• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Központi hibák orvoslása!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser166

Vendég
Az ötlet onnan ered, ami ma történt. Elvesztettem egy halom varázslónőt, ami sok kalapácsot és sok időt igényelt. Ezt a rendszer nem tudja visszaadni, jóváírni. Gyanítom nem egyedül jártam így! A javaslatom a következő, az ilyen hibák esetére egy ajándék kód bevezetése. Mindenki megkapná a kódot egy hírüzenetben és egy felületen a kódot beírva kis kompenzálásként a rendszer némi katonát és bűbájt, vagy bármi mást jóváírna!
 

DeletedUser902

Vendég
Hjajjj.... de jó is lenne! :D Egy kisebb seregnyi Treant (II) és Gólem (II), valamint 1 erőteljes ellátás bűbáj a két elhasznált ereklyével bánta ezt a hibát. A kompenzációt támogatom mindenféle formában. :) ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Ezt kétféleképpen tudom értelmezni:
Mindenki kapjon X egységet és bűbájt, attól függetlenül, hogy érintett volt-e a hibával. Ez nem igazán fair, hiszen akik nem "károsultak", így előnyt kapnak.
Csak azok kapjanak X egységet és bűbájt, akiket érintett a hiba. Ha erre lenne lehetőség, elhiheted, élnénk vele. De nincs.

Teljesen mindegy hogy értelmezzük, elutasítva.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent