• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Hibás időszámolás.

Picipitta: ezt kikérem magamnak, ugyanis ha megnézed az 1.122-es javításoknak a felét én jelentettem, kérlek valótlan ne állíts, főleg akkor amikor semmiféle rátekintésed nincs az ügyekre, illetve szeretném jelezni azt is, ahogy az ötleteknél is, hogy attól hogy mi továbbítjuk még nem jelenti azt, hogy automatikusan holnap már minden úgy fog működni, ahogy azt egy játékos kívánja. A hibák orvoslására idő kell, a bejelentése után 1-2 verzióval szokott a javítás érkezni, természetesen a hiba nagyságától függően.
Kedves Simple: Amit korábban írtam nem sértésnek szántam, csupán a véleményemet írtam le azzal kapcsolatban, hogy nem szabadna minden választ egyből elfogadni. Tisztában vagyok és tisztellek is azért a munkáért, amit Elvenarért teszel!
Valahogy az az érzésem, hogy csak hárítanak a programozók, pedig a rendszeridő használatát másképpen is megtehetnék.
Hozzáteszem, hogy ez az anomália nem "Browser", hanem programfüggő. Tekintettel arra, hogy mind a Chrome, mind a Firefox, mind az Edge más alapokon működik, nem lehet, hogy mindegyik hibás:)
Ha egy program valamelyik platformra van kifejlesztve, akkor ott illenék hibátlannak lenni és máshol lehetnek benne eltérő hibák, de ekkor elmondható, hogy valamelyiken rendesen működik. Ez a gond viszont mindegyikben előfordul! Nem eget rengető, mert egy ki-be lépés segít, csak bosszantó:)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Hozzáteszem, hogy ez az anomália nem "Browser", hanem programfüggő. Tekintettel arra, hogy mind a Chrome, mind a Firefox, mind az Edge más alapokon működik, nem lehet, hogy mindegyik hibás

Én sajnos technikai részletekhez nem férek hozzá, ezért én csak más válaszára tudok támaszkodni, ez volt felém is a hivatalos közlés, ezenfelül azonban az ügynek utánanéznek, ugyanis már országban is már jelezve volt ez a nevezzük anomáliának a dolgot.
 
Fent