• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

gyémánt vásárlási akció

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Felvetem, hogy más játékokban kiválóan működik. Nem tervezitek-e, hogy néhány hetente, esetleg havonta, 12-24 órára bevezetnétek egy 10-20%-os kedvezményt?
 

Xenia

Veterán
Üdv!
Felvetem, hogy más játékokban kiválóan működik. Nem tervezitek-e, hogy néhány hetente, esetleg havonta, 12-24 órára bevezetnétek egy 10-20%-os kedvezményt?
Happy hour sem lenne rossz, amikor még kedvezőbben tudnánk gyémántot vásárolni, mondjuk 50-100 %-kal. ;)
Lehet, hogy többen vásárolnának így gyémántot. :)
 

DeletedUser262

Vendég
Happy hour sem lenne rossz, amikor még kedvezőbben tudnánk gyémántot vásárolni, mondjuk 50-100 %-kal. ;)
Lehet, hogy többen vásárolnának így gyémántot. :)

van akció a telefon + az sms-t ennél lejjebb már szerintem a szolgáltató díja miatt sem lehet :)
 

Csatolmányok

  • gyém.png
    gyém.png
    355,7 KB · Megtekintések: 10

Xenia

Veterán
van akció a telefon + az sms-t ennél lejjebb már szerintem a szolgáltató díja miatt sem lehet :)
Szia csincsin!

Igen, ezeket én is ismerem. Hasonlóak vannak más játékokban is, viszont ezeknél még kedvezőbb lenne, ha kb. havonta tartanának egy happy hour-t is. :) (Ezt már máshol is megoldották az állandó kedvezmények fenntartása mellett :rolleyes:.)
 

DeletedUser262

Vendég
Szia csincsin!

Igen, ezeket én is ismerem. Hasonlóak vannak más játékokban is, viszont ezeknél még kedvezőbb lenne, ha kb. havonta tartanának egy happy hour-t is. :) (Ezt már máshol is megoldották az állandó kedvezmények fenntartása mellett :rolleyes:.)

szia Xenia ez igaz ismerek én is egy jó párat de azoknál a játékoknál van is miből mert ellentétben az Elvenar játéktól, ott arra mennek hogy minél több lóvét lehúzzanak a játékosról ezt itt nem úgy tapasztaltam. :) de ez az én egyedi meglátásom csak :)
 

DeletedUser198

Vendég
szia Xenia ez igaz ismerek én is egy jó párat de azoknál a játékoknál van is miből mert ellentétben az Elvenar játéktól, ott arra mennek hogy minél több lóvét lehúzzanak a játékosról ezt itt nem úgy tapasztaltam. de ez az én egyedi meglátásom csak
És olyan jó lenne, ha ez így is maradna itt!!!!!!!:)
 

Erica

Veterán
szia Xenia ez igaz ismerek én is egy jó párat de azoknál a játékoknál van is miből mert ellentétben az Elvenar játéktól, ott arra mennek hogy minél több lóvét lehúzzanak a játékosról ezt itt nem úgy tapasztaltam. :) de ez az én egyedi meglátásom csak :)
És olyan jó lenne, ha ez így is maradna itt!!!!!!!:)
Sziasztok!!
Nagyon jó lenne ha így is maradna,és nem Pénz orientált lenne a játék.Én speciel nem szeretnék semmi nemű hasonlóságot felfedezni sem, egyes már törölt játékokkal szemben.Nem kellene forszírozni az akciókat sem.Én úgy gondolom,nagyobb vonz erő lenne,ha feladatokért kapnánk gyémántot,és nem megvenni azokat.Inspirációnak az sem lenne utolsó,ha fejlődési szinten is kapnánk .Mindenki költ így is,amennyit akar,vagy amennyit meg engedhet magának.
 

Vanek

Veterán
El tudom képzelni, hogy majd lesz 1-2 küldetés (ezeket csak a főküldetés részen belül lehet elképzelni), ahol gyémánt lesz a jutalom. Sőt, azt is, hogy majd lesznek ünnepekhez kapcsolódó különböző küldetés-sorozatok (eventek), amiknél majd speciális épületeket, gyémántot vagy hasonlókat lehet nyerni.

Mindezekre azért mernék fogadni, mert a cég az összes többi játékában ezt a módszert alkalmazza; így remélhetően ezt itt is be fogják vezetni. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Az ötlet természetesen másokban is felmerült, viszont ennek megvalósításához ki kell dolgozni a rendszert, ami a háttérben ezt kezeli, elő kell készíteni ezeket a "csomagokat", hogy azok mind a játékosoknak, mind a cégnek megfelelőek legyenek, és persze hogy ne borítsa fel a játékegyensúlyt.

Az ötletet továbbítom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent