• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Kisállat eledel

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    34
  • A szavazás lezárult .

*HighlyEffective*

Erős harcos
mindenki tudna szerezni annyit amennyit akar
ROTFL
a béta fórumon valaki kiposztolta, hogy 40 (negyven!!!) doboz nyitás után kapott 1 napi fődíjat. Ennek fényében az "amennyit akar" azért leginkább az édes álom kategória ;) De tényleg van kutyakaja a dobozokban, így a napi díjnál nem kisebb eséllyel lehet nyerni, ráadásul minden nap
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Egy, azaz egy ember járt így? Vagy mindenki?
Egy azaz egyetlen egy ember posztolta ki. Az hogy hányan jártak így, azt a cég tudja, mi nem. De amúgy egy béta tesóm is épp most panaszkodott, hogy már másodszor keverte újra neki, úgy, hogy már csak 1 doboz volt hátra...szóval ő is közel 40-nél jár :( :(
Nem kéne úgy csinálni, mintha ez a probléma nem érintené a játékosok nagy tömegét - remélem ezzel rávilágítottam arra is, hogy miért nem fejtem ki bővebben a problémáimat a bétás topikban ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Egy azaz egyetlen egy ember posztolta ki. Az hogy hányan jártak így, azt a cég tudja, mi nem.
Igen, egy, azaz egyetlen egy ember járt így, és a cég tudja, pontosan mennyien jártak máshogy. Ahogy azt is, mennyien jártak/járnak jobban.

Az, hogy nem fejted ki a véleményed a te döntésed, de akkor remélem nem lesz gond belőle, ha a meg nem osztott véleményed nincs figyelembe véve...
Természetesen vélemény alatt a kipróbálás során kialakított véleményt értjük, és nem azt, amit a fórum olvasása után alakítasz ki. A fórumot miis olvassuk.
 

bere007

Veterán
Igen, egy, azaz egyetlen egy ember járt így, és a cég tudja, pontosan mennyien jártak máshogy. Ahogy azt is, mennyien jártak/járnak jobban.

Lehet nézni így is, de lehet ezt nézni máshogy is.
X ember csinálja a feladatokat sorra egymás után, időt, energiát és esetleg pénzt tesznek bele. Van aki nagyon jól jár, van az átlag és van az az egy azaz egyetlen ember, aki így jár. Ilyenkor felmerülhetne az, hogy ki kell vizsgálni, hogy ilyen ne történhessen meg egy, azaz egyetlen emberrel sem. És ha nem lehet ezt kijavítani ilyen hamar, akkor egy másik event felépítéséhez vissza kell térni és ezt csak akkor szabad bevezetni, ha nem lesz ilyen hiba benne. Az azért eléggé sovány vígasz annak az egy, azaz egyetlen embernek, hogy bocs, te csúnyán megszívtad, de vígasztaljon az, hogy volt aki nagyot aratott... ez el tudja venni az ember kedvét a folytatástól.

Persze lehet nézni úgyis, hogy jóvanazúgy, ez csak egy, azaz egyetlen ember. Csak ilyen esetben nem nagyon kellene azt kijelenteni, hogy ez abszolút nem szerencsejáték és csak rajtunk múlik, hogy mennyit profitálunk az eventből, mivel itt feketén fehéren leírtad, hogy nem rajtunk múlik. Ha szerencséd van sokat nyersz, ha nincs, akkor meg megszívtad.
 

DeletedUser3

Vendég
ez mosz szarkazmus vagy tényleg lesz a díjak között?

Tényleg lesz/van:
Screenshot_46.png
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
ez mosz szarkazmus vagy tényleg lesz a díjak között?
Red, hát viccelnék én Veled?!

Ma nekem pl. 2-t is beadott...

Tényleg lesz/van:
Screenshot_46.png
Fedezd fel az egy "apró" különbséget az általam, a publikus béta szerveren ma készített kép és Hoshi által közreadott között. Aki észre veszi, annak arra is jó esélye van, hogy kitalálja, hogy miért nem értik "a másik oldalon" a játékosok problémáit. ;)

minden díjra azonos esély van?
igen, mielőtt tudnál ajándékot választani, meg kell nyomnod a "shuffle" (keverés) gombot, ami "becsomagolja" dobozokba az ajándékot és véletlenszerűen összekeveri. Ezután tudsz kattingatni a dobozokra, 50 masni/nyitás áron, amíg van masnid, vagy nem böksz az újrakeverés dobozára, mert akkor 16 új dobozt kapsz, amikben már azt sem tudhatod, hogy mik is vannak, érdemes-e tovább költeni a masnit kutyatáp reményében, vagy jobb lenne kivárni az új napot, amikor az új napi díjjal együtt újra felfedi a rendszer a következő 16 aktuális díjat.screenshot.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Tényleg lesz/van:
Screenshot_46.png

Ezt nem értem. Hány napos lesz az event? A kép alapján már szereztél 60db kalapácsot, ami 3e masni és a számláló szerint még 43nap 4 óra van hátra az eventből. És ezen a képen többet adnak a ládák, mint Highly képén, pl a kutyakajából 3at ad egyszerre.
Ez most hogyan lesz? Vagy csak én vagyok ilyen értetlen?
 

DeletedUser3

Vendég
Fedezd fel az egy "apró" különbséget az általam, a publikus béta szerveren ma készített kép és Hoshi által közreadott között. Aki észre veszi, annak arra is jó esélye van, hogy kitalálja, hogy miért nem értik "a másik oldalon" a játékosok problémáit. ;)
Egy nem publikus tesztszerveren készült a kép, ami a bétával teljesen azonos verzión fut, annyi különbséggel, hogy ott hamarabb kezdődött és tovább tart.
Már ha erre gondoltál. Vagy tudod, leírhatod, hogy mire gondolsz, hogy ne kelljen találgatni...

És ezen a képen többet adnak a ládák, mint Highly képén, pl a kutyakajából 3at ad egyszerre.
Több "ládaszett" van, mint amikor a nyári eventen kaptál kilenc ládából hármat, itt is több ládából kapsz egyszerre egyet. Erre utaltam korábban a bétás topikban.

amikben már azt sem tudhatod, hogy mik is vannak

Jogos, továbbítjuk.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
...ami a bétával teljesen azonos verzión fut...
Az egyértelmű, hogy a teszteléshez többféle szerver kell, más-más aspektusát a játéknak, másképp kell tesztelni. De, ha, csak akár egy paraméterét is megváltoztatod egy kísérletnek, az már nem ugyanaz a kísérlet. Szerintem dobja be Marindor a béta fórumon, hogy 30 nappal meghosszabbítjátok a játékot bétán. Érdekelne a reakció, de komolyan.
 

DeletedUser3

Vendég
Megsúgom: nem lesz bedobva, meghosszabbítva, mert nem lenne értelme.
Egyrészt: a hosszabb event azt jelentené, hogy kevesebb jutalom lenne minden küldetésben, ugyanis akkor a játékegyensúly a hosszabb eventre lenne kialakítva. Szerintem te is ki tudod találni, mi lenne erre a reakció.
Másrészt, ezen a teszt szerveren nem az egyensúlyt teszteljük (erre a nyilvános béta való, hiszen kell a játékosok felől érkező visszajelzés), hanem a technikai dolgokat, valamint pl. a wiki oldalak képernyőképeit is innen kapjuk. Az itt elért nyeremények, befejezett küldetések, stb nincsenek figyelembe véve a statisztikákban, semmiféle kísérletnek nem részei. Mindössze azért hosszabb az esemény, hogy több idő legyen az időközben jelentett technikai hibákat tesztelni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
érdekesen hangzik az event. nekem tetszik bár tény h kicsit random
 

Tejinashi

Erős harcos
Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy mi a hatása a kisállat eledelnek? Én kipróbáltam, de nem látok hatást, mindenből ugyanannyit termel a főnixem, mint etetés nélkül...
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy mi a hatása a kisállat eledelnek? Én kipróbáltam, de nem látok hatást, mindenből ugyanannyit termel a főnixem, mint etetés nélkül...
Nem a főnixre hat az etetés! A főnix etetése a főnixtől függő épületekre vagy egységekre hat. A Főnixedet eteted, de ne ott keresd a hatását.
 

bere007

Veterán
Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy mi a hatása a kisállat eledelnek? Én kipróbáltam, de nem látok hatást, mindenből ugyanannyit termel a főnixem, mint etetés nélkül...

Ne is törődj ilyen apróságokkal, hogy mire is jó... Az a lényeg, hogy okosan nyitottál és kimaxolva le tudtad tenni. :D:D:D

Amúgy 10es szinten etetve ad 14TP-t ha befejeződik a felderítés. Ez az a rettentően nagy bónusza, amit ad. Csak figyelj rá, hogy mielőtt végezne a felderítőd el ne felejtsd megetetni, mert különben még azt sem fogja adni.
 
Fent