• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

harc/kereskedelem pvp/pve

DeletedUser1975

Vendég
Sziasztok!
először is elnézést ha ismételve vagy rossz helyre írok
nekem jelenleg úgy tűnik, hogy a játék nem igazán adja tudatódra, de sztem csak az egyikre érdemes ráfeküdni.
mindkettővel is lehet foglalkozni, de sztem az csak az időt viszi :)

persze mindenkinek más a játék stílusa, így engem igazából csak egy dolog érdekel
/ mielőtt vérfürdőt rendezek :) /
személyes kérdésem az lenne igazából, hogy a kaszárnya épületet el tudom-e adni ha üres(0 katona, kutya stb.)?

sokat olvasgattam hogy vannak fő küldik amiket nem lehet elutasítani, de volt egy pár kérdés válasz úgy is hogy azóta kijöttek különböző javítások is amiket tapasztalatból látom hogy máskép van már
ezért érdekelne a jelenlegi állás..
 

DeletedUser17

Vendég
Fő küldetés kéri a kaszárnya építését. S ha már egyszer fel van építve, akkor már nem lehet lebontani/eladni. Ez mindig is így volt, és valószínűleg ez így is marad.
 

DeletedUser1975

Vendég
és esetleg a további jövőben várható majd esetleg olyan változtatások hogy,
fajtól függ /ember harcol, elf kereskedik
vagy
az elején az oktatásba bele lesz e rakva hogy választhatsz is egyik-másik vagy mindkettő, előny hátrány stb.
eladható a kaszárnya is bár előtte legyen figyelmeztető kérdés, hogy "az összes katonád elveszik" stb.
csak kíváncsiságból még: egyébként magyar fejlesztők munkája?
 

DeletedUser17

Vendég
Tudomásom szerint nincs ilyen tervben, mert az alap koncepcióval nem is egyezik.

Az előnyökre és hátrányokra mindenkinek magának kell rájönnie. A személyes vélemények egy része a fórumon is megosztásra került. Persze nem biztos, hogy egy helyen vannak. Ezeket meg lehet keresni és találni. Jah és persze a Wiki is segít.

Nem, nem magyar fejlesztők munkája az Elvenar.
 
Fent