• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Közös testvériség a kövi világra főleg fórumozóknak

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy a következő világon, már ha valamikor lesz a közeljövőben, alapítsunk mi, a viszonylag aktívan fórumozók, akik már bizonyítottak minimum abban, hogy képesek kommunikációra:p, alapítsunk egy közös testvériséget! Azért most írom az ötletet, hogy nehogy az legyen, hogy elkötelezik magukat sokan máshová :) Nomeg azért, hogy hááááttha ezért kííícsit hamarabb lenne új világ :) Persze nem csak fórumozók jöhetnének, de ez legyen a tesóság magja :) Mit gondoltok? Ötletek hozzá? (azért nem fejtettem ki jobban, hogy előbb legyen egy "igény" rá, hogy érdemes-e jobban elgondolkodni rajta... :) Az alapítói helyet egyáltalán nem tartom fenn magamnak, én csak az "ötletgazda" vagyok:p:D:cool:)
 

DeletedUser416

Vendég
Sziasztok legyen egy főmágus csoport ahol meg lehetne beszélni hogy lehet vezetni a jó csapatot!
 

bere007

Veterán
Arra gondoltam, hogy a következő világon, már ha valamikor lesz a közeljövőben, alapítsunk mi, a viszonylag aktívan fórumozók, akik már bizonyítottak minimum abban, hogy képesek kommunikációra

Nem elég neked ez az egy világ is? :D Meg ha egy csapatba lennének az aktív fórumozók (mármint, hogy mi ketten is??:eek: háááááttt..... :D) és ott beszélnénk mindent, akkor ki maradna a fórumon? o_O Tele lenne ördögszekerekkel... :rolleyes::D Nem kellenének moderátorok, szegényeknek megszűnne a munkájuk. Gondoltál már erre is? Tudtam, hogy nem... az éremnek két oldala van!!!! :cool::p:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Remek ötlet.... sok okos, kiművelt, tapasztalt játékos. :) Hát, az tuti érdekes lenne. :D
Nem elég neked ez az egy világ is? :D Meg ha egy csapatba lennének az aktív fórumozók (mármint, hogy mi ketten is??:eek: háááááttt..... :D) és ott beszélnénk mindent, akkor ki maradna a fórumon? o_O Tele lenne ördögszekerekkel... :rolleyes::D Nem kellenének moderátorok, szegényeknek megszűnne a munkájuk. Gondoltál már erre is? Tudtam, hogy nem... az éremnek két oldala van!!!! :cool::p:D:D:D
Kimoderálnánk őket? :) :) Szerintem kellenek azért, hiszen ki tenné helyre a sok-sok okos ötletünket? A csapat neve eleve lehetne: Lila fejűek. :D
 

bere007

Veterán
Érdekes lenne az biztos. :D Csak akkor hagynom kéne az ittenit, mert egyszerre kettő sok lenne, néha még ez is... :rolleyes: Most, hogy kiépítettem a délkeleti részemet, esélytelen. Főleg ha a raktározott 4 gleccserkertem is kint lesz, ha valahogy tudok majd összeguberálni egy kis helyet rá... :D
 

DeletedUser256

Vendég
Hmm... Épp ma jutott eszembe, hogy ez a téma már kevéssé aktuális, és lassan törölnöm kéne, de nem találtam, erre jön az értesítés :D
Meg ha egy csapatba lennének az aktív fórumozók (mármint, hogy mi ketten is??:eek: háááááttt..... :D)
Ha nem férsz el mellettem :hüpp: akkor ELMEGYEK!!!!4!!4!44!!!!44!44 :soksokhüpp:
:D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy a következő világon, már ha valamikor lesz a közeljövőben, alapítsunk mi, a viszonylag aktívan fórumozók, akik már bizonyítottak minimum abban, hogy képesek kommunikációra:p, alapítsunk egy közös testvériséget! Azért most írom az ötletet, hogy nehogy az legyen, hogy elkötelezik magukat sokan máshová :) Nomeg azért, hogy hááááttha ezért kííícsit hamarabb lenne új világ :) Persze nem csak fórumozók jöhetnének, de ez legyen a tesóság magja :) Mit gondoltok? Ötletek hozzá? (azért nem fejtettem ki jobban, hogy előbb legyen egy "igény" rá, hogy érdemes-e jobban elgondolkodni rajta... :) Az alapítói helyet egyáltalán nem tartom fenn magamnak, én csak az "ötletgazda" vagyok:p:D:cool:)
Remek ötlet.
 

DeletedUser1432

Vendég
Azért arra az új világra ebben az esetben szükséges lesz egy rendes klán-chat fejlesztésre :D
 

DeletedUser256

Vendég
Nem igényelne sok programozást, csak azt a 100 eltárolt üzenetet fel kéne tolni úgy ezerre...
 
Fent