• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva kereskedő épülete

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser60

Vendég
jó lenne ha a kereskedőt is lehetne fejleszteni látványban
hogy milyen nézettel, mibe kerüljön , nincs ötletem, csak jó lenne
olyan snassz , hogy minden épület fejleszthető , kivéve a kereskedő !!
ráadásul az embereknél jol néz ki a kereskedő léghajója, mig az elfeknél olyan semmilyen
az a teve szerűség
 

DeletedUser

Vendég
A repülő hajó nekem is sokkal jobban tetszik mint ami most van nálam... De igazábol h ha fejlesztünk valamit akkor az az épület jobb lesz, nem csak szebb. :) A kereskedő miben lehet még ennél is jobb? :) Bár mondjuk h ha szintenként 1re kevesebb lenne a kereskedő díja v valami hasonló.. :) Vagy a kufár 1 picit olcsóbb lenne... xd :)
 

ferrari13

Felderítő
Szerintem ha lehetne fejleszteni, akkor 15 szintje kellene, hogy legyen, mint a többi épületnek.
Az alábbi kedvezményeket lehetne kapni:
- Kereskedelmi díj csökkentése (pl. 2% szintenként, az utolsó szinten 4%, így a 15. szinten 20% lenne a díj)
- Kufár ajánlatai kedvezőbbek (pl. 3% szintenként 7. szintig, onnantól 4%, így 50%-kal lehetne olcsóbban megkapni)
- Nagyobb hatótáv (jelenleg a legközelebbi x (ha jól tudom 200) játékos ajánlatait látjuk, ezt lehetne növelni valamennyivel - bár ezt talán egy kicsit nehezebb lenne megoldani)

A probléma:
- Ha fejleszthető lesz, akkor hozzá kell adni a kutatási fához a fejlesztéseket, ez csak úgy megoldható, ha mellékágra pakolják őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent