• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Jó tudni ! :)

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)

Ezúttal egy olyan dolgot szeretnék megosztani Veletek, amit szerintem mindenki jó ha tud. Különöseképpen ajánlanám figyelmébe az új játékosoknak, de mint említettem Mindenkinek ! :) A dolog velem esett meg, és szó szerint a saját bőrömön tapasztal meg milyen érzés...
Ha valaki véletlenül, figyelmetlenségből törölné a fiókját, s később már bánná, hiszen nem volt szándékában vagy más okból történt meg a baj, haladéktalanul értesítse a Supportot ! Kapni fog egy linket amiről a regisztrációs mailcímét kell megadni feladóként. A címzett már ki van töltve.
Röviden le kell írnia a problémát és a szándékát a fiók helyreállítására. A Támogató Csapat 7 napon belül vissza tudja vonni a törlési folyamatot.
Ezen sorokat úgy írom hogy valamit nagyon eltoltam, és elindult a tölési folyamat. A levelem elküldése után, szinte perceken belül, jött a levél hogy folyamatban van a problémám intézése és újabb pár par múlva az üzenet hogy ismét be tudok lépni, mert leállították a folyamatot.
S miért érzem magam annyira meghatva ? Hiszen annyi minden fejlesztés, bajnokság s most az event is folyik már. Mégis késő este azonnal reagáltak és indították a mentőakciót. Nyilvánosan is szeretnék köszönetet mondani a Kedves Csapatnak ! :)
Talán mások nevében is írhatom, de a magaméban mindenképp, hogy nagy becsben tartalak Titeket ! :) S mindenért amit értünk játékosokért tesztek ! :)

Köszönöm szépen ha valaki elolvassa. :)

Szívélyes üdvözlettel: venom
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves vagy, hogy segíteni akarsz, de ezt is jó tudni:
13. Kitiltások és Support levelek kibeszélése
  • Szigorúan tilos büntetések, kitiltások, support levelek megbeszélése a fórumon. Az ilyen témák törlésre kerülnek és büntetést vonhatnak maguk után.
Kedves @Putyika
Természetesen igazad van, de @Venom40 szívhez szóló kedves levelében semmiféle kivetnivalót nem találtam. Amúgy meg, nem kedveljük a büntetések kiszabását:D
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kedves vagy, hogy segíteni akarsz, de ezt is jó tudni:
13. Kitiltások és Support levelek kibeszélése
  • Szigorúan tilos büntetések, kitiltások, support levelek megbeszélése a fórumon. Az ilyen témák törlésre kerülnek és büntetést vonhatnak maguk után.
Venom40 egy közérdekű információt osztott meg, ez nem szabálytalan, sőt nagyon hasznos a közösség számára és köszönjük szépen a kedves szavakat és hogy próbál segíteni játékostársainak. :)
Akkor lenne gond, ha a konkrét levelezést mellékel valaki, de akkor is csak inkább akkor, ha szabálysértéses ügyekről van szó.
 

Putyika

Veterán
Jó, jó, elnézést kérek, nem akartam bántani a fórum szentecskéjét, csak gondoltam a szabály az szabály. :)
Ha valóban úgy működik a törlés, ahogyan ő itt leírta, vagyis visszavonatható, akkor szerintem szerencsés lenne ezt hivatalosan is kommunikálni, mondjuk a szabályzatban. Mert eddig mindig az volt hangoztatva, hogy a törlés végleges és visszavonhatatlan.
 

Putyika

Veterán
Szia,
szerintem ez csak egy olyan gesztus, ami technikailag megoldható egy szűk időintervallumon belül, végszükség esetére. Ha ez publikusan tálalva lenne, megnövekedne a felelőtlen törölgetés és hatványozottan az utómunkálat.
Szia!

De itt most akkor publikusan tálalva lett, de csak úgy mond pletyka szintjén. Vagyis bárki olvashatja aki, itt jár. Sőt így valószínűleg többen találkoznak vele, mint a szabályzatban, mert lássuk be azt kevesen olvassák végig. Tudom, hogy velem van a baj, de nem szeretem a fél megoldásokat, mendemondákat, a tiszta és egyértelmű megoldásokat, az egyenes és őszinte válaszokat jobban kedvelem.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Szia!

De itt most akkor publikusan tálalva lett, de csak úgy mond pletyka szintjén. Vagyis bárki olvashatja aki, itt jár. Sőt így valószínűleg többen találkoznak vele, mint a szabályzatban, mert lássuk be azt kevesen olvassák végig. Tudom, hogy velem van a baj, de nem szeretem a fél megoldásokat, mendemondákat, a tiszta és egyértelmű megoldásokat, az egyenes és őszinte válaszokat jobban kedvelem.
Kedves @Putyika
Teljesen megértem a felháborodásod, és igazad van abban, hogy a kerekegész megoldások a helytállóak. Kérlek engedd meg, hogy @Wiccara bejegyzését picit korrigáljam. @Venom40 véletlen törölte volna a fiókját, és ezért a Support-os kollégáimat megkérte, hogy segítsenek neki, hiszen nem ez volt az eredeti szándéka. Természetesen segítünk mindenben, hiszen nem az a cél, hogy a játékosok rossz szájízzel gondoljanak a Support-ra, hanem az, hogy mindenben támogassuk őket. Ez egy véletlen "akció" volt, és igen ha valaki a törlést kéri, azt meg is kapja. Bár nem írja a szabályzat a Toleranciát, és az Empátiát, de én úgy gondolom, ha ez egy nemzetközileg elismert játékban ha benne van, soha sem árthat.
Csodálatos hétvégét kívánok mindenkinek!
ui: Putyika én ugyan úgy kedvellek, mint Venomot!!
 

Putyika

Veterán
Kedves @Cyklon!

Attól tartok, hogy félreértesz, részemről szó sincs felháborodásról. Ez inkább csak meglepődés vagy nem is tudom, hogy minek nevezzem.
Eddig is érthető volt számomra, hogy véletlen törlés elindításról volt szó (amennyiben szándékosan indítja valaki, szerintem ritka esetben kéri a visszavonását). De több eset volt már amikor valaki véletlenül csinált ilyet és az volt a válasz, hogy nem lehet ellene tenni semmit. De örömmel látom, hogy mégis és ennek a hivatalos kommunikálását hiányoltam picit. De elengedem ezt a dolgot. :)
Mondjuk a módosítás előtti válaszod ismét felvetett bennem egy kérdést, hogy akkor most Venom vagy az egyik ismerőse? De ezt is elengedem. :D
Bár nem írja a szabályzat a Toleranciát, és az Empátiát, de én úgy gondolom, ha ez egy nemzetközileg elismert játékban benne van, soha sem árthat.
Ezzel teljesen egyetértek és köszönjük nektek, hogy így álltok hozzá a dolgokhoz és a játékosokhoz. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Venom vagy az egyik ismerőse?
Igen, mivel elírtam így korrigáltam. Ha az ismerős lett volna, neki is segítünk, és mindenkinek. Abban teljesen igazad van, hogy az volt régen itt a trendi, hogy ha kérted a város törlését, megkaptad visszavonhatatlanul. Nem érzem korrektnek, hiszen emberek vagyunk-elfek is- és hibázhatunk.
Amúgy meg örülök, hogy ebben is egyet értünk.
 

Vicacica1

Erős harcos
De több eset volt már amikor valaki véletlenül csinált ilyet és az volt a válasz, hogy nem lehet ellene tenni semmit.


Így van,volt ilyen...De azt felejtsük már el,a régi csapat elég sajátosan kezelte a fórumot és az egész játékot...Sajátjuknak tekintették és elég sokszor önkényeskedtek,visszaéltek vélt"hatalmukkal"...Szerencsére egy igen kedves és segítőkész csapat lépett a helyükbe és szerintem megváltozott,természetesen pozitív irányba a fórum egész hangulata...Én csak gratulálni tudok nekik...Csak így tovább és sok sikert nektek a jövőben...
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Csak így tovább és sok sikert nektek a jövőben...
Kedves Vicacica1 és Putyika!

Köszönjük , és örülünk, hogy érzékelhető, pozitív a változás.
Igyekszünk mindenben segíteni a fórumozóknak, lehetőségeinkhez mérten érdemben képviselni Titeket!
Bevallom, soha nagyobb gond ne legyen, mint ahogy itt egymást meggyőzitek a jó véleményetekről ;)
Köszönöm, hogy itt vagytok velünk, és persze világbéke ;)

Üdv.,
Niraya
 
Fent