• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva játékbeli profil képek

DeletedUser1174

Vendég
Azt szeretném javasolni h legyen több féle profil kép a játékon belül és némelyiket alkalmanként lehet megszerezni vagy vmi extra küldetésért pl. legyen 6 db lvl 10+ manufaktúra a városban. Persze ez nagyon nyers ötlet még kiforratlan de lehessen kicsit színesebb képeket szerezni a játékon belül és persze bonyolultabb dolgokért is
 

DeletedUser262

Vendég
gondolom azért van csak ennyi hogy a képek alapján is megtudd jelölni hogy épp melyik fajnál tartasz :)
 

Vanek

Veterán
de így nincs sok egyedi portré így meg lehetne pár különlegesebb. most számolom 27 db van és ehhez mérten pár ezer aktív játékos. hát ez így nem túl különleges

Nálam 31 a bétán; illetve -mint említettem- egyes csodák újabbakat nyitnak meg (tehát olyan 40 körül lehet most). Vagyis folyamatosan jönnek újabbak, de nem hiszem, hogy csak ezért nekiállnának több százat csinálni - van más munkájuk is, hiszen a háttérben már a következő faj(ok) grafikai munkálatai vannak soron; ahonnan meg csak ezért nem hiszem, hogy elvennének embereket.
Persze, ez már megint csak saját vélemény, és majd Hoshi fogja a döntő szót kimondani. :)
 

DeletedUser1174

Vendég
Nálam 31 a bétán; illetve -mint említettem- egyes csodák újabbakat nyitnak meg (tehát olyan 40 körül lehet most). Vagyis folyamatosan jönnek újabbak, de nem hiszem, hogy csak ezért nekiállnának több százat csinálni - van más munkájuk is, hiszen a háttérben már a következő faj(ok) grafikai munkálatai vannak soron; ahonnan meg csak ezért nem hiszem, hogy elvennének embereket.
Persze, ez már megint csak saját vélemény, és majd Hoshi fogja a döntő szót kimondani. :)
szerintem nem olyan bonyolult ezt megcsinálni hisz az ilyes féle scriptek adottak már csak kicsit rákéne szánni magukat bár én nem értek hozzá de ötletnek semmiféleképen nem rossz ez
 

Vanek

Veterán
Amíg nem utasítják el, addig van remény. :D :D :D
Viszont -mint említettem- a grafikai megvalósításhoz kell idő (és 'plusz' grafikus). Hiába van scripted, ami segít profilképet csinálni egy képből; ahhoz azt a képet el is kell készíteni (nem hiszem, hogy ezek alapjait a netről vadásznák; hiszen azoknak jogi következményei is lehetnek - így csinálnak maguktól). Vagyis nekiállni, és rengeteg plusz profilképet gyártani nem kis meló; és miközben meg a következő (utáni) fajok grafikai munkálatait végzik, nem hiszem, hogy beleférne még egyéb profilképek készítése a grafikusaik idejébe. Mert hiszen a profit a lényeg, így nem a 'csecse-becse' plusz munkálatok, hanem a minél előbbi normális minőségű folytatás is.
De -újra kiemelem, hogy- persze, ez csak találgatás; bár próbálok a találgatásoknak valósághű alapokat adni.
 

Erica

Veterán
Lehet, ezért sokan meg fognak utálni, de lehetne, hogy legyenek "gyémántos" profilképek is :) Plusz profit, plusz profilképek :)
persze ez nem is egy rossz ötlet,,,,hiszen ha 10 gyémántért lehetne változtatni extrább avát magunknak,annyit mindenki áldozna szivesen rá.Persze nem amolyan szőrös tányérarcú törp asszonyságra gondolok,,mint ami már amúgy is van,és enyhén szólva is egy beteg orosz társkereső oldalára való:D:D:D:D:D
 
Fent