• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Látogatásért járó jutalom!

DeletedUser1322

Vendég
Sziasztok!!

Tapasztalataim szerint elég sok olyan játékos van aki nem látogatja napi szinten a szomszédait.Ennek lehet több oka is,pl időhiány vagy pl akinek 150-200 vagy esetleg még több szomszédja van az már unja végigzongorázni minden nap az összeset és megelégszik azzal amit testvériségen belül kap,esetleg csak egy kis százalékát látogatja naponta.Ezt is meg tudom érteni de én mégis végigjárok
mindenkit minden nap csak hogy ezzel is segítsem a kicsiket.Még régebben kaptam egy levelet az egyik kicsi játékostól(akit a mai napig rendszeresen látogatok),amiben nem győzött hálálkodni hogy mekkora segítség ez neki és hogy milyen jól jött neki ez a kis arany.Pedig csak egy 4-es szintű főépületet tudtam nála támogatni.
A tesósága inaktív,egy aktívabb és nagyobb testvériségbe meg nem tud bekerülni a fejletlensége miatt és bár vannak nagyobb szomszédai mégsem kap tőlük ilyen szintű támogatást.Ezért arra gondoltam hogy valamilyen módon motiválni kéne a játékosokat hogy igen is megéri segíteni.

Mi lenne ha a látogatásokért járna egy kis + jutalom.Jó kapunk érte aranyat de ez nem sok embert motivál.
1 példa:
Van 100 szomszédom,ha meglátogatok belőle 25-öt akkor jönne a már megszokott kis ládika benne egy kis jutalom.
Ez lehet tp,bűbáj,ereklye.
Ha meglátogatok belőle 50-et akkor ugyan úgy jönne a kis ládika de már egy nagyobb mennyiségű jutalommal.
75-nél még nagyobb mennyiségű jutalom(itt most nem 10-20 db ereklyére vagy bűbájra gondolok).
A végén pedig ha az összes szomszédot meglátogatta valaki akkor lehetne a jutalom bizonyos mennyiségű (pár db)gyémántocska
vagy valami magasabb értékű ajándék.A mostani három kis ládikát amit a látogatások elején kapunk az megmaradna mivel
a kis játékosoknak mindig jól jön egy-két ereklye vagy bűbáj.Ne vegyük el tőlük ezt a lehetőséget.
Így lehet hogy több embert motiválna arra hogy látogassa a szomszédait.
A jutalom értéke lehetne kórfüggő akár csak az event épületeknél a kultúra.
Vagy függhetne a szomszédok számától,minél több a felderített szomszéd annál értékesebbek lennének a jutalmak.

Szavazást nem nyitok,inkább mindenki írja le a véleményét,legyen az jó vagy rossz.Ha valamin változtatna akkor mi lenne az stb.
Hátha össze tudunk hozni egy olyan ötletet ami továbbításra kerül.

További szép napot mindenkinek.
 

DeletedUser

Vendég
Jó ötlet, Norki! :)
Az összes szomszédos jutalmat kivenném a Főépület-fejlesztések miatt, de ez a 25-önkénti lépcső szerintem jó.
Az a kérdés, vajon milyen jutalom motiválná leginkább az embereket. Gondolkodom, engem vajon mi. Most elsőre az, hogy a kicsiknek milyen jó a pacsizásom, de ezt eddig is tudtam, nem tudom, hányszor kell hallani, hogy ilyen unalmas dologra indítson nap mint nap. ;)
Lehetne alapanyagot is kapni ezekért, a nagyoknak az hiányzik sokszor. :) Vagy lehessen választani, TP-t, ereklyét vagy bűbájt kérsz-e jutalmul. Most ennyi az ötletem erre.
 

DeletedUser166

Vendég
Támogatom! Nagyoknál jó ajándék lehetne a felderítő idejének a csökkenése, mondjuk 15 perccel 25 segítésekként. Nálam ez lenne a legpraktikusabb ajándék, aminek még hasznát is tudnám venni. Tuti motiválna, hogy végig járjam a több száz szomszédomat:) Most is járom, de egyre kevesebb a kedvem hozzá, meglehetősen idő igényes és monoton!
 

DeletedUser3

Vendég
Az ötletet már felvetette a fejlesztőcsapat, de végleges döntés még nincs róla.
 
Fent