• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kapcsolódási probléma

DeletedUser4362

Vendég
Sziasztok!
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy miért nem akar EZ a játék elindulni az itthoni wifi hálózatommal?
Tegnap sem akarta már, de vártam picit.
Minden más fut rajta, és a WiFi checker szerint egészen jó adatokat is produkál.
A segítséget megköszöném!
 

DeletedUser3

Vendég
Egész pontosan hol, mennyi idő után akadsz el? Mobil vagy böngésző?
 

DeletedUser4362

Vendég
A betöltés elején már totál belassul, aztán jön a kis "görény" a hülye kérdésével, h újra próbálom-e.
Egymás után akár 100x is sztem.
Mobillal. Laptopról nem próbáltam.
Mobilnettel betölt azonnal.
És a többi alkalmazás, letöltés fut a wifiről.
 

DeletedUser4987

Vendég
Sziasztok! Ma reggelre a facebook úgy döntött, hogy többet nem használhatom, letiltott. Ezzel semmi baj nem lenne, mert nem érdekel, de a városom a facebookkal volt összekötve. Próbáltam küldeni az email címre jelszót, de nagy eszemmel anno citromailt csináltam, ami egy nagy szar és semmi nem jön meg rá. Kérdés: valahogy visszatudom szerezni a városom??? Fontos lenne, hisz már lassan egy éve játszok vele, költöttem is rá. Név: MatthewHUN (ha valakit érdekel). Előre is köszönöm!
 

Rikari

Veterán
Sziasztok! Ma reggelre a facebook úgy döntött, hogy többet nem használhatom, letiltott. Ezzel semmi baj nem lenne, mert nem érdekel, de a városom a facebookkal volt összekötve. Próbáltam küldeni az email címre jelszót, de nagy eszemmel anno citromailt csináltam, ami egy nagy szar és semmi nem jön meg rá. Kérdés: valahogy visszatudom szerezni a városom??? Fontos lenne, hisz már lassan egy éve játszok vele, költöttem is rá. Név: MatthewHUN (ha valakit érdekel). Előre is köszönöm!
A Facebook időről időre törli a fake vagy annak látszó fiókokat, vagy azokat az oldalakat, amik egyértelműen álhíreket terjesztenek. Elképzelhető, hogy egy ilyen kisöprés áldozata lettél, mint ahogyan most sok magyar fiók is. Elvenarban a Support biztosan segít akkor is ha a regisztrációd kissé zavaros lett.
 

DeletedUser4987

Vendég
Köszönöm Rikari és Putyika a válaszotok! Abban még tudtok segíteni, hogy érem el a supportot ilyen ügyben? Amúgy most nagyon sok embert töröltek faceről, szóval lehet valami hiba (remélem..:)
 

Rikari

Veterán
Köszönöm Rikari és Putyika a válaszotok! Abban még tudtok segíteni, hogy érem el a supportot ilyen ügyben? Amúgy most nagyon sok embert töröltek faceről, szóval lehet valami hiba (remélem..:)
Kattints bele a városba a jobb egérgombbal és a megjelenő kisablakban válaszd ki a Support szót, majd innen tovább értelemszerűen kövesd a szöveges navigációt. A face történet most nem tévedés, hanem nagytakarítás...nem akartalak elkeseríteni.
 
Fent