• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Kedvenc játékosaim - lista

Dizel1

Veterán
Kicsit elhalt a téma, és nem került elbírálásra sem. Akik nem támogatják, minden bizonnyal a térkép közepén játszanak. Szerintem ők maradjanak semlegesek. Az általam felvetett "gömbtérkép" elvetés áldozatává vált. Ez a kedvencelés viszont nyithatna egy kis teret a peremen játszó játékosok előtt. De persze csak abban az esetben, ha a kedvenc játékosok is bekerülhetnének a piacolásba, valamint a segítői körbe. Ha másért nem, akkor a peremen játszó játékosok hátrányának a csökkentése érdekében lenne méltányos bevezetni. Úgy gondolom, nem azon kellene vitatkozni, hogy be legyen-e vezetve, vagy hogy milyen jogokkal ne járjon, hanem csupán azon, hogy hány férőhelyes legyen. Akit nem érint, vagy úgysem élne vele, az ne tiltakozzon! Inkorrekt.
 

DeletedUser

Vendég
Kicsit elhalt a téma, és nem került elbírálásra sem. Akik nem támogatják, minden bizonnyal a térkép közepén játszanak. Szerintem ők maradjanak semlegesek. Az általam felvetett "gömbtérkép" elvetés áldozatává vált. Ez a kedvencelés viszont nyithatna egy kis teret a peremen játszó játékosok előtt. De persze csak abban az esetben, ha a kedvenc játékosok is bekerülhetnének a piacolásba, valamint a segítői körbe. Ha másért nem, akkor a peremen játszó játékosok hátrányának a csökkentése érdekében lenne méltányos bevezetni. Úgy gondolom, nem azon kellene vitatkozni, hogy be legyen-e vezetve, vagy hogy milyen jogokkal ne járjon, hanem csupán azon, hogy hány férőhelyes legyen. Akit nem érint, vagy úgysem élne vele, az ne tiltakozzon! Inkorrekt.
Dízel, elég morcosnak érezlek ma! :p Szerintem nyugodtan lehet tiltakozni is. :)
Az ötlet nem arról szól, hogy kapcsolat is legyen a lista tagjaival, hisz arra ott a felfedezés és a testvériség (a peremvidékieknek is). Csak arról, hogy bármilyen indíttatásból könnyebben tudjam látogatni az általam kiválasztott városokat. :)
 

Dizel1

Veterán
Dízel, elég morcosnak érezlek ma! :p Szerintem nyugodtan lehet tiltakozni is. :)
Az ötlet nem arról szól, hogy kapcsolat is legyen a lista tagjaival, hisz arra ott a felfedezés és a testvériség (a peremvidékieknek is). Csak arról, hogy bármilyen indíttatásból könnyebben tudjam látogatni az általam kiválasztott városokat. :)
Én mindig morcos vagyok. :) A peremen lévő játékosok (mint már majdnem én is) nem nagyon hallatják hangjukat, vagy ha mégis, akkor mindig ezt a választ kapják, vagy ennek szinonímáit. Vagyis testvériség, felfedezés. Nehéz összerakni egy kellően aktív testvériséget, mondom ezt én, aki összehozott egy nagy létszámú, de közepesen aktívat. És nehéz a térképen felfedezni, ha akár vertikálisan, akár horizontálisan csak egy irányban találsz szomszédokat. Mondom ezt én, akinek lefelé véges a látótere. A leírásom nyomán próbálja magát minden ellenálló beleképzelni nem abba a helyzetbe, amiben én vagyok, hanem a peremre, és egy kis létszámú, alig aktív testvériségbe! Ha ez a vízió megjelenik, akkor is elkaszálják az ötletet a teljes tartalmával? És megint leírom, hogy akinek nem jelenik meg, az ne dobálja meg kővel!
 

DeletedUser

Vendég
hanem a peremre, és egy kis létszámú, alig aktív testvériségbe!
Ilyen testvériségből el kell menni, ha nem elég a fejlődéshez. Van sok aktív tesóság, nem kell alapítani mindenképpen. Itt a fórumon is hirdetnek folyamatosan. Igen, nem könnyű, csinálni kell, próbálkozni hozzá....
A peremről pedig. Kezdők nagy része a peremen kezdi, ezt tudjuk. Csapat kell hozzá, de nem is kell nagyon nagy ahhoz, hogy a kezdeti piacolás és látogatás meglegyen. És ha kevés, lehet továbbmenni. Nekem ugyan körkörösen vannak szomszédaim, de így is többségük halott város. Mit csináljunk, ez van. Talán ezt sikerül valahogy egyszer megoldaniuk a készítőknek, addig így játszunk.
 

Dizel1

Veterán
Mit csináljunk, ez van. Talán ezt sikerül valahogy egyszer megoldaniuk a készítőknek, addig így játszunk.
Persze. De az ötleted a probléma enyhítését is szolgálná. Akkor meg támogassuk!

Azt meg nem győzöm elégszer leírni, hogy hiába találsz jó testvériséget, ha nem vagy körülvéve szomszédokkal. Téged körbevesznek szomszédok, akik között vannak inaktívak. A peremen lévő játékosokat "félkörbe" veszik szomszédok, akik között vannak inaktív játékosok. Ne mondja senki hogy egyenlő esélyekkel játszotok!
 

DeletedUser

Vendég
De az ötleted a probléma enyhítését is szolgálná.
Nem, az én ötletem alapvetően nem erre van. :) Ezt ti tettétek hozzá, de tőlem lehet akár így is. :)
Ne mondja senki hogy egyenlő esélyekkel játszotok!
Nem, nem mondja ezt senki. Ebben sincsenek egyenlő esélyek és másban sem. Aki pl nehezebben rendezi át a városát, vagy bénább a harcban, vagy nem tud vagy nem akar gyémántot venni, az ugyanúgy hátrányban van.
 

Dizel1

Veterán
Nem, nem mondja ezt senki. Ebben sincsenek egyenlő esélyek és másban sem. Aki pl nehezebben rendezi át a városát, vagy bénább a harcban, vagy nem tud vagy nem akar gyémántot venni, az ugyanúgy hátrányban van.
A pénzért játszók érdekében már többször szóltam, mint ingyen játszó. Őket ebbe ne keverjük bele! Fogjuk fel őket a játékban úgy, mint az eltartóink egy részét! Akik viszont bénábbak a harcban, vagy nehezebben rendezik át a városukat, azok ügyetlenek, és szintén nem összehasonlíthatóak egy peremen játszó, ügyes, de korlátozott lehetőségekkel körülvett játékossal. (Én a kezdettől fogva rendezgetem a városomat, mindig az aktuális igényekhez viszonyítva, viszont olyan béna voltam a harchoz, hogy hónapokig út sem vezetett a Kaszárnyámhoz helymegtakarítási céllal. Aztán egy kis levelezés >> "kiképződés" >> HARC!

Úgyhogy "kedvencek" menüpont kiváltságokkal támogatva.
 

DeletedUser

Vendég
Akik viszont bénábbak a harcban, vagy nehezebben rendezik át a városukat, azok ügyetlenek, és szintén nem összehasonlíthatóak egy peremen játszó, ügyes, de korlátozott lehetőségekkel körülvett játékossal.
Szerintem ezek csak másfajta hendikeppek, de mindegy, ne vitatkozzunk ezen tovább. :)

Ez a lényegesebb úgyis:
Úgyhogy "kedvencek" menüpont kiváltságokkal támogatva.
 

Putyika

Veterán
Ne mondja senki hogy egyenlő esélyekkel játszotok!
Nagyon elkanyarodott a beszélgetés a témától, de egy apró megjegyzést még én is idecsempészek! ;)
Mindenki volt kezdő és a többség a peremen kezdte, kivéve ha volt olyan szerencséje, hogy egy törölt játékos helyére rakta a gép! Ráadásul akkor még testvériségek sem voltak....! ;)
 

Dizel1

Veterán
Nagyon elkanyarodott a beszélgetés a témától, de egy apró megjegyzést még én is idecsempészek! ;)
Mindenki volt kezdő és a többség a peremen kezdte, kivéve ha volt olyan szerencséje, hogy egy törölt játékos helyére rakta a gép! Ráadásul akkor még testvériségek sem voltak....! ;)
A szűk környezetemben, hozzám képest a peremen vannak velem közel azonos szinten tartó régebbi játékosok, sőt magasabb szinten járók is. Nem tudom, hogy ők is a peremen látják-e saját magukat. Én igen. És körülöttem folyamatosan keletkeznek, illetve cserélődnek új játékosok. Tehát nekem másak, rosszabbak a tapasztalataim. Ezért írok róluk mindenhol, ahol érintőlegesen szóba kerül. Én elvagyok ott, ahol vagyok. Másokért harcolok. És tartom jó ötletnek a kedvenceket kiváltságokkal.
 

DeletedUser3697

Vendég
Támogatom
pár a pacsi renceterét változtatnám meg
van a normál és a arany
tehetnének pele egy szint ( piros=0 nem látogat csak te ) ( kék=1 hépe hoba látogat )
arany oda vissza látokat-ás
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Amszeth

Erős harcos
Utoljára szerkesztve:
Fent