• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Időkorlát

banya11

Újonc
Sziasztok! Kb. 6 éve játszom ezt a játékot, eddig kedveltem. Mostanában lassan elmegy a kedvem az eventekben való részvételtől. Az előzőben szépen haladtam felfelé a " ranglétrán" majd egyszer csak időkorlátot kaptam és az event végére visszaestem a vas kategóriába minimális jutalommal. A mostaniban a mai napig Arany szintre jutottam ma elkezdődött az időkorlátozás, így megint nagy az esélyem arra hogy visszaesek az alapszintig? Kicsit úgy érzem mintha büntetve lennék!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
egyszer csak időkorlátot kaptam
Szia,

ez nem büntetés, mindenkinél "befékez" a feladatlista azért, hogy időarányosan az utoló napig kitartson napi 1 feladattal.
A liga helyezésnél egy gyors sprinttel hamar fel lehet jutni az arany szintre; de ez maraton, és a végén számolják a libákat ( ligákat) ;)
Az elején el kell dönteni, mi a cél: napi nyeremény, fődíj, liga.. és a stratégiát aszerint alakítva felhasználni a muníciót.

További kellemes időtöltést kívánok,
Niraya
 
Fent