• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Karnevál esemény

DeletedUser4362

Vendég
Sziasztok!
2 db zászló hiányzik az utolsó szettes épület megszerzéséhez. Igazán jó lenne, ha ilyenkor ajánlanának fel valamiféle cukorka vásárlási lehetőséget, mert ilyen közel a célhoz a guta ütöget.
Remélem sikerült! 1000ft. Ajánlat mindig csak az utolsó pillanatban érkezik
 

DeletedUser4617

Vendég
én mar 10 napja készen vagyok a sorozat küldikkel és mar kb 5-6dik napja megvan a teljes szett a városomba. Amugy azt szeretném megkerdezni hogy hany cukorkas ladakat nyitottal mert pl en 71 cukorkasat akkor nyitottam csak ha nem volt mas lehetőség amikor tudtam csak a 47 pontosat nyitottam illetve ha volt 20 pontos akkor azt mert ugye a 20 pontos adott 1 zaszlot a 47 vagy 48 pontosat 2-őt a 71 meg 3-at na most ha ugyesen szamolsz itt is tudsz cukorkat spórolni en eddig 208db zászlót szedtem össze egyébként :)
Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok. Végül persze bőven meglett a teljes szett, ahogy gondoltam. Sőt, még az utána következő épület is, mert még a végén is nyertem cukorkákat.
A stratégiám az volt, hogy mindig azt a legkisebb ládát nyitom, amelyikben van cukorka. (A 30% eséllyel 10 db cukorkákás ládákkal nem foglalkoztam.)
 

DeletedUser4545

Vendég
Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok. Végül persze bőven meglett a teljes szett, ahogy gondoltam. Sőt, még az utána következő épület is, mert még a végén is nyertem cukorkákat.
A stratégiám az volt, hogy mindig azt a legkisebb ládát nyitom, amelyikben van cukorka. (A 30% eséllyel 10 db cukorkákás ládákkal nem foglalkoztam.)
igen ez is jó stratégia e orülök neki es végül nekem is 220 zászlót sikerult összeszednem
 
Fent