• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Mágikus műveltség bűbáj

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2878

Vendég
Nem Működik most tettem ki 8-at és 1-el se nőtt a kultúrám. írja a 10%-ot de a szám nem növekszik.
 

DeletedUser2878

Vendég
akkor ezt nem értem...
kicsit számolgattam de az eredmény még rosszabb és kiábrándítóbb:
csatolva kép.
open
open

https://drive.google.com/open?id=0BwhxuEVgsskpSUl0ZnlrQXlUZDQ
 

DeletedUser2878

Vendég
aha értem amit írsz. de ha jól megnézed a számításom már az alap kultúrámat is rosszul számolja a rendszer. A képen látszik az is. Végül is nem gáz túlélem csak jó tudni, hogy nem szabad erre a bűbájra ereklyét pazarolnom. Bár elég kiábrándító...
 

DeletedUser

Vendég
aha értem amit írsz. de ha jól megnézed a számításom már az alap kultúrámat is rosszul számolja a rendszer. A képen látszik az is. Végül is nem gáz túlélem csak jó tudni, hogy nem szabad erre a bűbájra ereklyét pazarolnom. Bár elég kiábrándító...
Megnéztem én is. A számításodban egyrészt nincs benne a fejlettebb utak plusz kultúrértéke. Másrészt a szomszédi támogatás és a bűbáj plusz %-a nem ebben az ablakban, hanem a mellette levőben, a felhősben látszik csak. :) Így számold át, hátha így jó. :)
 

DeletedUser1701

Vendég
Szerintem érdemes a @Kiralyno által felvetett tételeket is beleszámolnod a kultúrértékbe. Ráadásul a képen amit küldtél az látszik, hogy a kultúrértéked csak 100%-on van, ilyen esetben pedig a mágikus műveltség bónusza nem érvényesül. Ezen kívül, ha továbbra is úgy érzed, hogy a kultúrád nem jól van számolva, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot egy Support jegyen keresztül, hogy kivizsgálhassuk az ügyet. :)
 

DeletedUser2878

Vendég
@Kiralyno
Igazad van de mint ahogy a képen látszik ezen plusz tételek nélkül is már több kultúra pontot számoltam mint amit a rendszer jelez. Tehát ha azzal újra számolom még kiábrándítóbb az eredmény. Tehát ezt az élményt valószínű meghagyom support-nak ;)
@Dyvenil
Az eredeti probléma felvetésemre amúgy pont te árultad el a választ amit sehol nem találtam leírva: "Ráadásul a képen amit küldtél az látszik, hogy a kultúrértéked csak 100%-on van, ilyen esetben pedig a mágikus műveltség bónusza nem érvényesül."

Kösz a válaszokat! az eredeti gondra meglett a megoldás.
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van de mint ahogy a képen látszik ezen plusz tételek nélkül is már több kultúra pontot számoltam mint amit a rendszer jelez. Tehát ha azzal újra számolom még kiábrándítóbb az eredmény. Tehát ezt az élményt valószínű meghagyom support-nak ;)
Azért nem biztos, mert belevetted a támogatás értékét is az alapértékbe, pedig az ott nem számolódik. És ha 100% fölé mész és lesz plusz a bűbáj miatt, az se számolódik majd oda, hanem a Kultúra Bónuszba. (Igen, ezt nem figyeltem, ebben nem voltam képben, amit @Dyvenil hozzátett. :) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

liliputy

Veterán
Hm.... mi a manó.:)
Nekem soha nem jutott volna eszembe ilyen táblázatot csinálni ahhoz, hogy megnézzem jól számol-e a rendszer. :eek:
Néha rájuk pillantok, látom az értékeket, sacc/kb jók és ennyi.:rolleyes:
@bighlo igencsak alapos vagy ;)
Más kérdés a Fenséges Fabrikálás és az Erőteljes Ellátás bűbáj, azért ott nagyobb körültekintéssel szoktam eljárni, arra jobban odafigyelek.:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent