• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Küldetés beragadt

  • Témaindító DeletedUser3462
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3462

Vendég
Kedves Hoshi!

Van egy szerintem beragadt küldetésem, bár lehet, hogy nekem nem sikerült az összes információt megtalálnom a témával kapcsolatban. Szerintem nem érzékel a rendszer, egy már megoldott feladatot. Szeretném, ha megnéznétek, hogy a városomban található manufaktúrák közül, a (szerintem) 2. manufaktúrák közül van ami már az 5 szintem található. A csatolt képen a feladat látható, megoldatlanul.

Játékverzió: __ (v.1.43.4-(69e87f98d) (2017-12-04 10:19))
Játékvilág: __Arendyll
Böngésző + verzió: __ (Goggle Chrome 62.0.3202.94 (Hivatalos verzió) (64 bites))
Flash Player verzió: __ (27.0.0.187)
Operációs rendszer: __Windows 10 Enterprise
Képernyőfelbontás: __ (1920X1080)
Felhasználónév: __Voldemort55
Nép: __ (Emberek)

Reprodukálhatóság: _5/5 (1/5 = egyszer történt; 2/5 = véletlenszerűen történik; 3/5 = néha megtörténik; 4/5 = gyakran történik, de nem mindig; 5/5 = mindig megtörténik)

Küldetés neve: __ (Büszkén bemutatott erősségek)

Jelenlegi helyzet:
__
__ (Bár lehet hogy én értelmezem rosszul, de a (2. bónuszos manufaktúra legyen 4 vagy magasabb szinten) 2. bónuszos a kristály, selyem, tekercs manufaktúrák. Nos ezt a feladatot megugrottam, és mégsem érzékeli a rendszer. Ha nem erre vonatkozott a küldetés, és rosszul értelmeztem, akkor a levelem semmis.
Kerestem mindenhol, de sehol nem találtam definiálva, hogy a 2. bónuszos manufaktúra mit jelent )

Elvárt helyzet:
__
__ (mi lenne a hibamentes működés?)

Reprodukálhatósági lépések:
1. __
2. __
3. __
4. __
5. __

Képernyőmentés a hibákról:[ ]
 

Csatolmányok

  • Elvenar hiba.PNG
    Elvenar hiba.PNG
    210,6 KB · Megtekintések: 14

DeletedUser

Vendég
a 2. bónuszos manufaktúra mit jelent
Szia!
Mindhárom árucsoportból mindenkinek 1-1 a bónuszos, ezeket a Főépületed Ereklyék fülén alul kiemelve láthatod. Ezeknek a termelését tudod a hozzájuk tartozó ereklyék gyűjtésével növelni, ezért ezeket egyre nagyobb hatékonysággal fogod termelni. A térképen is látszik, hogy neked a 2. bónuszos árud a tekercs, tehát ebből kell egyet 4-esre húznod, hogy kész legyen a feladat. :)
 

DeletedUser3462

Vendég
Szia!
Mindhárom árucsoportból mindenkinek 1-1 a bónuszos, ezeket a Főépületed Ereklyék fülén alul kiemelve láthatod. Ezeknek a termelését tudod a hozzájuk tartozó ereklyék gyűjtésével növelni, ezért ezeket egyre nagyobb hatékonysággal fogod termelni. A térképen is látszik, hogy neked a 2. bónuszos árud a tekercs, tehát ebből kell egyet 4-esre húznod, hogy kész legyen a feladat. :)
Szia!

Köszönöm a választ, akkor befejezem a feladatot.
Üdv.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent