• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Kultúra növelésével, nem nővekszik a termelés a műhelyben, és a lakóházban

Ivin

Újonc
Sziasztok!

Az utóbbi pár napban azt vettem észre, mindegy, hogy nennyi kultúrám van, 125%, vagy185% a műhelyek, és a lakóházak termelése, nem növekszik, míg erre rájöttem fölöslegesen pazaroltam el vagy 30 mágikus műveltséget, ha nem többet.
17.-étől jön a testvériség kaland, ahol rengeteg aranyat kell gyűjteni, és én nem tudom növelni a lakóházak termelését sem. Mobilon játszom új frissítés nincs. Csak az előbb tettem fel a kérdést a testvériségnek, másnál is van-e ilyen hiba, ha válaszolnak, megírom ide.
Kérlek javítsátok gyorsan.

Köszönöm
Ivin


20230814_160828.jpg20230814_160752.jpg
 
Szia!
A bűbáj csak a kultúra bónuszt növeli, az alapot nem.
A képeiden látszik, hogy a 100%-os, vagyis a bónusz nélküli sávban vagy. A bűbáj megnövelte az első bónusz értékét 125-ről 140-re, de ahhoz, hogy megkapod, el kell érni. Vagy több kultúrépületet kell építened, vagy többre kell szomszédi pacsit kapnod. Ha az a sárga-zöld sáv eléri a következő szintet, akkor már élni fog a bónusz.
 

Ivin

Újonc
Szia!
A bűbáj csak a kultúra bónuszt növeli, az alapot nem.
A képeiden látszik, hogy a 100%-os, vagyis a bónusz nélküli sávban vagy. A bűbáj megnövelte az első bónusz értékét 125-ről 140-re, de ahhoz, hogy megkapod, el kell érni. Vagy több kultúrépületet kell építened, vagy többre kell szomszédi pacsit kapnod. Ha az a sárga-zöld sáv eléri a következő szintet, akkor már élni fog a bónusz.
Szia!
Nem akartam a kép készítése miatt több mágikus műveltséget pazarolni, de mint írtam 185%-nál sem több a termelésem, mint 125%-nál. De raktam hozzá még egy kicsi kultúrát, látható, meghaladtam az előbbi 140%-ot, bűbáj hatás +30%, a termelésben nincs változás. Előszeretettel szoktam használni ezt a módot a termelésem növelesére, ezért biztosan tudom, hogy ez nincs rendben.

20230814_163650.jpg
 
Utoljára szerkesztve:
Ha megnézed a sávot a képen, hogy hova ért el a kultúrád, látod, hogy nem éri el a 155-öt sem.
20230814_163650.jpg
A bűbáj nem a kultúrádat növeli, hanem hogyha van kultúra bónuszod, akkor az abból kapott termelés százalékát.

Ha így néz ki, akkor kapsz belőle bónuszt, nézd meg, hogy a sáv két rovátkával feljebb van
Screenshot_20230814_165815_Elvenar.jpg
 

Ivin

Újonc
Ha megnézed a sávot a képen, hogy hova ért el a kultúrád, látod, hogy nem éri el a 155-öt sem.
4305 bővítmény megtekintése
A bűbáj nem a kultúrádat növeli, hanem hogyha van kultúra bónuszod, akkor az abból kapott termelés százalékát.

Ha így néz ki, akkor kapsz belőle bónuszt, nézd meg, hogy a sáv két rovátkával feljebb van
4306 bővítmény megtekintése
Nagyon vicces vagy, de a bűbáj hatásra jön a termelés növekedés, ami neked +5%, nekem +30%. Ha ezt nem éted, fölösleges a ketőnk közötti kommunikáció, ez nem segítség. Köszi.
 

Ivin

Újonc
Ok. Így, hogy egyértelműen az alap kultúra 125%-ot írtad, ezzel meglett mi okozta, hogy nem kaptam a bónuszt, az utóbbi fejlesztésekkel lement az alapom 125% alá, fel sem tűnt, és nem gondoltam rá. Megemeltem most már kapom a bónuszt.
Köszönöm.
 
Fent