• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Harci Egységek - Támadóérték növelés épülettel - Új épületek a további 3 egységtípushoz

DeletedUser5151

Vendég
Sziasztok!
Tömören-röviden: vannak Barkácsolásban készíthető, meg Toronyban nyerhető épületek, amik bizonyos egységek támadóértékét növelik. Ezek pedig a következők:
-Felvilágosult Könnyűtávolság: Könnyű távolsági egységek támadóértékét növelik 50%-kal.
-Pompás Mágikus Szorzó: Mágus egységek támadóértékét növelik 50%-kal.

Az ötlet: ezeken kívül van még másik 3 egység - Könnyű közelharci, Nehéz közelharci, és Nehéz távolsági.
Ezekhez az egységekhez is szívesen vennék/készítenék/nyernék hasonló épületeket. Nem is értem, hogy miért csak ezen 2 egységhez van ilyen épület? Jöhetne a többihez is! :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
nem támogatom. mint láttuk az új bajnokiban vegyesek lesznek a tartományok elvileg vége lesz a egyfajta egységgel harcolható bajnokiknak. ezért megint nincs értelme lerakni egy fajta támadó egység erősítést. ellenben az a megoldás h egybe vonjuk az egészet és 50% sebzést biztosít mindenkinek az egy kivitelezhető jó 5let. szerintem
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Tömören-röviden: vannak Barkácsolásban készíthető, meg Toronyban nyerhető épületek, amik bizonyos egységek támadóértékét növelik. Ezek pedig a következők:
-Felvilágosult Könnyűtávolság: Könnyű távolsági egységek támadóértékét növelik 50%-kal.
-Pompás Mágikus Szorzó: Mágus egységek támadóértékét növelik 50%-kal.

Az ötlet: ezeken kívül van még másik 3 egység - Könnyű közelharci, Nehéz közelharci, és Nehéz távolsági.
Ezekhez az egységekhez is szívesen vennék/készítenék/nyernék hasonló épületeket. Nem is értem, hogy miért csak ezen 2 egységhez van ilyen épület? Jöhetne a többihez is! :)
Kedves @HUNdjmarkee
Köszönjük szépen az ötleted, de fentebb @RED1 , nagyon szépen leírta, hogy miért nincs még tervben. Engedj meg némi kicsi korrigálást. A Felvilágosult Könnyűtávolsági és a Pompás Mágikus Szorzó mellett ott van még a Szabadonengedett Egységfejlesztés is ami 25% életerőpontot ad minden egységnek (szintén a Varázsakadémiában gyártható) és a Toronyból szerezhető Törppáncélkészítő. Hozzá tenném még a Tűzfőnixet is.
A kért ötlet még nincs tervben. Köszönöm a megértésed.
 

DeletedUser5151

Vendég
Kedves @HUNdjmarkee
Köszönjük szépen az ötleted, de fentebb @RED1 , nagyon szépen leírta, hogy miért nincs még tervben. Engedj meg némi kicsi korrigálást. A Felvilágosult Könnyűtávolsági és a Pompás Mágikus Szorzó mellett ott van még a Szabadonengedett Egységfejlesztés is ami 25% életerőpontot ad minden egységnek (szintén a Varázsakadémiában gyártható) és a Toronyból szerezhető Törppáncélkészítő. Hozzá tenném még a Tűzfőnixet is.
A kért ötlet még nincs tervben. Köszönöm a megértésed.
Köszi, Cyklon!
A Tűzfőnixhez nincs 9 fejlesztő ereklyém, csupán 2, ergó nem teszem ki, mert nem sokat ér egy olyan fejleszthető épület úgy, hogy 10 szintből 3-asig tudod felhúzni...van olyan ötlet, hogy lehessen a régi épületekhez is fejlesztő ereklyéket nyerni, remélem ezt alkalmazni fogjuk, mert szívesen kiraknám a Tűzfőnixet. :p
Az Egységfejlesztés, és a Törppáncél is az Életerőt növeli, nem a sebzést. Nem tudom, hogy hogy van összerakva a játék, de szerintem a támadóerő növelés többet ér, mint az életerő növelés (jó kérdés: ha kiteszek 1 db 50% támadóerő növelést Versus 1 db 50% életerő növelést, vajon hozzávetőlegesen ugyanaz lesz a harcnak az egység veszteségi aránya?). :D
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
 
Fent