• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kisállateledel recept

DeletedUser4520

Vendég
Javaslom, hogy a kisállateledel recept csak azoknak jelenjen meg, mint barkácsolási lehetőség, akiknek a faluja tartalmaz legalább egy főnix épületet. Tartalmazás alatt azt értem, hogy vagy már létrehozott legalább egy ilyen épületet, vagy ott van az idézhető épületek között legalább egy.

Ha valakinek semmilyen formában nincs lehetősége hasznosítani a kisállateledelt, akkor ne is jelenjen meg a receptek között. Jóóóó, persze tudom, hogy a kisállateledelből is lehet bűbájtöredéket készíteni, de ezért csak ne jelenjen már meg a receptlistában.

Ez rugalmasabbá tehetné a receptek hasznosítását, azaz aki nem akarja, hogy a receptlistáját gyarapítsa a kisállateledel 9 receptje, annak lehetősége lenne, hogy a főnixes épületek teljes eltüntetésével a kisállateledel recepteket is eltüntesse a repertoárból.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Ahogy az esemény kibeszélőjében is kifejtettem, eleve következetlenség, hogy a táp, a többi bűbájjal ellentétben nem gyártandó, hanem barkácsolandó. Ezért én azt javasolnám, hogy a fejlesztők szüntessék meg ezt a következetlenséget, kerüljön a többi bűbáj mellé a gyártható kategóriába a táp. Így nem kellene mindenféle nyakatekert megoldás arra, hogy megszabaduljon a receptjétől, akinek nem kell. Sőt a fejlesztőknek is megbízhatóbb bevételi forrást jelentene: aki folyamatosan akarja 3,5 óránként etetni a főnixét, az gyémánttal kell fejlessze az akadémiáját. Erre racionális döntés áldozni, míg a 75 gyémánt/pörgetés irreális kiadás, főleg úgy, hogy akkor is ennyi, ha 8 óra van hátra, meg ha csak 5 perc.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Ahogy az esemény kibeszélőjében is kifejtettem, eleve következetlenség, hogy a táp, a többi bűbájjal ellentétben nem gyártandó, hanem barkácsolandó. Ezért én azt javasolnám, hogy a fejlesztők szüntessék meg ezt a következetlenséget, kerüljön a többi bűbáj mellé a gyártható kategóriába a táp. Így nem kellene mindenféle nyakatekert megoldás arra, hogy megszabaduljon a receptjétől, akinek nem kell. Sőt a fejlesztőknek is megbízhatóbb bevételi forrást jelentene: aki folyamatosan akarja 3,5 óránként etetni a főnixét, az gyémánttal kell fejlessze az akadémiáját. Erre racionális döntés áldozni, míg a 75 gyémánt/pörgetés irreális kiadás, főleg úgy, hogy akkor is ennyi, ha 8 óra van hátra, meg ha csak 5 perc.
A varázsakadémia fejlesztése véges. Az csak 1-2 alkalommal elkövetett gyémánthasználat. A 75 gyémánt/per 5 új receptben nagyobb lehetőség van a fejlesztőknek. Bár nem tudom ki szereti a zsákbamacskát? Az nagyobb pálya lenne: 75 gyémánt és Én állíthatom össze egy listából milyen 5 recept jelenjen meg.
 

DeletedUser4520

Vendég
A javaslatot nem a magam, hanem mások érdekében tettem. Én használni szeretném az egyik főnixet, mert jónak vélem, de ésszerűtlennek látom azok számára a kisállateledelt, akik az event után nyitnak egy falut. Főleg azért, mert tényleg sűrűn megjelenik valamelyik fajta kisállateledel recept. Ésszerűtlen azok számára is, akik nem találják jónak és kidobják a főnix épületeket, vagy azok számára is, akik részt sem vettek az event-ben. Szóval bárkinek, akinek nincs lehetősége hasznosítani a kisállateledelt, egyfajta büntetés a recept arzenál ezzel történő "hígítása" .
 

DeletedUser

Vendég
A javaslatot nem a magam, hanem mások érdekében tettem. Én használni szeretném az egyik főnixet, mert jónak vélem, de ésszerűtlennek látom azok számára a kisállateledelt, akik az event után nyitnak egy falut. Főleg azért, mert tényleg sűrűn megjelenik valamelyik fajta kisállateledel recept. Ésszerűtlen azok számára is, akik nem találják jónak és kidobják a főnix épületeket, vagy azok számára is, akik részt sem vettek az event-ben. Szóval bárkinek, akinek nincs lehetősége hasznosítani a kisállateledelt, egyfajta büntetés a recept arzenál ezzel történő "hígítása" .
nekem pl. ereklyére nincs semmi szükségem, mégis kiválóan el tudok élni így is, hogy beadja a receptet.
Nem kell legyártani azt, amire nincs szükség
 

DeletedUser4520

Vendég
nekem pl. ereklyére nincs semmi szükségem, mégis kiválóan el tudok élni így is, hogy beadja a receptet.
Nem kell legyártani azt, amire nincs szükség
Szívből örülök, hogy neked így megfelel a játék. Én is el tudok élni így is, de jobbá tenni valamit nem rossz dolog - sztem. A játék alkotói pontosan tudják, hogy minél jobb a felhasználói élmény, annál több a "fizető vendég". Én közvetve ugyan, de a jobb felhasználói élmény érdekében tettem a javaslatom.
 

bere007

Veterán
A kaja receptre volt már egy válasz. Erre szerintem érdemes lenne figyelnetek, ezért bemásolom.

Nem csak most lesznek ilyen épületek a játékban.

Ebből arra következtetek, hogy ezek a fajta épületek is ugyan úgy beépülnek majd a játékba, mint anno a szettes épületek. Tehát szerintem ez egy meddő vita. Ha lesznek még ilyen épületek, amiket ezzel lehet "aktiválni", akkor nem fogják kivenni azokat a receptek közül.

És csak úgy megjegyzem, hogy sokunknak nem tetszik az a sok barkácsolható ereklye, gebe, bokor, kódex, ketrec meg a fene tudja, hogy mik vannak még. De ez van, kivárjuk amíg jó nem jön. A véleményem az, hogy a 75 gyémánt/új kör bevételt ezzel részben hazavágnák (bár nem tudom, hogy egyáltalán használja-e ezt valaki...) és ezzel szerintem mindent elmondtam. ;)
 
Fent