• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva küldetések, amelyeket nem lehet elutasítani

DeletedUser38

Vendég
Sziasztok!
Nem tudom ki hogy van vele, de több ismerősöm jelezte, hogy vannak olyan küldetések, amelyek nem az ő manufaktúráit/ereklyéit támogatja, de kötelezővé teszi azt megcsinálni, és nem lehet elutasítani.
pl: fő ereklye: fa/kristály/elixir - ugye ezeket fejleszti, akinek ez a bónusza, a többit meg testvériségen révén cseréljük el. Így mindenki csak azt termeli ami úgymond az erőssége.
De.
Jön 1 jó pár küldetés, hogy "fejleszd 5-ös vagy magasabb szintre a márvány manufaktúrádat"
Vagy másik példa:
"termelj tekercs manufaktúrába 3 kódexet".
Na most. Ez élből eldobós küldi, mivel nekem még csak ilyen épületeim sincsenek mivel egymástól szerezzük be az olyan árukat amik nem bónuszosak. (Hiszen a Testvériség egymás segítségére jött létre.) Mert az csak viszi a lakosságot, a helyet, és a kultúrát és alig ad kész árut. ÉS EZEKET A KÜLDETÉSEKET NEM LEHET ELUTASÍTANI!!!!!! MIÉÉÉRT?!
Ezzel csak vissza húz, új küldetést ennek teljesítése hiányában nem lesz.
 

DeletedUser244

Vendég
Ez jó kérdés! Miért nem jött még rá válasz profi játékosoktól? :oops:
 

DeletedUser

Vendég
"Ezzel csak vissza húz, új küldetést ennek teljesítése hiányában nem lesz."
Már én is helyben topogtam egy darabig ilyen vagy hasonló küldetés, küldetések miatt. De annál jobb érzés, mikor megcsinálom. Mintha egy kő esne le a szívemről. Pont ezért úgy ahogy van jónak tartom.
 

DeletedUser3

Vendég
A küldetések nem azért vannak, hogy akadályozzanak titeket, hanem hogy segítsenek egy fenntartható várost kialakítani. Ha a rendszer úgy érzékeli, egy területet elhanyagolsz, nem termelsz valamiből eleget, akkor egy erre irányuló küldetést kapsz.
 
Fent