• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Gyémántot termelő csoda :)

Legyen -e a játékban egy gyémántot termelő csoda a későbbiekben?


  • Összes szavazó
    32
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Az lenne a -támogatásotokra váró - javaslatom, hogy a későbbiekben, az egyik eljövendő vendégfaj, hozzon majd Magával egy olyan csodát, amely gyémántot termel.

Az elképzelésem szerint, nem adna sokat, mondjuk alapszinten heti 1 db-ot, amely a csoda szintlépéseivel együtt nőne. A 2-es szinten heti kettőt, és így tovább..., a 20-as szinten pedig már heti 20-at. :)
Ha belegondolunk, akkor is csak havi 80 gyémántot jelentene, ami nem "horror" tétel, senki nem fog belőle meggazdagodni, de mégis csak nagy segítség lenne azon játékosok számára, akik nem tudnak a játékra valódi pénz áldozni! :)

Indoklás:

Jelenleg a játékban gyémánt, csak pénzért vásárolható, nagyon ritkán a Fórumos, vagy Facebookos játékokon nyerhető, de semmilyen egyéb szerzési lehetőség nincsen, sajnos! :(

Ez a Gyémántot adó csoda, azoknak lenne segítség, akik nem tudnak pénz beletenni a játékban, de motiválná őket, mert - ha hosszú idő alatt is, és sok kitartás árán - , számukra is esélyt adna a gyémántért megvásárolható kultúrák, és egyéb előnyök megszerzésére! :)

Remélem, támogatjátok mind! :)

Legyen szép napotok! :)
 

DeletedUser434

Vendég
Ezt kifejtenéd, hogy ennyi gyémánt mit tudna segíteni?
Ha valaki "összekuporgatja", egy idő után tudna venni, egy-egy gyémántos kultúrát akár.
Más játékban, ahol játszottam, lehetett gyémántot (ott másképp hívták ugyan) szerezni a játékból is, és volt heti bónusz is, itt ilyenekre nincsen lehetőség, akkor legalább egy olyan csoda legyen, amely ad!
A heti 1 db. egy kiindulópont csak, lehetne több is, de akkor az ötletem, az olvasását követő 2. másodpercben el lenne utasítva, így, hogy nem adna sokat, még van esélye...
 

DeletedUser

Vendég
Ha valaki "összekuporgatja", egy idő után tudna venni, egy-egy gyémántos kultúrát akár.
Más játékban, ahol játszottam, lehetett gyémántot (ott másképp hívták ugyan) szerezni a játékból is, és volt heti bónusz is, itt ilyenekre nincsen lehetőség, akkor legalább egy olyan csoda legyen, amely ad!
A heti 1 db. egy kiindulópont csak, lehetne több is, de akkor az ötletem, az olvasását követő 2. másodpercben el lenne utasítva, így, hogy nem adna sokat, még van esélye...
Hát ha a Titkok Kötetéhez hasonlítjuk, annál egy fokkal tán többet ér, úgyhogy még be is vezethetik. ;) De én nem látom értelmét. Hónapokig kuporgatni egy 2-300-as kultúrépületre? Addigra már rég nem sokat ér....
És csak hogy legyen ingyen is? Na de minek keveset, ha sokat (eleget) nem lehet? :) Én már csak ilyen vagyok. :D
 

DeletedUser434

Vendég
Hát ha a Titkok Kötetéhez hasonlítjuk, annál egy fokkal tán többet ér, úgyhogy még be is vezethetik. ;) De én nem látom értelmét. Hónapokig kuporgatni egy 2-300-as kultúrépületre? Addigra már rég nem sokat ér....
És csak hogy legyen ingyen is? Na de minek keveset, ha sokat (eleget) nem lehet? :) Én már csak ilyen vagyok. :D
Van egy olyan közmondás, hogy : Ki a kicsit nem becsüli... :p:p:p:p
 

bere007

Veterán
Aktivitásnövelőnek biztosan jó lenne azok körében, akik filóznak még a játék jövőjét illetően... Akik meg vesznek gyémántot, nekik ez nem tétel, tehát nem fognak azért leállni vele, mert pár hónap alatt összegyűjt egy keveset.

Ha előrébb lenne hozva és nem az új vendégfajnál, akkor talán mégjobban motiválná az embereket (ennek a fejlesztését lehetne korlépésekhez is kötni). Az érdekesen hangzik, hogy ha játszol aktívan bő 1 évet (vagy többet), akkor majd gyűjthetsz egy csoda révén (ha nehezen fel tudod építeni) egy kis kevés gyémántkát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1114

Vendég
Amilyen drágák a gyémántos cuccok a napi egy ajándék gyémi se lenne tulzás. Sok játékban (amikkel évek óta látszom mellesleg) vannak vagy belépő bónuszok, vagy barátlistás látogatós vagy valamilyen módon ingyen elérhető minimális prémium jutalmak.
Van ahol nem is egy lehetőség van prémium dolgok megszerzésére. Egy farmos városépítős játékban van olyan ingyen megépíthető épület ami egyenesen prémium épületet dob néha véletlenszerűen. Az eventek alkalmával is vannak ünnepi épületek amik prémium cuccot vagy prémium valutát adnak. Szóval máshol bevált ötletről van szó. Támogatnám (csak félek úgyse lesz belőle semmi)
 

bere007

Veterán
valamilyen módon ingyen elérhető minimális prémium jutalmak

Eventeknél is jó lenne, ráadásul ha az idejüket lecsökkentenék, akkor nem az lenne, hogy aki napi 1-2 alkalommal fellép pár percre az is simán teljesítheti. Nem ártana valamilyen aktivitásnövelő. De ezt akár be lehetne vezetni a segítségnyújtásokra is valami nagyon minimális gyémántért cserébe. Nem fix mennyiségű segítségnyújtásért, hanem arányosan a felfedezettekhez képest.
 

Erica

Veterán
Sziasztok! :)

Az lenne a -támogatásotokra váró - javaslatom, hogy a későbbiekben, az egyik eljövendő vendégfaj, hozzon majd Magával egy olyan csodát, amely gyémántot termel.

Az elképzelésem szerint, nem adna sokat, mondjuk alapszinten heti 1 db-ot, amely a csoda szintlépéseivel együtt nőne. A 2-es szinten heti kettőt, és így tovább..., a 20-as szinten pedig már heti 20-at. :)
Ha belegondolunk, akkor is csak havi 80 gyémántot jelentene, ami nem "horror" tétel, senki nem fog belőle meggazdagodni, de mégis csak nagy segítség lenne azon játékosok számára, akik nem tudnak a játékra valódi pénz áldozni! :)

Indoklás:

Jelenleg a játékban gyémánt, csak pénzért vásárolható, nagyon ritkán a Fórumos, vagy Facebookos játékokon nyerhető, de semmilyen egyéb szerzési lehetőség nincsen, sajnos! :(

Ez a Gyémántot adó csoda, azoknak lenne segítség, akik nem tudnak pénz beletenni a játékban, de motiválná őket, mert - ha hosszú idő alatt is, és sok kitartás árán - , számukra is esélyt adna a gyémántért megvásárolható kultúrák, és egyéb előnyök megszerzésére! :)

Remélem, támogatjátok mind! :)

Legyen szép napotok! :)
IGEEEEEEEEEEN!!!!!!!KELL!!!TÁMOGATOM!!!!
 

DeletedUser25

Vendég
Eventeknél is jó lenne, ráadásul ha az idejüket lecsökkentenék, akkor nem az lenne, hogy aki napi 1-2 alkalommal fellép pár percre az is simán teljesítheti.
Nos, - többek közt - innen indultak a játékegyensúlyozások. A keveset toló emberek sirámai kerültek meghallgatásra, hogy a sokat tolóknak miért van annyi. És mivel a sokat tolók nagyságrendekkel kisebbségben vannak a keveset tolókkal szember, így sosem kerül olyasmi bevezetésre, ami a teljesítményt honorálná, hisz alapjaiban többje van annak, aki sokat tol.
 

bere007

Veterán
A keveset toló emberek sirámai kerültek meghallgatásra, hogy a sokat tolóknak miért van annyi.

Ezt nem értem. Egy tét nélküli játékban, ahol egymásra támaszkodva haladnak a játékosok a kereskedelemmel, szomszédi segítésekkel, bajnoksági összefogásokkal... nem lehet egymást megtámadni, kifosztani... ezek tudatában nem oly mindegy, hogy kinek mennyi van? Akinek több van, vagy megdolgozott érte, vagy pedig fizetett. Amíg a másikat nézegeti és lepötyögi a nemtetszését, hogy a másik fűje zöldebb, addig fejleszthetné a sajátját...

sosem kerül olyasmi bevezetésre, ami a teljesítményt honorálná

Ebben meg kell, hogy cáfoljalak. :p Eventek azért vannak, hogy aki aktívabb, az kaphasson plusz dolgokat. Igaz az utolsó idejét annyira felemelték, hogy amire lejárt az idő, én már rég el is használtam amit adott... :D

Attól még megmaradhatnának ezek a lassabb kifutásúak, de be lehetne iktatni pár gyorsabbat, ami gyémántért megy és akkor új épületeken sem kellene agyalni és talán aki kifelé kacsingat, az befelé fog majd... :D

(A tolózás káros az egészségre és amennyi itt volt... :D :D )
 

bere007

Veterán
Most meg saját magaddal kerülsz ellentmondásba:.

Lehet, hogy fáradt vagy és azért siklottál el felette :), de ezt írtam:

akkor nem az lenne, hogy aki napi 1-2 alkalommal fellép pár percre az is simán teljesítheti.
:p


Az eventek nem azért vannak, hogy az aktivitást némileg növeljék és ösztönözzék a játékosokat, hogy többet játszanak? Én ebben a hitben voltam, de akkor felvilágosítod a sötét elmémet? :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent