• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva kereskedés

DeletedUser60

Vendég
ha jol olvastam 200 játékos kereskedését láthatom
ezzel csak az a gond hogy ugyan sok a játékos, de kevesen jutnak el egy szintre , igy kevés a kereskedési lehetőség
jó lenne ha viszont a 200 játékost attol számolná ha kifejlesztette a kereskedőt
igy megnőne az aktiv játékosok száma a kereskedésben
ha nem igy van akkor bocsi
esetleg lehessen a tesvériségek közt is kereskedelmi egyezményt kötni
ha a másik út nem járható
 

DeletedUser

Vendég
Most csak 48 kereskedést látok. Itt valaki azt írta, az egyik fórumon, hogy a játékosok lusták ajánlatot feltenni a piacra. Magam is a lusta csoporthoz tartoztam. Most , kényszer mindenre ráviszi az embert, raktam ki ajánlatokat. Szerintem ha igazad van s 200 a max, az elég is. Hangsúlyozom , szerintem. Hiszen, az a 200 ajánlat, folyamatosan változik.
 

DeletedUser3

Vendég
A körülötted lévő játékosok közül maximum 200 ajánlatát látod. Ez minden játékos számára elég, távolabbra nem igazán kell tekinteni.
Meg lehet oldani többféleképpen a távoli játékosok ajánlatainak elfogadását is, csak kicsit dolgozni kell vele. ;) (Használjátok ki a Testvériségek nyújtotta lehetőségeket)
 

DeletedUser60

Vendég
gyakorlatilag 80 ajánlatnál nincs több fent sosem
azért nem mindegy mekkora területről beszélünk !!!
akkor hol a 200 ??
 

ferrari13

Felderítő
a 200 azt jelenti, hogy a 200 legközelebbi környékeden élő ajánlatát látod, tehát nem az ajánlatok számát.

Na, meg is találtam, 0.15-ös frissítés:
  • The amount of possible trading partners has been increased to a maximum of 200 (was: 100), which should give you more available offers in the Trader
 

DeletedUser60

Vendég
pont ezért tettem a javaslatot ne a környékemen lévők ajánlatát lássam
hanem 200 ajánlatot !!!
tehát ha messzebb kell menni akkor menjen messzebb !!
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Atoumn barátom!
A piacra tegyél fel ajánlatot. Működik. Mint fentebb írtam, ma én is raktam fel ajánlatot. Minden cserebere létre jött. Eddig lusta voltam felrakni. Mondván úgy sem jön be. S láss csodát! Tudod, ha a hegy nem megy ......
Amúgy meg , ha --- MODERÁLVA ---

---- Kerüljük a személyeskedést! Köszönettel: @Gorduin ---
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez eddigi online játékok közül, amivel játszottam, ez a kereskedési forma tetszik a legjobban.
Leírom, hogy használom a kereskedőt (bár lehet, hogy ezt inkább a tutorial-ok közé kellene írni).

Minden játékba belépéskor végignézem a kereskedőt is. Nem csak akkor, amikor valamilyen nyersanyagra van szükségem, hanem állandóan figyelemmel kísérem a játékostársak ajánlatait. Mindig veszek és mindig eladok. Alapvető árukból csak a Márványmanufaktúrám épült meg, de abból négy.
Ha három csillagos tétel van kint, akkor azt megveszem, ha van rá szükségem, ha nincs. Sőt, ha nincs olyan nyersanyagom, akkor szétnézek a piacon, hogy más árul-e. Pl.: a múlt héten valaki kristályt adott tekercsért három csillagos ajánlattal. Nekem csak egyes szintű selyemmanufaktúrám volt. Sebaj, minden nyersanyagomat tekercsre cseréltem, vagy olyan nyersanyagra, amiért tekercset kapok. Minden csere kétcsillagos volt. Majd az összes kristályt visszacseréltem Alapvető árukra. A végén jobban jöttem ki,egy a négyhez.
Természetesen ez nem mindig jön össze, nincs mindig háromcsillagos termék a piacon. Ilyenkor szoktam lefölözni. Ezt a kereskedelmi taktikát más online játékokban használtam. Bizonyos mennyiség felett elcserélem az árukat, teljesen függetlenül, hogy szükségem van-e rá, vagy sem.
Azt látom, hogy sokan arra használják a kereskedelmet, hogy a hiányzó mennyiséget valahogy pótolják. A lefölözés inkább abban segít, hogy közel egyforma mennyiségű nyersanyagaim legyenek. Nekem eddig semmiben nem volt hiányom, pedig csak Márványmanufaktúrám és Selyemmanufaktúrám van.
 

DeletedUser38

Vendég
Lehet, hogy csak nekem kerülte el a figyelmemet, de örömmel láttam, hogy a kereskedési arány is megjelenítésre került! köszönjöm(jük)!
 
Fent