nem jöttem rá, hogy mire is jó, mi is lesz attól, hogy ad Ranglista Pontokat - a Kultőra amit ad, nem sok, máshonnan pillanatok alatt beszerzem.

Segítsetek kérlek a Magasságosok Trónja megértésében.

Köszönöm.
Alma
Alacsony szinten, kevés ősi csodával ez kb. valóban semmit sem ér - de magasabb szinten, fejlettebb várossal a semminé kicsivel többet is. :)
Pl. ha az össz. csoda szinted mondjuk 500, a kimaxolt, 35. szintű trón ad 82500 ranglista pontot és ugyanennyi kultúrát. A mostani top1 játékos össz. csoda szintje 630 körül lehet, 90+ ezer pontot ad neki a 31-es trón (nyilvános adat, csekkolható - a pontos szám passz, mert van bajnoksági arénája is).
Elfeledett ősi csodák

Hát az mindenki egyéni döntése, hogy ezért megéri-e küzdeni vagy sem. A ranglistán ekkora pont mérték konkrét helyezéseket is eldönthet.
 
Utoljára szerkesztve:

Xthor

Tag
...és ez még mindig nem elég arra, hogy első légy!! Nem attól leszel "csak" ranglistás, hogy megépíted a Magasságosok Trónját. Viszont ha ékezetet használnál a hozzászólásaidban, nem csak olvashatóbb, de értékelhetőbb is lenne.

Szia
Minden játékos a saját városát úgy alakítja, tervezi, ahogyan az szeretné. Nincs kritérium. Ha tetszik az a csoda tedd le, hanem válassz mást. Sok csoda nem hoz hasznot a városnak, még is van aki mindet leteszi, mert szép. A csodákat nem megérteni kell, hanem alkalmazni,(kedvelni) hiszen hidd el, van olyan amiben zéró logika van.

Sajnalom,

teljes szivembol, h igy szamodra nem megfelelo, sajnos nem magyar a tastatur-om, sajnos nem tanultam gyors es gepirast, h zsigerbol jojjon melyik betu hol helyezkedik el, igy csak 2 lehetoseg marad fenn, vagy figyelmen kivul hagyod az iromanyaimat, vagy megadom privatba a cimem es kuldesz egy magyar kiosztasut...
 
Fent