• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Gyémántos épületek eladása

Pato Pal

Újonc
Jó lenne ha gyémántos épületek eladásával visszakapnánk a bekerülési ár egy részét mondjuk felét. Így esetleg érdemes lenne alacsonyabb szintű kulturális épületeket cserélni lehetne. Illetve a felesleges vari lakokat és műhelyeket is lehetne hasznosítani itt vagy közös testvériségi raktárban.
 

Calyr

Veterán
Ez így biztos nem fog átmenni, mert ezzel a toronyban nyert varázslakó és műhely lebontásával ingyen gyémit lehetne szerezni.
Ettől függetlenül a gyémántért vásárolható kult. épületek nagyon bénán megoldott kérdésköre bőven megérne egy értelmes továbbfejlesztést, csak más javaslattal.
 

Mihaszna

Veterán
Jó lenne ha gyémántos épületek eladásával visszakapnánk a bekerülési ár egy részét mondjuk felét. Így esetleg érdemes lenne alacsonyabb szintű kulturális épületeket cserélni lehetne. Illetve a felesleges vari lakokat és műhelyeket is lehetne hasznosítani itt vagy közös testvériségi raktárban.

Ahogy Calyr is írta, ez így nem fog átmenni. Ebben a varázslatos világban mindennek megvan a párja. A termelő épületeknek az út, a Kufárnak a vásárló (Te), a Fajoknak a saját épületei, a Varázslatos Lakóépületeknek és Műhelyeknek pedig a Tervrajz (a Tervarjznak a Bajnokság, a Bajnokságnak a Testvériség, stb..) A V. Lakóépületek többszörösét generálják a lakosságnak, mint az átlag, a V. műhelyeknek pedig több lakos kell a letételükhöz, viszont többet is termelnek, mint az átlagosak (s ezzel körbe is értünk, ez a Varázslatos világ körforgása ;)) Olyan, hogy felesleges ,,vari lakó és műhely" olyan nincs (szerintem!). Igaz, hogy a Toronyban lehet nyerni - és sokan tuti, hogy onnan szerzik be, ha sikerül nekik(!) -, viszont akiknek még nem sikerült, azok csak reménykednek, hogy nekik megadatik a lehetőség, és ,,Ámon Ré ( :D ) nagy urunk" őket is megsegíti. A lényeg, hogy ez így van jól, ahogy van. Lehessen nyerni és letenni. Ha feleslegesnek tartod, akkor tedd le és add el, vagy bonts le az Akadémián - a te dolgod, a te városod -, de másokat nem ösztönözz olyan butaságokra, hogy felesleges. :)
 

Abab

Újonc
Jó lenne ha gyémántos épületek eladásával visszakapnánk a bekerülési ár egy részét mondjuk felét. Így esetleg érdemes lenne alacsonyabb szintű kulturális épületeket cserélni lehetne. Illetve a felesleges vari lakokat és műhelyeket is lehetne hasznosítani itt vagy közös testvériségi raktárban.
Szerintem az lenne a legjobb, ha a gyémánt legalább kétszeres árát adnák vissza, hiszen náluk kamatozott! Támogatom!
 

Erica

Veterán
Jó lenne ha gyémántos épületek eladásával visszakapnánk a bekerülési ár egy részét mondjuk felét. Így esetleg érdemes lenne alacsonyabb szintű kulturális épületeket cserélni lehetne. Illetve a felesleges vari lakokat és műhelyeket is lehetne hasznosítani itt vagy közös testvériségi raktárban.
Jáj aranyapám!
Nem csak jót nevettem, de a Tiramisum is ráfújtam a képernyőre. Persze ez nagyon okos gondolat, és nem is sejtem, hogy honnan pattanhatott ki, de ugye amikor megvetted a Varázslatos épületeket, senki sem tette a szamurájkést a torkodnak...
Amit pedig megnyersz a toronyba és esetleg eladod, hát az meg a te problémád!
 

Szerencse fia

Veterán
Jó lenne ha gyémántos épületek eladásával visszakapnánk a bekerülési ár egy részét mondjuk felét. Így esetleg érdemes lenne alacsonyabb szintű kulturális épületeket cserélni lehetne. Illetve a felesleges vari lakokat és műhelyeket is lehetne hasznosítani itt vagy közös testvériségi raktárban.
Szia! :)

Értem, hogy szeretnél hasznot húzni a számodra fölöslegessé vált értékes árúkból, de ez semmiféleképpen nem járható út! A legjobb példa erre az, amit a boltokban is látsz: Pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincsen! Úgyhogy gondolj most egy csodás sütire, ami lehet hogy drága volt, de amíg tartott élvezted az ízét, aromáját! ;)

Üdv.: Szeri :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Jó lenne ha gyémántos épületek eladásával visszakapnánk a bekerülési ár egy részét mondjuk felét. Így esetleg érdemes lenne alacsonyabb szintű kulturális épületeket cserélni lehetne. Illetve a felesleges vari lakokat és műhelyeket is lehetne hasznosítani itt vagy közös testvériségi raktárban.

Szia!

Először is köszönjük az ötlet!
Több különböző érvelést is olvashatsz fentebb, amelyek mind van értelme és létjogosultsága.

Biztosíthatlak arról, hogy a funkció bevezetésekor ez az ötlet is az asztalra került, de ahogy láthatod nem került be a játékba és nem is fog később sem.
Amit én fel tudnék hozni még ellenpéldának és nem hangzott el:
  1. Nem lenne korrekt azokkal szemben, akik mondjuk eladtak ilyen épületet korábban már.
  2. A vendégfajoknál is általában alapvető nyersanyagot lehet eladásnál visszakapni, így az szintén ehhez hasonlónak tekinthető és mégsem vendég nyersanyagokat kapsz vissza.
 
Fent