• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Lehetne esetleg ötleteket pollolni?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Ha esetleg az értelmes ötletekből készülnének poll-ok, akkor dargestellt lenne, melyik mennyire támogatott.
 

Rikari

Veterán
Petrope a bejegyzésedet azok számára, akik nem foglakoznak programozással, számítástechnikával vagy egyáltalán nem ismerik ezeket a kifejezéseket ami a lényegét adja a mondatodnak, kicsit érthetőbbé tenném. Tudod itt az a jobb ha egyszerűen, magyarul és érthetően fogalmazod meg a hozzászólásodat, hogy azt mindenki értse.
Mi is az a pollozás? Tegyük fel, hogy nincsen csengőnk vagy van, de nem működik. Ilyenkor megtehetjük azt, hogy kiállunk az ajtónkba, és addig el nem megyünk onnan, amíg meg nem jön a postás. Kedvezőtlen esetben persze éhen halunk, mert nem jön a postás. Az elv továbbfejlesztése az, hogy mondjuk 10 percenként 1 percig lessük a postást az ajtóban, aztán visszamegyünk a dolgunkra. Ez már sokszor működőképes ötletnek fog bizonyulni. Az ilyen elven történő eseménykezelést, jelfogást pollozásnak (poll, angol – elnyer, kap) hívják a számítástechnikában. Ennek finomított módszere ténylegesen gyakran használatos.
Mi is az a dargestellt? Német eredetű szó, ami ebben az összefüggésben kimutatást, szemléltetést, jelentést takar.
A véleményem az, hogy felesleges törekvés ez, mert attól, hogy bármelyik ötlethez több elismerő és támogató hozzászólás érkezik, az nem garantálja annak sikerét. Azt, hogy mi kerül be a játékba és hogyan (ezen a ponton sokösszetevős a dolog) az eddigi gyakorlat alapján nem rajtunk múlt. Inspirációkat biztosan adtunk és volt közünk a fejlesztésekhez is (ebben a hitemben hagyjatok meg), de ezen a pollozás által adott dargestellt sem tudna nagyobbat lendíteni-ha ez a cél.
 

Lupuj

Erős harcos
Ha esetleg az értelmes ötletekből készülnének poll-ok, akkor dargestellt lenne, melyik mennyire támogatott.

Szia Petrope!
Mindig is útáltam az ilyen - megmagyarázásra szoruló, főleg vegyes idegen nyelvű - szóhasználatot! (bár - azt hiszem - neked ez szokásod)
Legközelebb pródáld meg értelmesen! Nem kell ez ide! :(

Rikarinak pedig ... köszönöm! ;)

Ő legalább tud magyarul írni! :)
 
Utoljára szerkesztve:
Szóval 2 ember megint más emberrel foglalkozik. mit mond, mit csinál, hogyan teszi azt. Nagy egyetértésben egymást tetszikelik, megerősítik, bocsánat.
Mert nekik ez a véleményük, ezért a másik, legyen, olyan, amilyen ennek a kettőnek tetszik?

Ezért mondják ránk, magyarokra, valószínüleg illedelmesen, hogy nem vagyunk befogadóak, akik mások gondolatvilágát, esetleg átlagostól való eltérését nem tudják befogadni !

A poll egy egyszerűen megfogalmazott, 2, max 3 választási lehetőséget felkínáló szavazás, rövid határidejű lejárattal.
Az internetes szokások gyorsabban alakulnak ki, mint ahogyan a többség képes ezt befogadni, így a honosítása sok kifejezésnek várat magára.

Köszönöm, hogy a semmire ennyit időt áldoztatok, megmaradok, olyannak, akinek szeretnék lenni, mert tudom, hogy mindenkinek nem tehetek a kedvére.

Természetesen olyan közösségben ahol megkapom, hogy legyek már másmilyen, nem érzem jól magam, és a lehető legkevesebbet tartózkodok. Ezt megnyugtatásul mondom, hogy nem kell a hülye bejegyzéseimet olvasgatnotok, bár már ti azóta úgyis másokkal foglalkoztok!

Legyetek már egy kicsit nyitottabbak, és befogadóbbak, kevésbé velszínesek! Én meg ezt kívánom!
 

Rikari

Veterán
Szóval 2 ember megint más emberrel foglalkozik. mit mond, mit csinál, hogyan teszi azt. Nagy egyetértésben egymást tetszikelik, megerősítik, bocsánat.
Mert nekik ez a véleményük, ezért a másik, legyen, olyan, amilyen ennek a kettőnek tetszik?

Ezért mondják ránk, magyarokra, valószínüleg illedelmesen, hogy nem vagyunk befogadóak, akik mások gondolatvilágát, esetleg átlagostól való eltérését nem tudják befogadni !

A poll egy egyszerűen megfogalmazott, 2, max 3 választási lehetőséget felkínáló szavazás, rövid határidejű lejárattal.
Az internetes szokások gyorsabban alakulnak ki, mint ahogyan a többség képes ezt befogadni, így a honosítása sok kifejezésnek várat magára.

Köszönöm, hogy a semmire ennyit időt áldoztatok, megmaradok, olyannak, akinek szeretnék lenni, mert tudom, hogy mindenkinek nem tehetek a kedvére.

Természetesen olyan közösségben ahol megkapom, hogy legyek már másmilyen, nem érzem jól magam, és a lehető legkevesebbet tartózkodok. Ezt megnyugtatásul mondom, hogy nem kell a hülye bejegyzéseimet olvasgatnotok, bár már ti azóta úgyis másokkal foglalkoztok!

Legyetek már egy kicsit nyitottabbak, és befogadóbbak, kevésbé velszínesek! Én meg ezt kívánom!
Elviszed egy más irányba a témát. Én aztán nem foglalkozom veled, csak annyit kértem tőled, hogy legyél közérthetőbb, ha már egy közösségnek írsz, akkor vedd számításba, hogy egyszerűbben/érthetőbben fogalmazz, hiszen a célod az, hogy mindenki megértsen. Ha tévedtem, akkor bocsánat. Valamint a felvetésedet is megválaszoltam az én szemszögemből. A bejegyzéseddel foglalkoztam akkor és most is, mert felőlem aztán olyan vagy, amilyen. Nem is szeretném, ha egyformák lennénk, ...hová is tűnne a különbözőségeink szépsége. ;)
 

Calyr

Veterán
Szóval 2 ember megint más emberrel foglalkozik. mit mond, mit csinál, hogyan teszi azt. Nagy egyetértésben egymást tetszikelik, megerősítik, bocsánat.
Mert nekik ez a véleményük, ezért a másik, legyen, olyan, amilyen ennek a kettőnek tetszik?

Ezért mondják ránk, magyarokra, valószínüleg illedelmesen, hogy nem vagyunk befogadóak, akik mások gondolatvilágát, esetleg átlagostól való eltérését nem tudják befogadni !

A poll egy egyszerűen megfogalmazott, 2, max 3 választási lehetőséget felkínáló szavazás, rövid határidejű lejárattal.
Az internetes szokások gyorsabban alakulnak ki, mint ahogyan a többség képes ezt befogadni, így a honosítása sok kifejezésnek várat magára.

Köszönöm, hogy a semmire ennyit időt áldoztatok, megmaradok, olyannak, akinek szeretnék lenni, mert tudom, hogy mindenkinek nem tehetek a kedvére.

Természetesen olyan közösségben ahol megkapom, hogy legyek már másmilyen, nem érzem jól magam, és a lehető legkevesebbet tartózkodok. Ezt megnyugtatásul mondom, hogy nem kell a hülye bejegyzéseimet olvasgatnotok, bár már ti azóta úgyis másokkal foglalkoztok!

Legyetek már egy kicsit nyitottabbak, és befogadóbbak, kevésbé velszínesek! Én meg ezt kívánom!
Felesleges ezen ennyire érzékenykedni - belegondolni sem merek, mi jönne ki belőled, ha az itt régebben rendszeresen előforduló, tényleges kötekedést kapnád.
Másokat kritizálni eleve csak akkor lesz hiteles, ha a kapott visszajelzések indulatmentes lekezelésével is jól láthatóan elboldogulsz. ;)

Ami a felvetésed illeti, abszolút lenne értelme - abba nem gondoltál bele, hogy ha az Inno szerint is lenne értelme, már rég megcsinálták volna. Vagy ha legalább marketing jelentőséget látnak benne, akkor is. Mivel vélhetően minden országból, sokkal több jelzés/ötlet érkezik be hozzájuk annál (a saját, meglévő ötleteik mellé), és pl. csak a magyar fórum termését látva is temérdek tök jól kitalált, meg nem valósult ötlet van már listázva, szerintem elég nyilvánvaló, hogy erre vagy jó régóta nincs kapacitásuk, vagy nem ilyen infók és fejlesztési elvek alapján dolgoznak.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Vagy egyszerűen csak nem tudják mit jelent a poll és a dargestell. :eek::rolleyes:;)
... mert nem tudnak magyarul. :D
Mármint szerinted az a cég, amelyik amúgy több, mint 15 országban 50-nél több világ-szervert üzemeltet ehhez a játékhoz, nem tud angolul és nincs tisztában ezekkel?
 
Felesleges ezen ennyire érzékenykedni - belegondolni sem merek, mi jönne ki belőled, ha az itt régebben rendszeresen előforduló, tényleges kötekedést kapnád.
Másokat kritizálni eleve csak akkor lesz hiteles, ha a kapott visszajelzések indulatmentes lekezelésével is jól láthatóan elboldogulsz. ;)

Ami a felvetésed illeti, abszolút lenne értelme - abba nem gondoltál bele, hogy ha az Inno szerint is lenne értelme, már rég megcsinálták volna. Vagy ha legalább marketing jelentőséget látnak benne, akkor is. Mivel vélhetően minden országból, sokkal több jelzés/ötlet érkezik be hozzájuk annál (a saját, meglévő ötleteik mellé), és pl. csak a magyar fórum termését látva is temérdek tök jól kitalált, meg nem valósult ötlet van már listázva, szerintem elég nyilvánvaló, hogy erre vagy jó régóta nincs kapacitásuk, vagy nem ilyen infók és fejlesztési elvek alapján dolgoznak.
Értem mester! Igyexem mester!
hopp már megint padavan!
igyekezek mester, de látod olyan sokan vannak....
az erő legyen veled, akkor is ha az elvenar fórumán vagy, sőt csak akkor igazán!
még sokat kell tanulnom mester, tudom! És köszönöm!
 
Elviszed egy más irányba a témát. Én aztán nem foglalkozom veled, csak annyit kértem tőled, hogy legyél közérthetőbb, ha már egy közösségnek írsz, akkor vedd számításba, hogy egyszerűbben/érthetőbben fogalmazz, hiszen a célod az, hogy mindenki megértsen. Ha tévedtem, akkor bocsánat. Valamint a felvetésedet is megválaszoltam az én szemszögemből. A bejegyzéseddel foglalkoztam akkor és most is, mert felőlem aztán olyan vagy, amilyen. Nem is szeretném, ha egyformák lennénk, ...hová is tűnne a különbözőségeink szépsége. ;)
Sokszor látszik ilyen kommunikációkor azonnal, ki figyel a lényegre, és ki a felszínre!
többek között ezért vagyok ilyen provokatív hogy utána a feldobott labdára reagálhassak, hátha megtanulja a felszínes, hogy mögé kell nézni, a felszín alá!
sok sikert!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent