• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Játékos keresése és annak csodái

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4579

Vendég
Sziasztok,

Az az észrevételem, hogy mobilról nem lehet sajnos névre keresni embereket, így nem lehet bárkit meglátogatni, ilyen-olyan okból, csak gépről. Ezt jó lenne megoldani, ha még nem volt ilyen észrevétel. :)
A másik dolog, ha gépről rákeresek egy emberre, és nyomok rá egy jobb gombot akkor jelenleg nem láthatóak a csodái, tehát egyből nem látom azokat. Szeretném, ha meg lehetne nézni mik vannak neki, hogy áll, tudnánk egyből tp-t tenni a választott csodájába, tehát nem kéne ahhoz meglátogatni a városát. Ha mobilról lesz megoldás akkor persze ott is így működjön. :)
Köszönettel: csucsugo
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már egyszer továbbításra került, így fejlesztő csapatunk már értesült róla.
Folyamatosan törekedünk arra, hogy játékunk mindkét platformon egyaránt azonos funkciókkal rendelkezzen, ugyanakkor mivel a fejlesztése külön történik, így elképzelhető, hogy bizonyos funkció bevezetése nem egyszerre történik meg, vagy technikailag nehezebben kivitelezhető. Visszajelzésetek alapján folyamatosan fejlesztjük és tökéletesítjük applikációnkat, köszönjük az észrevételeket.
Kérjük figyeljétek a frissítéseinket, hogy elsőként értesüljetek arról, ha esetleg bevezetésre kerülne a jövőben a javaslat.
 

DeletedUser4579

Vendég
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már egyszer továbbításra került, így fejlesztő csapatunk már értesült róla.
Folyamatosan törekedünk arra, hogy játékunk mindkét platformon egyaránt azonos funkciókkal rendelkezzen, ugyanakkor mivel a fejlesztése külön történik, így elképzelhető, hogy bizonyos funkció bevezetése nem egyszerre történik meg, vagy technikailag nehezebben kivitelezhető. Visszajelzésetek alapján folyamatosan fejlesztjük és tökéletesítjük applikációnkat, köszönjük az észrevételeket.
Kérjük figyeljétek a frissítéseinket, hogy elsőként értesüljetek arról, ha esetleg bevezetésre kerülne a jövőben a javaslat.
Kedves Niraya,

Ez melyik részére vonatkozik? A mobilosra, vagy mindkettőre? Igazából ez ha úgy vesszük 2 külön dolog.
Köszönettel: csucsugo
 

DeletedUser4579

Vendég
Kedves Nirya,

Az én második ötletem nincs közöttük. Amit belinkeltél elsőként az az hogy a levelekből elérhető legyen mások csodái egyből, de az én ötletem
nem ez, hanem hogy a játékoslistán ha valakire rámegyünk (bárkire) jobb gombbal ott legyenek elérhetőek közvetlenül a csodái, ne kelljen meglátogatni hozzá, mert lassú mire betölt és felesleges is. :)

Köszönettel: csucsugo
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
, de az én ötletem
nem ez,
Kedves csucsugo,

idéznék egy nálam kompetensebb személytől:
"Mivel a játéknak van egy alapvető fejlesztési terve, így nagyrészt prioritásként azokat az ötleteket nevezhetjük, amelyek ebbe beleillenek. Vagyis, ha pl. a terv a következő fél évre, hogy javítunk a testvériségeken, akkor az ezzel kapcsolatos ötletek kerülnek elemzésére főként visszamenőleg is."
Tehát a technikai igénynél, ami adott esetben az ősi csodák támogatása, minden ehhez kapcsolódó ötletet előásnak, és bedobják a kalapba, hogy a megoldás minél nagyobb szórásban feleljen meg a játékosoknak.
Az ősi csodák könnyebb elérhetőségére is volt már számos ötlet, az archívba megtalálhatóak; érdemes böngészni.

További jó játékot,
Niraya
 

DeletedUser4579

Vendég
Kedves csucsugo,

idéznék egy nálam kompetensebb személytől:
"Mivel a játéknak van egy alapvető fejlesztési terve, így nagyrészt prioritásként azokat az ötleteket nevezhetjük, amelyek ebbe beleillenek. Vagyis, ha pl. a terv a következő fél évre, hogy javítunk a testvériségeken, akkor az ezzel kapcsolatos ötletek kerülnek elemzésére főként visszamenőleg is."
Tehát a technikai igénynél, ami adott esetben az ősi csodák támogatása, minden ehhez kapcsolódó ötletet előásnak, és bedobják a kalapba, hogy a megoldás minél nagyobb szórásban feleljen meg a játékosoknak.
Az ősi csodák könnyebb elérhetőségére is volt már számos ötlet, az archívba megtalálhatóak; érdemes böngészni.

További jó játékot,
Niraya
Kedves Niraya,

Ezzel a válasszal sokkal nem lettem előrébb, de azért köszönöm, hogy időt szántál rá.

Üdv: csucsugo
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent