• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játék lassítása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

bere007

Veterán
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

liliputy

Veterán
Ezeket kötelező jelleggel meg kell építeni és folyamatosan növeli kell a számukat, de viszont drasztikus mértékben csökkenti a kultúrát, mivel hogyan néz ki a szép épületek mellett egy büdös budi. :D :D

Még jó, hogy az "illattyát" nem érezzük. :D
Egyébként további ötletem is van, mert hát ugye annyi ember, elf, és csuda tugggya milyen szerzetek élnek itt együtt, akik mind szorgalmasan dolgoznak, mint a hangyák, .. éééés, ha baleset éri őket, akkor nyomban ott véreznek el a szépen kikövezett uttyainkon? :eek: Na szóval, azért nem ártana egy HOSPITAL sem, főleg ha a katonáinkat nézzük, ahogy hullanak a csatákban, hol a felcser, aki összefoltozza őket? :D:D:D:D:D
 

bere007

Veterán
Még jó, hogy az "illattyát" nem érezzük. :D
Egyébként további ötletem is van, mert hát ugye annyi ember, elf, és csuda tugggya milyen szerzetek élnek itt együtt, akik mind szorgalmasan dolgoznak, mint a hangyák, .. éééés, ha baleset éri őket, akkor nyomban ott véreznek el a szépen kikövezett uttyainkon? :eek: Na szóval, azért nem ártana egy HOSPITAL sem, főleg ha a katonáinkat nézzük, ahogy hullanak a csatákban, hol a felcser, aki összefoltozza őket? :D:D:D:D:D


Ebbe nem mennek bele, mert ha meggyógyítják, akkor nem hal meg, nem kell pótolni őket halálozás miatt és akikeket azután gyártasz, az pluszba megy a létszámukhoz. :D

A balesetes, meg egyéb rész akkor jön, ha ezeket visszautasítják. :D De akkor drasztikusabb leszek. :D :D

ui.: Királynőtől sajnos átvettem a kötözködő stílust. :D sorry. :( :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent