• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Ládikó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok! Igazából nem tudom, hogy ezt hova kéne írni, kérlek, Hoshi, majd helyezd át, ha nem jól döntöttem ;)
Tehát: A láda kinyitásához szükséges tartományokat teljesítettem, de kutatásban még nem jutottam el odáig, hogy kinyissam, és eléggé idegesítő, hogy állandóan forognak a láda körül a fénysugarak... Tehát jó lenne, ha nem igazán ragyogna a láda, amíg a techek is nincsenek kikutatva.... (képet holnap tudok rakni)
 

DeletedUser256

Vendég
Illetve mégvalamit észrevettem: Ha itt a törpök feliratra viszed a kurzor kb. közepét, akkor kb. 3 mp-ként 1mp-re felvillan az az ablak, ami a költségeket jelzi, aztán eltűnik.
jgvagebmh2rf8goi4qyo.png

A látott fénysugarak folyton forogak körbe-körbe.
 

DeletedUser624

Vendég
Sziasztok! Igazából nem tudom, hogy ezt hova kéne írni, kérlek, Hoshi, majd helyezd át, ha nem jól döntöttem ;)
Tehát: A láda kinyitásához szükséges tartományokat teljesítettem, de kutatásban még nem jutottam el odáig, hogy kinyissam, és eléggé idegesítő, hogy állandóan forognak a láda körül a fénysugarak... Tehát jó lenne, ha nem igazán ragyogna a láda, amíg a techek is nincsenek kikutatva.... (képet holnap tudok rakni)

Én annyiban pontosítanék, hogy ezt én nem az "ötlet"-hez raktam volna, hanem a "bugok" kategóriába. Nálunk a szöviben is szentségelt valaki, hogy miért nem tudja kinyitni a ládát, ha egyszer mindene megvan, és zöld a pipa. Mondom ott jársz a fában előtte? Azt mondja jaaaaa......

Szóval ez inkább hiba, aminek az elhárítását támogatom.
 

DeletedUser256

Vendég
Most konkrétan a fénysugarak idegesítő létéről beszéltem, de teljesen egyetértek Veled! ;)
 

DeletedUser256

Vendég
Ugyanez most is, ezúttal a tüncisnél... :( Kábé 3 hétnyire vagyok a láda feloldásától, addig nézhetem :mad::mad::mad::confused:
 

DeletedUser513

Vendég
Látom, végleg hatalmába kerített az Egy "Láda"... :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent