• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Like a fórumon

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Nazaroff

Tapasztalt építő
Az ötlet lényege, hogy a fórum hozzászólásokat ne csak Lájkolni lehessen
Nem miden hozzászólással értek egyet, és pláne nem is tetszik mindegyik.
Néha a tartalma még elmegy de a hangnem ....
Persze tudom, hogy lehet hozzászólni, de akkor nagyon sok fölös kötekedés jelenne meg a fórumokban.
Így is néha oldalakon keresztül megy a szócséplés.

Sokkal árnyaltabb lenne a kép ha az egyhangú dicséret helyett a nemtetszést is ki lehetne fejezni.
Finomítva, meg lehetne különböztetni, a "tetszik", "remek támogatom", "egyet értek",
"nem tetszik", "nem értek egyet", "negatív hangnem", és még néhány a hangnem moderálását segítő jelzést.
Ezt a sort nyilván lehetne finomítani.
Tovább gondolva, ha lenne DisLike akkor a fórum ezeket is beszámíthatná a játékosok/hozzászólók értékelésébe.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok.
Kérlek szépen Benneteket, hogy mielőtt felraknátok egy újabb ötletet, nézzetek szét picit az Ötletek- topicjában.
Ez, és hasonló ötlet kedves @Nazaroff már volt terítéken, és ha "visszalapozol" picit, látod, hogy el is fogadtuk. Lesznek új Hangulatjelek, és talán te is megtalálod majd benne a pozitív hangulathoz passzolót.
Picit erre még várni kell.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az ötlet lényege, hogy a fórum hozzászólásokat ne csak Lájkolni lehessen
Nem miden hozzászólással értek egyet, és pláne nem is tetszik mindegyik.
Néha a tartalma még elmegy de a hangnem ....
Persze tudom, hogy lehet hozzászólni, de akkor nagyon sok fölös kötekedés jelenne meg a fórumokban.
Így is néha oldalakon keresztül megy a szócséplés.

Sokkal árnyaltabb lenne a kép ha az egyhangú dicséret helyett a nemtetszést is ki lehetne fejezni.
Finomítva, meg lehetne különböztetni, a "tetszik", "remek támogatom", "egyet értek",
"nem tetszik", "nem értek egyet", "negatív hangnem", és még néhány a hangnem moderálását segítő jelzést.
Ezt a sort nyilván lehetne finomítani.
Tovább gondolva, ha lenne DisLike akkor a fórum ezeket is beszámíthatná a játékosok/hozzászólók értékelésébe.

Szia!

Ehhez hasonló negatív visszajelzésű like/dislike nem várható a fórumon.
 

DeletedUser6609

Vendég
Kedves Cyklon ! :)
Mielőtt törlöd a képet, van rá esély hogy ilyen képeket alakítanának emojivá a fejlesztők ?
Ez az összetartozást és a békét szimbolizálja számomra. :)
 

Csatolmányok

  • png-transparent-elvenar-tribal-wars-2-forge-of-empires-innogames-thread-television-game-fictio...png
    png-transparent-elvenar-tribal-wars-2-forge-of-empires-innogames-thread-television-game-fictio...png
    48,8 KB · Megtekintések: 3

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Cyklon ! :)
Mielőtt törlöd a képet, van rá esély hogy ilyen képeket alakítanának emojivá a fejlesztők ?
Ez az összetartozást és a békét szimbolizálja számomra. :)
Ez cuki kép,, sajnos nem tudom megmondani, mit fognak kreálni a fejlesztők...a jövő titka.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Szia!

Ehhez hasonló negatív visszajelzésű like/dislike nem várható a fórumon.
Ezt nem tartom jó dolognak, hogy csak dicsérni lehet.
Még az Elvenar sem mindig tökéletes, a felhasználók, és a stílus pláne nem.
Pont a napokban volt egy olyan esetem amikor nagyon kellet volna egy dislike.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Ezt nem tartom jó dolognak, hogy csak dicsérni lehet.
Még az Elvenar sem mindig tökéletes, a felhasználók, és a stílus pláne nem.
Pont a napokban volt egy olyan esetem amikor nagyon kellet volna egy dislike.

Te ezt vallod, mi meg azt, hogy ilyennek nincs helye a fórumunkon. :)
Ha egy hozzászólással nem vagy megelégedve, mert sértőnek találod, akkor ezt ugyanúgy jelentheted, mint a játékbeli levelezéseket.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Sziasztok.
Kérlek szépen Benneteket, hogy mielőtt felraknátok egy újabb ötletet, nézzetek szét picit az Ötletek- topicjában.
Ez, és hasonló ötlet kedves @Nazaroff már volt terítéken, és ha "visszalapozol" picit, látod, hogy el is fogadtuk. Lesznek új Hangulatjelek, és talán te is megtalálod majd benne a pozitív hangulathoz passzolót.
Picit erre még várni kell.
Bocsi, próbáltam keresni de csak most sikerült megtalálni.
Pozitív visszajelzésre már most is van lehetőségem, és a nem a pozitív hangulatom miatt vetettem fel az ötletet.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Te ezt vallod, mi meg azt, hogy ilyennek nincs helye a fórumunkon. :)
Ha egy hozzászólással nem vagy megelégedve, mert sértőnek találod, akkor ezt ugyanúgy jelentheted, mint a játékbeli levelezéseket.
Na látod! Pont ezt kéne elkerülni, hogy nem legyünk megint a feljelentgetők országa.
De azért had legyen már nekünk is véleményünk :(
DisLike.jpg
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Na látod! Pont ezt kéne elkerülni, hogy nem legyünk megint a feljelentgetők országa.
De azért had legyen már nekünk is véleményünk :(
2994 bővítmény megtekintése

Nem, pont az kellene, hogy a szabályok betartásával ne legyenek ilyenek, mint amiről te is írsz.

De ahelyett, hogy segítenéd a munkánkat, inkább ellenállsz, mert 'nem legyünk megint a feljelentgetők országa'. Ha ez a mentalitásod, akkor sajnálatos, de ez van. Ha nem működsz ebben együtt velünk, akkor nem tudom, hogy hogyan segíthetnénk. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent