• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Harci egységek

Laci0212

Erős harcos
Jó lenne megjeleníteni melyik egység,mennyire"hatékony"* **.***a másik ellen,mert a bajnokságban a "kezdőknek"Szükségük lenne rá, néha másnak is, és nem tennének fel idegesítő kérdéseket (mit rakjak fel ellene)
Tudom hogy alapban meg lehet nézni,de az semmi!

Köszönöm ha támogatjátok
 

Wiccara

Veterán
melyik egység,mennyire"hatékony"* **.***a másik ellen,
Szia, ennél lényegesen részletesebb leírást találsz bármelyik katonai épületedbe lépve ( kaszárnya, kiképző, zsoldostábor) jobb felső sarkában látható kérdőjelre kattintva. A csillagok csupán az adott típusú egység fejlettségét mutatja, amit ahogyan haladsz előre a techfán, úgy tudsz egyre erősebbé képezni.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia, ennél lényegesen részletesebb leírást találsz bármelyik katonai épületedbe lépve ( kaszárnya, kiképző, zsoldostábor) jobb felső sarkában látható kérdőjelre kattintva. A csillagok csupán az adott típusú egység fejlettségét mutatja, amit ahogyan haladsz előre a techfán, úgy tudsz egyre erősebbé képezni.
Az a baj én 3 év játék után tudom,de azt szeretném, hogy más is tudja.(köszönöm)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Jó lenne megjeleníteni melyik egység,mennyire"hatékony"* **.***a másik ellen,mert a bajnokságban a "kezdőknek"Szükségük lenne rá, néha másnak is, és nem tennének fel idegesítő kérdéseket (mit rakjak fel ellene)
Tudom hogy alapban meg lehet nézni,de az semmi!

Köszönöm ha támogatjátok

Hol raknak fel számodra idegesítő kérdéseket? :)

Szerintem tudnád ignorálni, ha nem szeretnél nekik segíteni, illetve megválaszolnod sem kötelező. Nem teljesen értjük a mostani rendszerrel mi a probléma.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Jó lenne megjeleníteni melyik egység,mennyire"hatékony
Kedves Laci0212!

Ami azt illeti, ennél sokkal részletesebben, látványosabban van magyarázó rész, a már fent említett helyekre kattintva.
" Nem teljesen értjük a mostani rendszerrel mi a probléma."
Ezért az ötlet visszautasításra került. Kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Jó lenne megjeleníteni melyik egység,mennyire"hatékony"* **.***a másik ellen,mert a bajnokságban a "kezdőknek"Szükségük lenne rá, néha másnak is, és nem tennének fel idegesítő kérdéseket (mit rakjak fel ellene)
Tudom hogy alapban meg lehet nézni,de az semmi!

Köszönöm ha támogatjátok
szia,
pont előjött egyik játékos kapcsán a kérdés, így bevágom a kapcsolódó részt (nagybetű nem kiabálás, csak a levélben így emeltem ki pár dolgot):
"Én mindenhol AUTOHARCOLOK, viszont ha tehetem, AKKOR PC-n, mert ott meg lehet látni, mi mi ellen a legjobb. Ha ráviszed az egeret, akkor mutatja, mit mi ellen érdemes bevetni.
FONTOS: mindegyik egység ÖNMAGA, és a tőle JOBBRA ESŐ KÉT egységtípus ellen a legjobb!!!!!!!
Tehát elsősorban úgy válassz sereget, hogy minél több ellenfelet üssenek. Valamikor egyfajta egységet kell választani, valamikor kettőt, nagy ritkán többet.
(((Ez visszafelé is igaz, tehát ha kitapasztaltad mit mi ellen vess be, majd később azt is figyelembe tudod venni, hogy téged a lehető legkevésbé sebezzenek – persze ez nem fog mindig menni)))
Googleba írd be: elvenar harc
vannak képek, amik a sebzést mutatják"

ezek a saját eddigi tapasztalataim, remélem segít valamit.
Üdv, Alma
 

Laci0212

Erős harcos
szia,
pont előjött egyik játékos kapcsán a kérdés, így bevágom a kapcsolódó részt (nagybetű nem kiabálás, csak a levélben így emeltem ki pár dolgot):
"Én mindenhol AUTOHARCOLOK, viszont ha tehetem, AKKOR PC-n, mert ott meg lehet látni, mi mi ellen a legjobb. Ha ráviszed az egeret, akkor mutatja, mit mi ellen érdemes bevetni.
FONTOS: mindegyik egység ÖNMAGA, és a tőle JOBBRA ESŐ KÉT egységtípus ellen a legjobb!!!!!!!
Tehát elsősorban úgy válassz sereget, hogy minél több ellenfelet üssenek. Valamikor egyfajta egységet kell választani, valamikor kettőt, nagy ritkán többet.
(((Ez visszafelé is igaz, tehát ha kitapasztaltad mit mi ellen vess be, majd később azt is figyelembe tudod venni, hogy téged a lehető legkevésbé sebezzenek – persze ez nem fog mindig menni)))
Googleba írd be: elvenar harc
vannak képek, amik a sebzést mutatják"

ezek a saját eddigi tapasztalataim, remélem segít valamit.
Üdv, Alma
[/QUO
 

Laci0212

Erős harcos
szia,
pont előjött egyik játékos kapcsán a kérdés, így bevágom a kapcsolódó részt (nagybetű nem kiabálás, csak a levélben így emeltem ki pár dolgot):
"Én mindenhol AUTOHARCOLOK, viszont ha tehetem, AKKOR PC-n, mert ott meg lehet látni, mi mi ellen a legjobb. Ha ráviszed az egeret, akkor mutatja, mit mi ellen érdemes bevetni.
FONTOS: mindegyik egység ÖNMAGA, és a tőle JOBBRA ESŐ KÉT egységtípus ellen a legjobb!!!!!!!
Tehát elsősorban úgy válassz sereget, hogy minél több ellenfelet üssenek. Valamikor egyfajta egységet kell választani, valamikor kettőt, nagy ritkán többet.
(((Ez visszafelé is igaz, tehát ha kitapasztaltad mit mi ellen vess be, majd később azt is figyelembe tudod venni, hogy téged a lehető legkevésbé sebezzenek – persze ez nem fog mindig menni)))
Googleba írd be: elvenar harc
vannak képek, amik a sebzést mutatják"

ezek a saját eddigi tapasztalataim, remélem segít valamit.
Üdv, Alma
Sziasztok.
Én tudom, többször 7000pont felett csinálok.
Viszont vannak lustábbak a csoportomból,akiknek hiába adsz elérhetőséget,egyszerűbbnek tartják"megkérdezni"Mindenkinek köszönöm a választ, tanulságos volt.(ne hagyjak hülyét csinálni magamból)
Sziasztok
 
Fent