• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Holdkőtár - tekercs

Xenia

Veterán
Sziasztok!

A Végtelenség tornyában nyerhető Holdkőtárnak "köszönhetően" rendszeresen belefullad a piac a tekercsbe, viszont a selyemből és a kristályból hiány van.

Az a javaslatom, hogy a Holdkőtárat lehessen úgy fejleszteni, hogy legalább az előző fejezetben nyert Holdkőtár a tekercs helyett pl. selymet vagy kristályt adjon.

Megnéztem. Lehet most is fejleszteni a Holdkőtárat, de ami nekem most 8000 tekercset ad, az a fejlesztés után 8200-at adna.
Eszembe sem jut fejleszteni, mert a raktáramban így is közel 6 millió van belőle, amivel nem tudok mit kezdeni, mivel én selymes vagyok. .
Véleményem szerint a tekercs bónusz manusok sem járnak a Holdkőtárral túl jól, mivel eléggé nehezen tudják elcserélni selyemre vagy kristályra a tekercsüket.
 

Dizel1

Veterán
Igen. A torony előtt szinte lehetetlen volt tekercset szerezni, most meg szügyig vagyok vele én is, és valóban, alig lehet vele piacolni. Az sem lenne rossz, ha választani lehetne, hogy mit termeljen.
 

Mihaszna

Veterán
Xenia, a saját ötletedre sikerült helyes választ adnod, melyet idéznék is tőled.

Úgy, mint a Sellők paradicsoma :) .

Pontosan. Az Eventek erre vannak kitalálva, hogy változatosabbá tegyék a készletek frissítésének lehetőségét. Nekem konkrétan semmi bajom nincs a Holdkőtárral. Még úgy sem, hogy Tekercsből vagyok bónuszos. Ha nem a Tekercs lenne extra benne, hanem a Kristály vagy a Selyem, akkor meg abból lenne sok (valaki(k)nek). Nem sok értelmét látom bolygatni a szett fejlesztését. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Vagy lehetne pl a tekercsbajnokira felhasználni és akkor nem az egységek fogynának :)
 

Xenia

Veterán
Xenia, a saját ötletedre sikerült helyes választ adnod, melyet idéznék is tőled.



Pontosan. Az Eventek erre vannak kitalálva, hogy változatosabbá tegyék a készletek frissítésének lehetőségét. Nekem konkrétan semmi bajom nincs a Holdkőtárral. Még úgy sem, hogy Tekercsből vagyok bónuszos. Ha nem a Tekercs lenne extra benne, hanem a Kristály vagy a Selyem, akkor meg abból lenne sok (valaki(k)nek). Nem sok értelmét látom bolygatni a szett fejlesztését. :)
Neked akkor szerencséd van a Holdkőtárral, ha tekercses vagy :) , de lehet, hogy te is fejlesztenéd, hogy kristályt vagy selymet kapj belőle.
Amennyiben lehetne fejleszteni kristályra vagy selyemre, abból nem lenne baj, mivel valószinüleg csak az fejlesztené, akinek megérné. Nem lehetne túl gyakran fejleszteni, hiszen elég ritkán jut el az ember egy új fajhoz.
 

DeletedUser4286

Vendég
februárban én is bedobtam ezt az ötletet hogy lehessen változtatni, akkor a hozzászólók ellenkeztek. Én még mindig támogatom, jó lenne ha nem csak tekercs lenne az opció.
 
Részben egyetértek a felvetéssel, miszerint nem jó, hogy bárki nyer ilyet, mindenkinek tekercset ad.
Azonban én nem választhatóvá tenném, hanem automatizálnám. Attól függően, hogy kinek mi a bónuszos áruja, a másik kettőt adná olyan mennyiségben, amiért még érdemes letenni, de nem teszi jelentéktelenné a többi épületet.
 
Fent