• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Kerekítés a raktárban lefelé legyen

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Abab

Újonc
Sziasztok!
Sajnos, már több alkalommal jártam, úgy, hogy valamit vásárolni, fejleszteni, adni-venni, stb... szerettem volna.
Ránéztem a raktáramra és nem sikerült a bolt, mert hiába írta ki, hogy nekem van 69E valamim, amikor valójában csak 68888 volt!
Ezért, az lenne a jobb, ha a raktár, mindig lefelé kerekítene!
Köszönöm!
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok!
Sajnos, már több alkalommal jártam, úgy, hogy valamit vásárolni, fejleszteni, adni-venni, stb... szerettem volna.
Ránéztem a raktáramra és nem sikerült a bolt, mert hiába írta ki, hogy nekem van 69E valamim, amikor valójában csak 68888 volt!
Ezért, az lenne a jobb, ha a raktár, mindig lefelé kerekítene!
Köszönöm!
szia, igen ez sokszor becsapós tud lenni. Nem tudom pontosan mely eseteknél, de többször előfordult, hogy kétszer kellett visszamennem valahova valamiért, mert a kerekítési hiba miatt azt hittem már megvan, közben mégsem - nem haltam bele, de ha jól jelenne meg az információ, akkor ezeket az apró "vacakolásokat" el lehetne kerülni.
támogatom

Üdv, Alma
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Sajnos, már több alkalommal jártam, úgy, hogy valamit vásárolni, fejleszteni, adni-venni, stb... szerettem volna.
Ránéztem a raktáramra és nem sikerült a bolt, mert hiába írta ki, hogy nekem van 69E valamim, amikor valójában csak 68888 volt!
Ezért, az lenne a jobb, ha a raktár, mindig lefelé kerekítene!
Köszönöm!

Szia!

Habár ötletnek nem, de visszajelzésnek továbbítani tudjuk.
Azt meg tudod még adni, hogy melyik platformon játszol inkább? Szerintem böngésző esetén több helyről is tudsz pontos tájékoztatást kapni elég egyszerűen, de mobil esetén valóban érdekes visszajelzés lehet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent