• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Látogatáskor lefagy a mobil

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Játékverzió: __ 150.0-89ac0ee-0(hu1.50) verzió
Játékvilág: __ elementálok
Böngésző + verzió: __
Flash Player verzió: __
Operációs rendszer: __ android 5.0.1
Képernyőfelbontás: __ 720x1280
Felhasználónév: __ simonicu *simonicu*
Nép: __ Emberek és elfek

Reprodukálhatóság: __ 5/5 = szinte mindig megtörténik)

Küldetés neve: __ látogatás

Jelenlegi helyzet:
__ Pár napja,szerintem a legutolsó frissítés óta (verzió: 1.50) a testvériséget engedi látogatni,de mikor az értesítésekbe (harangba) látogatnám meg a többi játékost,vagy lelassul nagyon,nehezen olvassa be,illetve lefagy szürke képernyő és ismét újra tölti a játékot. Mobilom: huawei p8 lite
__

Elvárt helyzet:
__ Lefagyásmentes látogatás
__

Reprodukálhatósági lépések:
1. __
2. __
3. __
4. __
5. __
 

DeletedUser1582

Vendég
Nagyon szomorú vagyok ,ugyan ez a problémám és elég bosszantó, elveszi a kedvet a játéktól reméljük hamarosan tudják korrigálni !? Köszönöm szépen ! A frissítés előtt nem volt probléma.
 

liliputy

Veterán
Pár napja,szerintem a legutolsó frissítés óta (verzió: 1.50) a testvériséget engedi látogatni,de mikor az értesítésekbe (harangba) látogatnám meg a többi játékost,vagy lelassul nagyon,nehezen olvassa be,illetve lefagy szürke képernyő és ismét újra tölti a játékot
Nálam ugyan ez a helyzet, csak nem mobilon, hanem tableten. :(
 

DeletedUser1802

Vendég
Nálam is jelentkezik a probléma , annyira lelassult a pacsizás a mobil-appban, hogy a PC-s böngészőből gyorsabb lett a fent említett igen fontos művelet...
 

unseen

Veterán
Ma este kérte az app frissítésést (Play áruház), új verzió 1.50. Gyakorlatilag használhatatlannál lassult.
 

DeletedUser3628

Vendég
Nekem a gépen is minden egyes látogatás közben kidob. Sokszor nem tudom berakni a tp-t sem és a ládát sem tudom megkeresni. Eddig csak kb 3 látogatás után csinálta, de most már minden egyes után kidob. Így nem lehet motizni, és kedves msincs hozzá.
 

Corvo

Veterán
Játékverzió: __ 150.0-89ac0ee-0(hu1.50) verzió
Játékvilág: __ elementálok
Böngésző + verzió: __
Flash Player verzió: __
Operációs rendszer: __ android 5.0.1
Képernyőfelbontás: __ 720x1280
Felhasználónév: __ simonicu *simonicu*
Nép: __ Emberek és elfek

Reprodukálhatóság: __ 5/5 = szinte mindig megtörténik)

Küldetés neve: __ látogatás

Jelenlegi helyzet:
__ Pár napja,szerintem a legutolsó frissítés óta (verzió: 1.50) a testvériséget engedi látogatni,de mikor az értesítésekbe (harangba) látogatnám meg a többi játékost,vagy lelassul nagyon,nehezen olvassa be,illetve lefagy szürke képernyő és ismét újra tölti a játékot. Mobilom: huawei p8 lite
__

Elvárt helyzet:
__ Lefagyásmentes látogatás
__

Reprodukálhatósági lépések:
1. __
2. __
3. __
4. __
5. __
PC-n használt Bluestacksban is ugyan ez a helyzet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent