• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő InnoGames TV - júliusi epizód

Erica

Veterán

DeletedUser1842

Vendég
Pásztorok és terelés köré épülő esemény? Ultra erős bónuszt adó épületek? Kell ennél több gyerekek? :D
Viszont, ha egyszer megépíted őket, csak bizonyos ideig lesz aktív a bónuszuk."
Mit ért ez alatt? Elindul egy visszaszámláló, ami lenullázza a végén a bónuszt? Egy másik épület felépítése inaktiválja az első épület előnyeit vagy, hogy van ez?:confused:
 

DeletedUser3

Vendég
Megépíted az épületet a városban, és folyamatosan adott mennyiségű bónuszt biztosít, például az egységek életerejét növeli adott ideig. Amikor az idő letelik, a bónusz megszűnik, az épület megmarad a városban, amit eladhatsz utána. Ha több ilyen épületet építesz, akkor a bónuszok összeadódnak.
 

DeletedUser1842

Vendég
Megépíted az épületet a városban, és folyamatosan adott mennyiségű bónuszt biztosít, például az egységek életerejét növeli adott ideig. Amikor az idő letelik, a bónusz megszűnik, az épület megmarad a városban, amit eladhatsz utána. Ha több ilyen épületet építesz, akkor a bónuszok összeadódnak.

Köszi! Kár, hogy nem tartósak, de legalább összeadódnak.
 

DeletedUser3

Vendég
Csak akkor ha van helyed. :(
Nem kellene ennyire búsan látni a dolgokat. Több nyeremény lakosságot és kultúrát is adni fog, kisebb helyen, az eddigi eseményépületeket le lehet cserélni, esetleg pár lakóépületet is. Nem lehetetlen megoldani a területkérdést, csak akarat kérdése. ;)

Szerk:
Meglátogattalak a játékon belül. Nem számoltam utána, de ránézésre többezer lakosod van, amit nem használsz fel egy épületben sem. Ezek a lakóépületek is ugye helyet foglalnak, hogy olyan lakosaid legyenek, akikre nincs szükséged. Pesze, kell egy kis plusz, de talán 1-2 lakóépületet fel tudsz áldozni, hogy legyen helyed, és a fejlesztésekkel is boldogulj a következő fejezetig.
 

DeletedUser683

Vendég
A tavaszi eseménysorozaton aktívan részt vettem, pedig kevés helyem volt. Épp az Erdei elfek fejezetét vittem, és tudtam, hogy manás épületek is kelleni fognak, ezért olyan épületre pályáztam, ami lakost és kultúrát is ad. Sikerült 10 db Főnix-kult épületet szereznem. A szomorúfüzeket (amikor oda jutottam) lecseréltem az Erdei elf élőhelyre, amiből leraktam 11 darabot, és még 2 fűz maradt is. Eladtam néhány lakóépületet, és úgy számoltam, hogy a kultúrám jóval magasabb maradjon, mint addig volt, és leraktam a Fönix-kult épületeket is. Erre azért volt szükség, hogy amit azzal vesztettem aranymennyiséget, amit az eladott lakóépületek termelnének, visszahozza a magasabb kultúraszint. Nekem tökéletesen bevált, még egy kis helyem is lett pluszban, a kultúrám azóta is nagyon jó. 3 hónapja élvezem az előnyét, remekül mutatnak, és még most is jók az értékeik, de ha el kell adnom, nem fogom sajnálni, mert meghozták a várt hatást. Ha sikerül, lecserélem ezeket hasonlóan kultúrát és lakost is adó épületekre. Rugalmasan játszom. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

liliputy

Veterán
Hm..... érdekesnek ígérkezik ez csordahajtás, és ahogy elnézem egyre jobban átfordulunk az iparosodásból az állattenyésztés és a mezőgazdaság irányába. :rolleyes:
Ja, és nem utolsó sorban még prérit kell találnom ennek a rengeteg bölénynek, vagy végigszáguldanak a városomon letarolva csapot-papot:eek::eek::eek:
Ám ha jól meggondolom, így legalább egy újabb színfolt lesz a palettán;):D
 
Fent