• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Kutatás - Tartományi bővítés / Időközönkénti játékok

DeletedUser5991

Vendég
Hello Mindenkinek!

1. A kutatások alatt, a tartományi bővítés miért ennyire túlárazott?
Most vegyük például a 30. tartományi bővítést. Aktiválási költség: márvány-5000, acél-9600, elixír-6600, ambrózia-230. Ez rendben is van, de ahhoz, hogy használatba vegyük +4.000.000 aranyt kell fizetnünk. Ezt túlzásnak érzem.
Javaslat: Az normálisabb összeg lenne ha például így lenne számolva: 5000+9600+6600+230= 21.430 ..és mivel a 30. tartományi bővítés, ezért:
21.430 x 30 =642.900 Sokkal dinamikusabban haladhatna a játékos.

2. Javaslat: A különböző játékokban amik időközönként megjelennek, pl.: ami szeptemberben is lesz, az "Őszi Csillagjegyek", a jutalmak között lehessen területet is nyerni. Szép épületeket lehet nyerni, de területet nem. Akkor miért kapjuk meg őket? :) Itt egy kicsi hiányt érzek az egyensúlyban.

Nem hinném, hogy túlzásba esnénk, ha ezzel a két dologgal segítenénk a játékosok előrehaladását.
Úgy látom, hogy a területi kérdés egy nagyon gyenge láncszeme a játéknak.
A javaslatokat nem rosszindulatból írtam, félreértés ne essék, csak ezek szerintem komoly pozitív változást hoznának a játékosoknak.

Üdv.

Unerreichbar
 

Wiccara

Veterán
Úgy látom, hogy a területi kérdés egy nagyon gyenge láncszeme a játéknak.
Szia,

ellenkezőleg, ez a legnagyobb kihívása!
Pont ezért nem olyan könnyű megszerezni, és pont azért, hogy az általad "dinamikusnak" titulált haladás ne rohanás legyen!
Az olcsósággal felborulna a balansz, ez az ötlet minden kezdő játékos fejében szöget üt; számtalanszor felvetették, teljesen érthető a részedről, hogy ez jelenti a legnagyobb problémát, mert bizony ez a kihívás egész Elvenarban mindenkit egyformán megdolgoztat!
Először furcsa és lehetetlen, később megtapasztalod, hogyan tudsz helyet spórolni és már teljesen belejössz a végére ;)
Ha megnézed, eleinte elég sok területbővítést kapsz a techfán, aztán már a végén vendégfajonként egyet...
A javaslatokat nem rosszindulatból írtam, félreértés ne essék,
Megértelek, nem értettem félre, kérlek te se tedd; ezt az ötletet nem támogatom.

Üdv.,
W.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves @Unerreichbar !

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.

Köszönettel,
Niraya
 
Fent