• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Kultur épületek

Sziasztok.. lenne egy javaslatom, olyan opció létre hozása ami a kultur épületek eladása helyett a raktárba való betétel lenne vagy ha akarja el is adhatja, a raktárba helyezéskor vissza vonja mind azt amit az épület adott, vissza helyezésnél vissza adja.Mert mindenki küszködik a hely szűkével és látom cserélgetik egyre kisebb épületekre.Ezt főleg a nyeremény épületekre értem mert van ami nagyon jól mutat de ha eladom nincs többé ellenben a ha lenne lehetőség raktározni akkor később is csodálhatnánk.Köszönöm.
 

DeletedUser247

Vendég
..én is támogatom!!!...úúúúúgy sajnáltam eladni az itemeket,ráadásul amit gyémántért vettem,naaa azért pedig semmit nem kaptam,legalább lakost vagy TP-t adhatnának érte:rolleyes:....
 

DeletedUser902

Vendég
...ha nekem lenne egy raktáram, csurig lenne gyönyörű kultúra épületekkel.... :p :D
Aztán esetleg már csodákat is tehetnék bele.... :D Aztán belelóg a kezem a bilibe. :D
Jó lenne egy raktár, mert persze, hogy jó lenne. Az eventnél meg is lepődtem, hogy lehetett raktározni. :D
Ahogy az előző hasonló ötleteket, ezt is támogatom. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent