• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kérdés!

DeletedUser5084

Vendég
Sziasztok !Azt szeretném kérdezni hogy a "kisállat eledelt mikor és hol tudom majd fel használni?Köszi.
 

DeletedUser5084

Vendég
Sziasztok !Azt szeretném kérdezni hogy a "kisállat eledelt mikor és hol tudom majd fel használni?Köszi.
A 3 Főnix madár esetében bármikor, ha bármelyikkel is rendelkezel. (Tűz, vihar és Arany főnix). Egy korábbi Esemény (Event) megnyerhető Fődíjai voltak.
A 3 Főnix madár esetében bármikor, ha bármelyikkel is rendelkezel. (Tűz, vihar és Arany főnix). Egy korábbi Esemény (Event) megnyerhető Fődíjai voltak.
Köszönöm!
 

DeletedUser5518

Vendég
Sziasztok!
Kezdő lévén, ez az első eventem. Nyereményként kaptam egy Ork Kocsit. Szeretném megkérdezni, hogy a lakosságszámot , kultúrát a kihelyezéskor, egyszeri alkalommal adja vagy a későbbiekben is növeli ezeket?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Kezdő lévén, ez az első eventem. Nyereményként kaptam egy Ork Kocsit. Szeretném megkérdezni, hogy a lakosságszámot , kultúrát a kihelyezéskor, egyszeri alkalommal adja vagy a későbbiekben is növeli ezeket?
egyszeri alkalommal adja meg nem növekszik de növelheted Királyi restauráció amit barkácsolásból/bajnokságokon ládákból szerezheted meg. Pro tipp: ilyne épületekre ne pocsékolj restaurációt mert a következő eventen bármikor szerezhetsz ehhez hasonlót inkább a "fix épületeket" fejleszd vele amit nem tudsz szerezni bármikor pl. barna medve
 

DeletedUser5518

Vendég
Szia, Red1!
Köszi és a tanácsot is. Ha nem érdemes növelni , mit tehetek vele, hogy ne foglalja a helyet? Eladható? Még egy kérdésem lenne. A korlátozott idejűekkel, pl. kivánságkút mi a teendő, ha letelik a 100 nap? Eladható? Köszönöm a segítséget, tanácsokat.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ha nem érdemes növelni , mit tehetek vele, hogy ne foglalja a helyet? Eladható?
ha nem kell akkor 2 dolgot tehetsz vele. egyik nyilván eladod és nem kapsz cserébe semmit vagy teleport áldással raktárba helyezed és lebontod bűbájtöredéknek az akadémiában. Tipp: a teleport áldással is csínyán bánj mert jól jöhet olykor-olykor pl kalandoknál város rendezésnél
Még egy kérdésem lenne. A korlátozott idejűekkel, pl. kivánságkút mi a teendő, ha letelik a 100 nap? Eladható? Köszönöm a segítséget, tanácsokat.
mindig eladhatóak :D de 100 nap után elvesztik a bónuszt amit adnak. kivánság kút nem termel többé 12óránként vmit de a kulturát továbbra is biztosítja. ugyanaz vonatkozik ezekre az épületekre is mint a fentebb említettre. innentől neked kell eldöntened h szükséged van-e teleport áldásra és bűbáj töredékre
 
Fent