• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Gyémántért vásárolható kultúrális épületek fejlesztése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3786

Vendég
Gyémántért vásárolható épületek között van pár nagyon jópofa (kapuőr, sárkányorákulm, csigapalota), amit szeretnék hosszú távon megtartani, kifejezetten a kinézetük miatt.

Egyetlen szomorú tulajdonságuk, hogy 1-2 kor elteltével kinövi őket az ember és az aktuális kor nem prémium épületei felül fogják múlni őket.
Bevezethető lenne egy olyan esetleg szintén prémium funkcióként elérhető áldás, ami ezeket az épületeket fejlesztené, mint ahogy az eventeken nyerhető épületeknek is van minden korban egy variánsa.
 

DeletedUser3786

Vendég
abból olyat érdemes venni amit nagyon sokáig meglehet tartani.

Pont az az alapvető problémám, hogy pl egy a 4. korból származó épület, a törpék vagy a tündérek korában már borzalmasan gyenge értékekkel fog rendelkezni. Most akkor az elementálok kora előtt nincs is értelme megvenni valami jópofa prémium épületet, mert úgyis kinövöm két hónap alatt.
Ha már pénzt költök rá jó lenne, ha permanens lenne a dolog, mint ahogyan a gyémántért vett városbővítés vagy az 5. szintű építő sem veszít a hasznosságából, ahogy haladok előre a játékban.
Szerintem prémium kultúrális épületből is több kelne el ha fejleszthetőek lennének ugyanúgy mint a varázslatos lakóépület és varázslatos műhelyek.
 

Dizel1

Veterán
Mindig is kiálltam a pénzért játszókért annak ellenére, hogy ingyen játszom. És ezt mindig le is írtam/írom. Aki befektet pénzt a játékba, az igenis jusson hozzá olyan lehetőségekhez, hogy újra és újra befektethessen! És ha fejleszteni akar pénzért, akkor fejleszthessen!
 

DeletedUser3

Vendég
A fejezetekhez tartozó "alap" kultúrépületek egyelőre nem lesznek fejleszthetők. Túl sok munka lenne a megfelelő értékeket megtalálni minden szinthez, erre jelenleg nincs lehetőség.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent