• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Hegedűegyüttes bűbájolása

Natty

Felderítő
A Hegedűegyüttes Mágikus Műveltséggel
bűbájolható, azonban nem kultúrális épület, és nem is ad rá
bónuszt.
 

Csatolmányok

  • hegedű.png
    hegedű.png
    333,9 KB · Megtekintések: 6

Deleted User - 373998

Vendég
A Hegedűegyüttes Mágikus Műveltséggel
bűbájolható, azonban nem kultúrális épület, és nem is ad rá
bónuszt.
Szia.
A Faji termelők nagy része, a Mágikus Műveltséggel bájolhatók, és kultúra bónuszt ad hozzá. Ez nem hiba.
Azok a Faji termelők, jelen esetben együttesek, amiket nem kell közvetlen úthoz csatlakoztatni, sok esetben bájolhatóak, hogy a kultúrájuk magasabb legyen.
 

Natty

Felderítő
Köszönöm Cyklon a válaszodat. Sajnos nem látom, hogy milyen kultúrát emelt ennél az épületnél,
mert nincs jelezve, hogy mennyi az alapkultúra. Jelen pillanatban azt látom, hogy nem ad semmit,
csak benyelt egy bűbájt. Elnézést, ha értetlen vagyok.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Köszönöm Cyklon a válaszodat. Sajnos nem látom, hogy milyen kultúrát emelt ennél az épületnél,
mert nincs jelezve, hogy mennyi az alapkultúra. Jelen pillanatban azt látom, hogy nem ad semmit,
csak benyelt egy bűbájt. Elnézést, ha értetlen vagyok.
Teljesen jogos amit írsz, a legjobb ha nem raksz rá bűbájt. Mint ahogy fent is írtam, érzékeli mint kultúrát, de nem igazi kultúrális épület.
De ennek még utána nézünk!
 
Fent