• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresgélek, feltételekkel :)

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Arendyll világában kisebb városommal aktív testvériséget keresek. A városom megállt a fejlődésben (ennek tudatában gondolkozz, ha szeretnéd, hogy csatlakozzak). Nem vagyok ranglistapont mániás, nem érdekel, hogy hányadik helyen vagyok a konstruktívban, sem pedig a tesóságon belül.

Amit tudni kell a városomról:

- Bajnokság: 1500-1600 pont/hét (ha a 10 láda meg van, nekem az bőven elegendő)
- Torony: 2. szint teteje alap, a 3. szint csapatfüggő (ha a többség felmegy, akkor én is) ;)
- Kaland: Utálom a kalandokat, köszönöm, de kihagyom. (itt nincs kérdőjel)

Mint ahogy köszönöm, de nem szeretem, ha rám erőltetnek bármit is, így azt sem fogadom el, ha valaki megmondja, hogy miből mennyit tegyek, milyen épületek legyenek lent stb.. Én is ember vagyok, előfordulhat, hogy időben jelzem, ha nem lesz maximális a teljesítmény vagy esetleg azon a héten nem tudok részt venni a csapat munkában. Kereskedési tételeim mint a fehér holló, de ha van is, akkor 2 csillagos, és azonos, nem kereszt.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor játékon belül (ezen a néven) megtalálsz.

Szép napszakot mindenkinek. :)
 

liliputy

Veterán
Sziasztok.

Arendyll világában kisebb városommal aktív testvériséget keresek. A városom megállt a fejlődésben (ennek tudatában gondolkozz, ha szeretnéd, hogy csatlakozzak). Nem vagyok ranglistapont mániás, nem érdekel, hogy hányadik helyen vagyok a konstruktívban, sem pedig a tesóságon belül.

Amit tudni kell a városomról:

- Bajnokság: 1500-1600 pont/hét (ha a 10 láda meg van, nekem az bőven elegendő)
- Torony: 2. szint teteje alap, a 3. szint csapatfüggő (ha a többség felmegy, akkor én is) ;)
- Kaland: Utálom a kalandokat, köszönöm, de kihagyom. (itt nincs kérdőjel)

Mint ahogy köszönöm, de nem szeretem, ha rám erőltetnek bármit is, így azt sem fogadom el, ha valaki megmondja, hogy miből mennyit tegyek, milyen épületek legyenek lent stb.. Én is ember vagyok, előfordulhat, hogy időben jelzem, ha nem lesz maximális a teljesítmény vagy esetleg azon a héten nem tudok részt venni a csapat munkában. Kereskedési tételeim mint a fehér holló, de ha van is, akkor 2 csillagos, és azonos, nem kereszt.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor játékon belül (ezen a néven) megtalálsz.

Szép napszakot mindenkinek. :)
Szia!
Ezek a leírások rám is illenek és pontosan ilyen csapatot keresek én is, társulnék Hozzád a keresésben, talán még annyival egészíteném ki, hogy pörgős tp-lánc jól jönne.
Ha találtál már tesóságot, légyszi azt is írd meg, esetleg becsempészhetnél. ;)
Előre is köszi a válaszod: liliputy
 
Fent