• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kombináló Katalizátor készítéséhez szükséges ereklyék

polgarmaercell

Erős harcos
Nem hiba, de eléggé zavaró.
Winyandorban sohasem megy 10 fölé a Kombináló katalizátoraim száma. Ennek az az oka, hogy sosincs elegendő elixírereklyém. Az elixír tartományok vagy nehezek, vagy nagyon nehezek. Ha ezt a mondatot nem írnám minimum tízen jönnének a bajnokival, de kb szökő évente egyszer (nem kell szó szerint venni) jön elixírbajnokság. Talán lehetne a KK-hoz szükséges ereklyék tartományainak nehézségét csökkenteni.
 

Kira7

Veterán
. Ha ezt a mondatot nem írnám minimum tízen jönnének a bajnokival, de kb szökő évente egyszer (nem kell szó szerint venni) jön elixírbajnokság. Talán lehetne a KK-hoz szükséges ereklyék tartományainak nehézségét csökkenteni.
Szia!
Kis infó a bajnoksághoz:
A bajnoksági fordulok egymás után következnek hetente más és más T1-k sorba majd T2-k sorba majd a T3-ok, utána megint elölről kezdi, ebből kifolyólag ugyan olyan sűrűn fordul elő az elixír bajnokság mint a többi.
A másik már 1 ideje változtattak a bajnokságon megnyerhető ereklyékben pont a kisebbek miatt. A bajnokságon attól hogy pl. márvány bajnokság ugyan úgy tudsz nyerni más ereklyéket is tartományonként és körönként is.
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Nincsen már olyan, hogy ez hét ilyen ereklyét ad, a másik hét másikat. Minden hét minden ereklyét ad, ahogyan azt Kira7 is leírta neked. Átlagot néztem nálad az utolsó 9 hét bajnokságát tekintve. Az átlagpontod 216 bajnoki pont. Ez annyira kevés, hogy nem rejt magában túl sok tartományi hódítást, és így nem is hoz neked elegendő ereklyét a terveidhez. Próbálj erősödni egyenlőre egy kicsit, hogy akár tárgyalásokkal, akár harcokkal eredményesebb legyél a bajnokságokban. A térképen minél több tartományt deríts fel és hódíts meg, hogy többet nyithass a bajnokiban is. Ne akarj azonnal mindent, mert az nem fog menni. Nagy ugrásokat abban a korban nem tudsz végrehajtani, amiben vagy, mert hiányzik hozzá a kapacitás. Ha kis lépésekben növeled a képességeidet, idővel nem lesz gond az elixír ereklyével sem. Ne siess sehová, és ne siettess semmit, mert a városod mindig megvár.
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Nem kértem tanácsot.
Pedig nem ártana, mert gőzöd sincs a játékról. :D
Annyit bajnokizok, amennyit szeretnék
Ez igaz, de akkor ne gyere ide sírni, hogy nincs valamid, amit ott szerezhetnél meg. Ez nem a valóvilág ahol Anyuci ezüst tálcán eléd teszi a rántott csirkét, itt meg kell dolgozni azért, hogy legyen ereklyéd vagy bármi másod. A kezdetekhez képest sajnos sokat könnyítettek már a játékon, de még mindig nem fagolyó. Ha nem boldogulsz javaslom az Aknakereső nevű játékot, talán az menni fog.
Egyébként pedig gratulálok, te vagy az első aki kiérdemelte tőlem, hogy rányomjak a mellőz gombra. Annyira undorítóan gyomorforgató a viselkedésed, hogy a lelki nyugalmam megőrzése érdekében nem kívánom többet látni a bejegyzéseidet.
 

Xandria

Erős harcos
Nem kértem tanácsot. Annyit bajnokizok, amennyit szeretnék, a maximum amennyi volt 18 találkozó egy huzamban. Láthatod, tehát, hogy nem azért nem bajnokizok, mert kevés a találkozóm.
Osztom @Putyika véleményét!
Úgy látom nem vetted észre, ezért felhívom a figyelmed, hogy Rikari és a többi, tapasztalt játékos, puszta jó szándékkal próbált meg neked segíteni, gondolván, hogy ezért írtál ide a fórumra. (Vagy miért is?) A fórumon való megnyílvánulásaid, vérlázító stílusod, smirgli modorod látva, úgy vélem, hogy csak a drága idejüket pazarolták. Többen (köztük moderátor is!) figyelmeztettek már erre. Van egy olyan érzésem, hogy ennek nem lesz jó vége...
Ja, és most látom, milyen klassz mottót választottál. Jó lenne, ha nem csak használnád, de komolyan is vennéd!
 

Rikari

Veterán
Nem kértem tanácsot.
Kéretlenül is adtam, mert világított a hibaként bejelentett bejegyzésedből, hogy nagy szükséged van rá. Próbáltam kitartó türelemmel felébreszteni benned egy olyan egészséges játékosszemléletet, amivel eredményesebb lehetsz a játékban, valamint elfogadottabb a fórumozó közösségünkben. Kár volt minden igyekezetem és ezen a ponton veled kapcsolatban én fel is adom a közös nevező keresését, mert az nincs.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szia!
Kis infó a bajnoksághoz:
A bajnoksági fordulok egymás után következnek hetente más és más T1-k sorba majd T2-k sorba majd a T3-ok, utána megint elölről kezdi, ebből kifolyólag ugyan olyan sűrűn fordul elő az elixír bajnokság mint a többi.
A másik már 1 ideje változtattak a bajnokságon megnyerhető ereklyékben pont a kisebbek miatt. A bajnokságon attól hogy pl. márvány bajnokság ugyan úgy tudsz nyerni más ereklyéket is tartományonként és körönként is.
Nincsen már olyan, hogy ez hét ilyen ereklyét ad, a másik hét másikat. Minden hét minden ereklyét ad, ahogyan azt Kira7 is leírta neked. Átlagot néztem nálad az utolsó 9 hét bajnokságát tekintve. Az átlagpontod 216 bajnoki pont. Ez annyira kevés, hogy nem rejt magában túl sok tartományi hódítást, és így nem is hoz neked elegendő ereklyét a terveidhez. Próbálj erősödni egyenlőre egy kicsit, hogy akár tárgyalásokkal, akár harcokkal eredményesebb legyél a bajnokságokban. A térképen minél több tartományt deríts fel és hódíts meg, hogy többet nyithass a bajnokiban is. Ne akarj azonnal mindent, mert az nem fog menni. Nagy ugrásokat abban a korban nem tudsz végrehajtani, amiben vagy, mert hiányzik hozzá a kapacitás. Ha kis lépésekben növeled a képességeidet, idővel nem lesz gond az elixír ereklyével sem. Ne siess sehová, és ne siettess semmit, mert a városod mindig megvár.
Köszönöm szépen a tanácsot mind a kettőtöknek. Megfogadtam, és már nincs gondom az elixírereklyékkel. (Szerintem a bajnokizás mennyisége nem arányos a meghódított tartományokéval)
 
Fent