• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Hibás feladat meghatározás

Zaron

Felderítő
Elvenar XV. fejezet 30. feladatában "kutasd ki a továbbfejlesztett Tanácstermet" lenne a helyes megfogalmazás szerintem.3599 bővítmény megtekintése
 

Csatolmányok

  • Elvenar kutatás.jpg
    Elvenar kutatás.jpg
    58,8 KB · Megtekintések: 5
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Elvenar XV. fejezet 30. feladatában "kutasd ki a továbbfejlesztett Tanácstermet" lenne a helyes megfogalmazás szerintem.3599 bővítmény megtekintése

Legközelebb ha képet töltesz fel, ne képmegosztó oldal segítségével tedd, mert az adott fájl eltűnhet, mint jelen esetben: Hibás feltöltés.jpg

Ha képet szeretnél közzétenni, akkor PSC (Print Screent), valamilyen képszerkesztővel megszerkeszted (például Paint), majd miután elmentetted, akkor itt (ahová írod a választ is), kattints a Fájlok csatolása részre, keresd meg a gépen a képet, majd töltsd fel. Helyes feltöltés.jpg (több képet is feltudsz tölteni egymás után.
 

Zaron

Felderítő
Legközelebb ha képet töltesz fel, ne képmegosztó oldal segítségével tedd, mert az adott fájl eltűnhet, mint jelen esetben: 3600 bővítmény megtekintése

Ha képet szeretnél közzétenni, akkor PSC (Print Screent), valamilyen képszerkesztővel megszerkeszted (például Paint), majd miután elmentetted, akkor itt (ahová írod a választ is), kattints a Fájlok csatolása részre, keresd meg a gépen a képet, majd töltsd fel. 3601 bővítmény megtekintése (több képet is feltudsz tölteni egymás után.
Ezt csináltam pontosan, csak bélyegképre szerettem volna cserélni, akkor tűnhetett el a lényeg. Mindenesetre köszönöm a figyelmeztetést ---és a részletes tájékoztatót, valakinek biztos hasznos lesz:).
 

Csatolmányok

  • Elvenar kutatás.jpg
    Elvenar kutatás.jpg
    58,8 KB · Megtekintések: 5

Kira7

Veterán
Legközelebb ha képet töltesz fel, ne képmegosztó oldal segítségével tedd, mert az adott fájl eltűnhet, mint jelen esetben: 3600 bővítmény megtekintése

Ha képet szeretnél közzétenni, akkor PSC (Print Screent), valamilyen képszerkesztővel megszerkeszted (például Paint), majd miután elmentetted, akkor itt (ahová írod a választ is), kattints a Fájlok csatolása részre, keresd meg a gépen a képet, majd töltsd fel. 3601 bővítmény megtekintése (több képet is feltudsz tölteni egymás után.
Szia!
Edge-n sokkal egyszerűbb ott van webes rögzítés azzal kijelölheted melyik területet akarod rögzíteni>majd másolás>itt a fórumon beillesztés és kész :)
 

Zaron

Felderítő
Szia Kira7! Nem játszom Edgén, és nem a kép rögzítésével, csatolásával, felhelyezésével volt a gond, hanem amikor láttam, hogy nagy a kép, hirtelen ötlettől vezérelve bélyegképre váltottam, aztán ki tudja miért,nem figyeltem, és a felkínált törlés lehetőségre is rányomtam, így tűnt el a kép. Lezárt téma részemről, pótoltam is, de köszönöm az észrevételeket.:)
 
Fent