• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Levelek, körlevelek adminisztrálása

DeletedUser3529

Vendég
A körlevél írása után is lehessen hozzáadni emberteket, vagy eltávolítani a levelezésből.
Szerintem ez a lehetőség segítség lenne legaláb a testvériség vezetőinek, aktívabb segítőkész tagjainak.

Mivel a játékban a testvériségnek nincs saját fóruma, ahova leírhatja a testvériség szabályazatát, vagy általános tanácsokat, szabályokat, változásokat esetleg szavazásokat stb., ennek szerepét a körlevelek töltik, vagy töltenék ki.
A chat több szempontból is alakalmatlan erre a feladatra. Egy részt, mert egy aktív beszélgetős testvériségben pillanatok alatt eltűnik a hozzászólás. Másrészt bizonyos chat inaktívitás után szintén eltűnik. De jelenleg egy új játékost sem tudunk behívni a levélbe a testvériségből, vagy a már nem tagot kidobni.
Továbbá az sem lenne rossz, ha az általam megírt körlevél admin jogait (emberek behívása, eltávolítása és admin rang adása) odaadhatnám másoknak is. Így, ha nem tudok játszani egy hétig, más is tudná frissíteni. Ez megoldható lenne, ha be tudnánk hozni egy legördülő menübe, vagy előugró ablakban, hogy kik olvashatják a levelet, és egy kis pipával, vagy legördülő menüvel be lehetne állítani az admin státuszt, s esetleg ki lehetne egyesével is dobni az embereket a levelezésből. Ide jó lenne egy frissítés a testvériségre gomb is. Így nem kellene azt nézegetni, hogy kit kell kidobni, bevenni, illteve nem mást raktunk-e ki.
Játszom más inno játékon. (Bár biztos lesz, aki tudja melyikről beszélek, de tiszteletlennek érzem, ha leírom). S látom, hogy a játékon belüli fórumot jelenleg a telefonos játszhatóság oltárán kellett feláldozni. (Nem megy a telefonon, ezért nem is igazán lehet használni). Az ötletet szintén onnan vettem. Ott jól működik. Igaz, ott minden levél max úgy 100 hozzászólást jegyez meg. De ott, ez még a 80 tagnál is elég.

Átolvastam az ötleteket, ott nem találtam ilyen javaslatot.
 

DeletedUser

Vendég
De jelenleg egy új játékost sem tudunk behívni a levélbe a testvériségből, vagy a már nem tagot kidobni.
Aki kilép a testvériségből, annál rögtön eltűnik az összes testvériségi körlevél. Tehát kikerül a jövőbeniekből is.
Új testvért tényleg nem lehet beletenni, ezt a részét támogatom az ötletednek. De addig is egy megoldás erre: ha belépése után valaki ír egy üzenetet a régi körlevélbe, akkor megkapja az új tag is az egész levelezést. :)
Úgy emlékszem egyébként, hogy nem tervezik a levelezést fejleszteni, mintha azt írta volna Hoshi nemrég valamelyik ötlet kapcsán, de lehet, hogy tévedek. :rolleyes:
 

DeletedUser3529

Vendég
Aki kilép a testvériségből, annál rögtön eltűnik az összes testvériségi körlevél. Tehát kikerül a jövőbeniekből is.
Új testvért tényleg nem lehet beletenni, ezt a részét támogatom az ötletednek. De addig is egy megoldás erre: ha belépése után valaki ír egy üzenetet a régi körlevélbe, akkor megkapja az új tag is az egész levelezést. :)
Úgy emlékszem egyébként, hogy nem tervezik a levelezést fejleszteni, mintha azt írta volna Hoshi nemrég valamelyik ötlet kapcsán, de lehet, hogy tévedek. :rolleyes:
Hát ezt a részét nem tudtam. De még mindig ott a kérdés, hogy mi van akkor, ha mondjuk van egy vezetőségi körlevél, és valaki kilépne a vezetpőségből, pl időhiány miatt. Esetleg lenne egy új tag, akit meg be kellene venni?
Úgy emlékszem a Hoshi a levelek kiemelése végett írt. Habár tényleg volt mist átolvasni tegnap.
 

DeletedUser

Vendég
mi van akkor, ha mondjuk van egy vezetőségi körlevél, és valaki kilépne a vezetpőségből, pl időhiány miatt. Esetleg lenne egy új tag, akit meg be kellene venni?
Igen, erre a részére mondtam, hogy az erre vonatkozó ötletedet támogatom. :)
 

DeletedUser3

Vendég
A csapatból kilépő tagok automatikusan eltűnnek.
Az új tagokat viszont nem lehet hozzáadni egy olyan beszélgetéshez, amit már elkezdtek a játékosok (ez nem technikai limiteken múlik, hanem egyéb szabályozásokon).
 
Fent