• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

kérdés

DeletedUser4742

Vendég
Annak, aki nincs tesóságban, a húsvéti event-et meg fogja kapni? A kettő független dolog a másiktól? Nincs testvériségem, viszont a bétán csinálom a főnixet, szuper ajándékok vannak, köszönöm, ha válaszolsz egy pár hetes játékosnak o_O
 

DeletedUser

Vendég
Annak, aki nincs tesóságban, a húsvéti event-et meg fogja kapni? A kettő független dolog a másiktól? Nincs testvériségem, viszont a bétán csinálom a főnixet, szuper ajándékok vannak, köszönöm, ha válaszolsz egy pár hetes játékosnak o_O
Csak a kalandok és a bajnokság van testvériséghez kötve, az eventek nem. Amúgy egyszemélyes csapatot is alapíthatsz magadnak. ;)
 

DeletedUser4742

Vendég
Csak a kalandok és a bajnokság van testvériséghez kötve, az eventek nem. Amúgy egyszemélyes csapatot is alapíthatsz magadnak. ;)

azt nem szeretnék, de ha minden kötél szakad, nem marad más :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Ha tudtok segítsetek.
Nagyon beteg vagyok nem tudom folytatni a játékot,meg szeretném a városomat szüntetni de nem tudom,hogy kell?
Szerettem de már ehhez sincs erőm........köszönöm ha valaki tud ebben segíteni ne legyen ez a világ még egyel több inaktív játékossal megáldva :(
 

DeletedUser4192

Vendég
Sziasztok! Ha tudtok segítsetek.
Nagyon beteg vagyok nem tudom folytatni a játékot,meg szeretném a városomat szüntetni de nem tudom,hogy kell?
Szerettem de már ehhez sincs erőm........köszönöm ha valaki tud ebben segíteni ne legyen ez a világ még egyel több inaktív játékossal megáldva :(

https://goodbye.innogames.com/login

Update (2019.06.06): Ez a link a megadott e-mail címmel regisztrált ÖSSZES várost törli, függetlenül attól, hogy melyik világban van (Arendyll illetve Winyandor). Visszavonhatatlanul.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! A Vinyador világban sikerült is a törlés viszont a másik világban a Lányom vinné tovább de a név azonosság miatt oda sem engedi belépni csak vendég ként így termelést sem tud indítani nem tud piacozni a Support pedig tiltott nem tudok vele kapcsolatot létesíteni.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Sajnos, ha a kaffee által ajánlott megoldást követted, akkor a felhasználói fiókodat szüntetted meg és a hozzá tartozó összes adatot, vagyis mindkét városodat, mindkét világban. És ez nem visszavonható, így hamarosan már látogatóként sem tud senki belépni oda.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnálom,hogy így történt csak azt nem értem,hogy aki nem ért hozzá mért ad tanácsot tönkre téve több éves munkámat.
Azóta a Varázslók és Sárkányok fejezetet csinálhatnám. Hát köszönöm a jóindulatú segítséget így már nem látom értelmét annak,hogy ezzel a kis várossal kínlódjon a lányom így végleg abbahagytam. További jó játékot ja és sikeres fejlődést kívánok.
kaffee csak akkor adjon tanácsot legközelebb ha biztos abban amit leír :(
 

DeletedUser4520

Vendég
Sajnálom,hogy így történt csak azt nem értem,hogy aki nem ért hozzá mért ad tanácsot tönkre téve több éves munkámat.
Azóta a Varázslók és Sárkányok fejezetet csinálhatnám. Hát köszönöm a jóindulatú segítséget így már nem látom értelmét annak,hogy ezzel a kis várossal kínlódjon a lányom így végleg abbahagytam. További jó játékot ja és sikeres fejlődést kívánok.
kaffee csak akkor adjon tanácsot legközelebb ha biztos abban amit leír :(
kafee pontos választ adott a segítségkérésedre. Az igényedet viszont nem fogalmaztad meg elég pontosan. A hiba nálad volt. Előbb kellett volna megírnod, hogy csak az egyik világban akarod befejezni. Arról nem is beszélve, hogy "Jelszavad megosztása másokkal szigorúan tilos.
Játékosként csak a saját felhasználói fiókoddal játszhatsz. Más fiókjához történő hozzáférés szigorúan tilos."
 

DeletedUser4192

Vendég
Nagyon beteg vagyok nem tudom folytatni a játékot,meg szeretném a városomat szüntetni de nem tudom,hogy kell?

Sajnálom,hogy így történt csak azt nem értem,hogy aki nem ért hozzá mért ad tanácsot tönkre téve több éves munkámat. kaffee csak akkor adjon tanácsot legközelebb ha biztos abban amit leír :(

Szia!
A link, amit megadtam egyértelműen leírja, hogy felhasználói fiókot szüntet meg. Kétfordulós: elsőként megadtad az emil címedet, amire küldött egy választ, ahol ismét egyértelműen felsorolja, hogy ahhoz az emil címhez milyen városok tartoznak. És leírja, hogy azokat mindet meg fogja szüntetni. Véglegesen, visszavonhatatlanul. Te - gondolom - felnőtt emberként átgondolt, értelmes döntést hoztál. Minden információ a rendelkezésedre állt. Ismét feltételezem, hogy az ott leírtakat átolvastad, megértetted és az alapján döntöttél, hogy mit teszel. Vagy mégsem?

Miért is én vagyok a hibás? Mindössze egy linket adtam, a többi rád volt bízva. Most, hogy végigvitted az eljárást, a döntéseid következményeiért engem teszel felelőssé. Nem érzem magam hibásnak. A fentiekben leírtam a véleményem, ezzel ezt be is fejezem, értelmetlen szócsatában nem veszek részt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Úgy gondolom a téma túl lett tárgyalva. @kaffee nem hibás abban, hogy válaszolt a segítségkérésre, nem az ő felelőssége. Ugyanígy a supporton mi sem tudunk segíteni, a törlő rendszerhez mi nem férünk hozzá.

Ha valaki esetleg nem biztos a törlésben:
A megadott link a TELJES azonosítót, minden adatot visszavonhatatlanul törli pár napon belül.
Ha csak egy várost szeretnétek törölni, akkor azt a supporton el tudjuk intézni, 24 órán belül.
 

DeletedUser2930

Vendég
Szép jó napot!

Lenne egy kérdésem a térképen a tartományok teljesítésével lehetett területeket szerezni! 459 tartománynál tartok és nem ad több bővítési lehetőséget! Ez valami hiba vagy a maradék 32 bővítést már nem engedi a játék hogy megszerezem?

Tisztelettel: svpocok
 
Fent