• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Kutatási fa rosszul jelenik meg

Csillagos

Tapasztalt építő
Telefonon a kutatásra kattintva nem a még folyamatban lévő kutatáshoz áll, hanem az I. fejezet legelejére. Laptopon jó.
 

Erica

Veterán
Telefonon a kutatásra kattintva nem a még folyamatban lévő kutatáshoz áll, hanem az I. fejezet legelejére. Laptopon jó.
Szia
Lehet, esetleg ott nincs valami kiváltva neked? Nálam ez a mobil alkalmazásban jól működik, hiszen az utolsó fajhoz ugrik, ahol nincs kiváltva a kutatásom.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Nem, az utolsó fejezet legutolsó kutatásánál járok, abban is van már pár tp. Ennek ellenére az I. fejezet 1. feladatára áll, a főépületre. Eddig jól működött, tegnap óta csinálja ezt velem.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Telefonon a kutatásra kattintva nem a még folyamatban lévő kutatáshoz áll, hanem az I. fejezet legelejére. Laptopon jó.
Kedves Csillagos!
Szerverünk október 28-án, csütörtökön frissült a legújabb, 1.140-es verzióra, remélem a mobil verziód is erre a frissítésre állt már át. Kérlek nézd meg.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
1.140 van nálam is, és igen, valószínűleg azóta rossz. tegnap kutattam ki az utolsó előttit, és kezdtem meg az utolsó feladatot. van olyan, aki az utolsónál jár és jó neki telefonon?
 

Deleted User - 373998

Vendég
1.140 van nálam is, és igen, valószínűleg azóta rossz. tegnap kutattam ki az utolsó előttit, és kezdtem meg az utolsó feladatot. van olyan, aki az utolsónál jár és jó neki telefonon?
Igen van, Erica jelezte, hogy jól működik. Kapcsold ki kérlek a telefont, várj pár percet, és újra bekapcs...ha így sem jó, akkor továbbítom a problémád.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Ugyanazt csinálja újraindítás után is - gondolat: a szellemek templomát kutattam ki tegnap. Majd elkezdtem a bajnokok szentélyét, most 61/200-on áll. nem lehet, hogy a szellemek templomának kikutatását utolsónak kezeli, függetlenül attól, hogy van még más?
Mindenesetre macera a legelejéről a legutolsó fejezetre katt, majd ott végigmenni, és a szellemek templománál még OK volt.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Ugyanazt csinálja újraindítás után is - gondolat: a szellemek templomát kutattam ki tegnap. Majd elkezdtem a bajnokok szentélyét, most 61/200-on áll. nem lehet, hogy a szellemek templomának kikutatását utolsónak kezeli, függetlenül attól, hogy van még más?
Mindenesetre macera a legelejéről a legutolsó fejezetre katt, majd ott végigmenni, és a szellemek templománál még OK volt.
Köszönöm, továbbítom az illetékesek felé.
 

Erica

Veterán
De azt nem tudjuk, hogy nála a legfrissebb verzió van-e.
Igen az, Arendyll világában az első fejezet jelenik meg, mert rég végeztem a kutatási fával, viszont Winyandor világában a végére tesz, mert hiányzik még a 2 utolsó csoda kutatás. Nálam ez teljesen rendben van. Utolsó frissítéssel sem tapasztaltam semmit.
 

Deleted User - 373998

Vendég
nem lehet, hogy a szellemek templomának kikutatását utolsónak kezeli, függetlenül attól, hogy van még más?
De lehetséges, mivel a faji feladatok vége is ez. Lehet ez zavart bele az erőbe. Majd utána néznek.
 
Fent